ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: tik » 13 lis 2019, o 18:25

Pytam jaki porządek trzech pracowników naszego kochanego gzuku już trzy dni siedzi na wiacie i nic nie robi A na Łaszczowie jak było brudno tak jest tak Pani burmistrz trzeba troszkę tam zaglądać
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 07:08

Pytam jaki porządek trzech pracowników naszego kochanego gzuku już trzy dni siedzi na wiacie i nic nie robi A na Łaszczowie jak było brudno tak jest tak Pani burmistrz trzeba troszkę tam zaglądać
Ty masz bliżej, narób im zdjęć z balkonu i rozpocznij batalię, pokaż in jakim działaczem jest przyszły kandydat na kandydata ....
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 09:47

Pytam jaki porządek trzech pracowników naszego kochanego gzuku już trzy dni siedzi na wiacie i nic nie robi A na Łaszczowie jak było brudno tak jest tak Pani burmistrz trzeba troszkę tam zaglądać
„Tylko Ona zaprowadzi ład i porządek”, tak skandowali rok temu. Dzisiaj już możemy ocenić co w tym czasie zostało zrobione.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 10:55

Szczeka i szczeka co ci to da? Nie wiem czy ty pisior. Czy zwolennik poprzedniego. Czy od juzia. Ale wiem jedno jesteś baran.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 11:15

Szczeka i szczeka co ci to da? Nie wiem czy ty pisior. Czy zwolennik poprzedniego. Czy od juzia. Ale wiem jedno jesteś baran.
Tak, „ mądrzy” ludzie piszą „juzia” zamiast „ Józia”, mówią „ ościeżne gminy” itd. Tak wygląda wasza mądrość, inteligencja. Gratulacje.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 17:51

Szczeka i szczeka co ci to da? Nie wiem czy ty pisior. Czy zwolennik poprzedniego. Czy od juzia. Ale wiem jedno jesteś baran.
Baranów to sobie w rodzinie poszukaj kretynie. Najpierw naucz się ortografii, wstyd.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 18:40

Brawo Ola, układ rozgoniony w rok, ale nie rozbity...Walka dopiero się zacznie, bo panowie porozganiani ze stołków szukają i zapraszają wszelkie plagi do Łaszczowa.
Na górę

Postautor: Kibc » 14 lis 2019, o 20:07

UKŁAD powstał. teraz. po wyborach widać to w realu jeśli ktoś tego nie widzi niech zajrzy do gminy i niech powie że. nie są na stanowiskach. urzedniczych osoby z namaszczenia po wygranych wyborach przez panująca. władzę. która nie ma planu na przyszłość aby mieszkańcom żyło się lepiej Minął rok a tu wielkie rozczarowanie
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 20:27

................i podwyżki :lol:
"Wyborcy " najbardziej cieszą się, bo mają z czego zapłacić!
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 20:38

Tylko ciekawe dlaczego trzeba płacić z własnej kiszeni więcej za życie jakby nie było w niższym standardzie? Tylko po to, żeby komuś żyło się lepiej? Chyba nie o to chodzi.......
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 22:12

Tylko ciekawe dlaczego trzeba płacić z własnej kiszeni więcej za życie jakby nie było w niższym standardzie? Tylko po to, żeby komuś żyło się lepiej? Chyba nie o to chodzi.......
A skąd „ona” weźmie? „Przecież nie wydrukuje”. Od stycznia kolejne podwyżki. Podziękujcie radnym
Na górę

Postautor: Kibc » 15 lis 2019, o 06:00

Po wpisach widać że niezadowolenie tą sytuacją jaka jest wzrasta a uzasadnieniem tego nieh będzie słowo. Hipokryzja naszej wladzy znaczenie słowa oddaje wszystko
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2019, o 08:37

Szczeka i szczeka baran jeden. Co ci to da baranie.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2019, o 09:30

Po wpisach widać że niezadowolenie tą sytuacją jaka jest wzrasta a uzasadnieniem tego nieh będzie słowo. Hipokryzja naszej wladzy znaczenie słowa oddaje wszystko
Kiepsko wychodzi ci to podsycanie niezadowolenia społecznego! Poszukaj pracy bądź zajmij się tą, którą masz... Już nie możemy się doczekać, my społeczeństwo, jakich jeszcze będziecie podstępów się imać, żeby naszej Oli szkodzić. Karma,
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2019, o 09:32

Nic kompletnie się nie robi, nawet nie rozwiązuje się takich spraw, które nic nie kosztują, jak np tego, że mieszkańcy jaki i podróżni chcą bezpiecznego przejścia od dworca do biedronki, bo przy wjeżdzie nie ma chodnika i jest niebezpiecznie szczególnie we wtorki. Dawno już to zgłaszano i co i nic, a rok rządów mija.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”