Martyniuk mój idol!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 19 lis 2019, o 19:37

Wielbicielu PiS. Czujesz się obecnie pępkiem świata, czyli za przeproszeniem myślisz tylko o własnej dupie. Ale za jakiś czas twój guru do spółki z giermkiem Pinokiem sięgnie do twojego portfela. Wtedy rozlegnie się wycie.
Forumowy przygłupie ile razy już pisałem, ze głosowałem na Konfederację :P Krytyka PIS nie musi byc tak prostacka, prymitywna i chamska jak twoje wpisy na forum. Moim zdaniem twoje wpisy przyczyniły się do zwycięstwa PIS.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2019, o 20:56

Może by tak zrobić Film o Tomaszowskim Głupku i rozsławić tym Tomaszów na Świecie :lol:
Taki Tomaszowski Piotruś Forrest Gump ??? Fakt lata po mieście jakby pracował w wywiadzie , oczywiście z tym " pracował " to taki żart !!!!!! Ale film OK, może jakaś firma obuwnicza chciała by się zareklamować , można zrobić film " Jak zajechać buty w tydzień " W roli głównej nasz Daun !!! Uwierzcie Mi w sali TDKu na premierze będą tłumy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2019, o 21:30

Wielbicielu PiS. Czujesz się obecnie pępkiem świata, czyli za przeproszeniem myślisz tylko o własnej dupie. Ale za jakiś czas twój guru do spółki z giermkiem Pinokiem sięgnie do twojego portfela. Wtedy rozlegnie się wycie.
To jest jedyny rzecz jaka pisotluk rozumie – Nauka przez doswiadczenie :lol:
Jaro z pustej kasy nie da – juz rozrabia jak Janosik .
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2019, o 22:08

Może by tak zrobić Film o Tomaszowskim Głupku i rozsławić tym Tomaszów na Świecie :lol:
Taki Tomaszowski Piotruś Forrest Gump ??? Fakt lata po mieście jakby pracował w wywiadzie , oczywiście z tym " pracował " to taki żart !!!!!! Ale film OK, może jakaś firma obuwnicza chciała by się zareklamować , można zrobić film " Jak zajechać buty w tydzień " W roli głównej nasz Daun !!! Uwierzcie Mi w sali TDKu na premierze będą tłumy :lol:
A może on po prostu potrzebuje akceptacji, zainteresowania, a te wszystkie niemądre często wpisy mają tylko zwrócić uwagę na niego? Może oczekuje jakiegoś wsparcia, pomocy? Sama nie wiem.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2019, o 10:08

Film o Martyniuku to taka super produkcja jak film sf Smoleńsk czy ten super serial na tvp1. Jaka widownia takie filmy ;) Jaki minister kultury taka filmoteka popierana przez władzę.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2019, o 10:13

Wielbicielu PiS. Czujesz się obecnie pępkiem świata, czyli za przeproszeniem myślisz tylko o własnej dupie. Ale za jakiś czas twój guru do spółki z giermkiem Pinokiem sięgnie do twojego portfela. Wtedy rozlegnie się wycie.
Wolę żeby mi sięgnął do portfela niż do mojej "dupy". A miłośnikiem pisu nie jestem, chociaż jest mi obojętne, co o tym myśli debil.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2019, o 15:30

Wolę żeby mi sięgnął do portfela niż do mojej "dupy". A miłośnikiem pisu nie jestem, chociaż jest mi obojętne, co o tym myśli debil.
[/quote]
Masz posadkę pisowską to portfel Ci nie straszny. A ktoś sięga do Twojej "dupy"?? W Tomaszowie??
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2019, o 15:38

Wolę żeby mi sięgnął do portfela niż do mojej "dupy". A miłośnikiem pisu nie jestem, chociaż jest mi obojętne, co o tym myśli debil.
Masz posadkę pisowską to portfel Ci nie straszny. A ktoś sięga do Twojej "dupy"?? W Tomaszowie??
[/quote]

Forumowy. Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem i pojmujesz proste metafory?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2019, o 16:04

Wolę żeby mi sięgnął do portfela niż do mojej "dupy". A miłośnikiem pisu nie jestem, chociaż jest mi obojętne, co o tym myśli debil.


Masz posadkę pisowską to portfel Ci nie straszny. A ktoś sięga do Twojej "dupy"?? W Tomaszowie??
Forumowy. Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem i pojmujesz proste metafory?
"Besztaja - uje i geba"
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2019, o 16:41

to forum powinno być w Radecznicy lub tu założyć szpital dla obłąkanych
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2019, o 17:03

to forum powinno być w Radecznicy lub tu założyć szpital dla obłąkanych
Tak. :lol: A forumowy byłby jego administratorem.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2019, o 17:10

To zeszlismy z tematu, bo w końcu Martyniuk stał się idolem obecnej władzy i godnym sfilmowania bohaterem :) Strach pomyśleć kogo jeszcze będą promowac
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2019, o 17:18

Koleś twoje metafory pojmują jedynie kolesie z celi. Odbiło mu okrutnie. Administrator tego nie widzi. Wszędzie widzi jakiś swoich kolesi. Obłęd na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2019, o 17:29

Koleś twoje metafory pojmują jedynie kolesie z celi. Odbiło mu okrutnie. Administrator tego nie widzi. Wszędzie widzi jakiś swoich kolesi. Obłęd na forum.
Te, Besztaja, żebym ciebie nie zobaczył. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2019, o 08:14

TVP realizuje film o Zenku Martyniuku. Boże, widzisz i nie grzmisz? A może by tak od razu serial, zamiast "Korony królów" lub coś na miarę " Dynastii"? Toż to życiorys na przynajmniej pięć sezonów!
Zadaniem TVP jest realizować misję… partii rządzącej. Misją PiSu jest ogłupienie społeczeństwa i zrobienie z nich posłusznie głosujących warzyw.
Co jest nie tak? Film wpisuje się idealnie w założenia programowe partii i politykę edukacyjną, którą chce ona realizować na przestrzeni lat. Poziom filmu będzie pewnie adekwatny do tego, co w całej qrwizji reprezentuje jej szef. On też jest miłośnikiem taniej, niewyszukanej rozrywki.
Pis-dzielcy uwielbiają bylejakość, bo sami są marni i stale, a celowo omylni oraz bardzo grzeszni, w sensie złodziejstwa, nepotyzmu i nieprzestrzegania praw. Oni podnoszą Zenka do symbolu swego jestestwa. Ten marniutki pszenno-buraczany melodysta (bo na pewno nie artysta) z odpustowych i targowiskowych płyt jest przez nich uznawany za boga tfu rczości. A niech i se będzie, ale dlaczego za mój, twój, nasz płacony w abonamencie tv hajs? Maniera wokalna cienkiego Zenka, jego teksty z "głębokim" przesłaniem, twarz ćwierćinteligenta i ci wspaniali chłopcy za nim z obłędną choreografią na poziomie pijanych osiłków przed dyskoteką w remizie z upierdliwością gnojowej muchy robią spustoszenie w pustych łbach prostackiego, przeciętnego suwerena.
Jaki suweren, taki Elvis Presley...
P. S.
No i to jest publiczna telewizja, podobno z jakąś misją. Pytam się jaką? Publiczna bywa też toaleta, i niektóre domy.... to się wpisuje w publiczną TV...
Na wiosnę wypociny o Martyniuku w kinach. Czuję, że w naszym kinie Kadr dyrektor zrobi przedsprzedaż biletów na dostawki. Kto idzie, ręka w górę!
Żeby dopełnić niedobór Martyniuka w publicznej TV, ten beczący, jak owca idol prezesa Kurskiego i pisowskiego suwerena będzie miał w nadchodzące święta swój dwugodzinny benefis z kolędami. I wszystko się zgadza. Przy narodzinach Jezusa owce też były.
Nie ma co, telewizja Kurskiego, to kupa kultury!
Z przewagą kupy!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”