Ciemno w mieście

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 lis 2019, o 21:25

Co się dzieje w tym naszym mieście? Ciemnica straszna. Latarnie ledwie świecą, nawet na rondzie. Wraca człowiek po 17 z pracy i zęby można wybić. Oszczędności takie czy co?
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2019, o 05:23

Co się dzieje w tym naszym mieście? Ciemnica straszna. Latarnie ledwie świecą, nawet na rondzie. Wraca człowiek po 17 z pracy i zęby można wybić. Oszczędności takie czy co?
Przecież ty nie masz zębów forumowy. A jak upadniesz na łeb, to może zacznie stykać po lobotomii :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2019, o 15:49

Trzeba miec specjal okulary. Wtedy wszystko widać
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2019, o 20:20

Co się dzieje w tym naszym mieście? Ciemnica straszna. Latarnie ledwie świecą, nawet na rondzie. Wraca człowiek po 17 z pracy i zęby można wybić. Oszczędności takie czy co?
Przecież ty nie masz zębów forumowy. A jak upadniesz na łeb, to może zacznie stykać po lobotomii :roll:
A Ty kolejny durny jesteś. Już tych twoich głupich komentarzy z forumowym wszyscy mają dość. Jak masz pisać takie durnoty, to lepiej nie czytaj postów.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2019, o 21:32



Przecież ty nie masz zębów forumowy. A jak upadniesz na łeb, to może zacznie stykać po lobotomii :roll:
A Ty kolejny durny jesteś. Już tych twoich głupich komentarzy z forumowym wszyscy mają dość. Jak masz pisać takie durnoty, to lepiej nie czytaj postów.
Tylko ty forumowy masz dość, bo to o tobie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2019, o 16:01

I forum schodzi na psy jak taki drugi forumowy chce przyglądać pierwszemu. Obu już mamy dość. A ja nie jestem forumowa, piszę o problemie. Tylko czy ograniczony do nienawiści człowiek to zrozumie?
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2019, o 16:06

I forum schodzi na psy jak taki drugi forumowy chce przyglądać pierwszemu. Obu już mamy dość. A ja nie jestem forumowa, piszę o problemie. Tylko czy ograniczony do nienawiści człowiek to zrozumie?
Tak Moniu. Ty jesteś Forowa - bo to w zasadzie jest poprawna forma (jak i forowy). :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2019, o 17:23

I forum schodzi na psy jak taki drugi forumowy chce przyglądać pierwszemu. Obu już mamy dość. A ja nie jestem forumowa, piszę o problemie. Tylko czy ograniczony do nienawiści człowiek to zrozumie?
Pojechałaś. nawet nie zauważyłaś jaką ty masz nienawiść do Świadków Jechowy. :roll: Człowiek silny, poukładany wewnętrznie , mający oparcie wśród najbliższych nie da się nikomu ogłupić. Czegoś mężowi widocznie brakowało
Na górę

Postautor: RAKU13 » 8 lis 2019, o 17:30

Kurde o co chodzi?Jeden coś pisze że jest ciemno a ci się napierdzielają.Nic nie rozumiem.Tu jest tak zawsze?
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2019, o 17:34

Takie cyber :twisted: metody :panzielony: ośmieszyć,rozwalić zniechęcić.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2019, o 20:34

Takie cyber metody ośmieszyć,rozwalić zniechęcić.
Tu nie ma co rozwalać. Forumowy w czapce niewidce i specjal okularach wszystko już dawno roz.pier,do.lił. :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2019, o 21:23

ale...trochę mu pomogłeś :lol: więc :roll: ?
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2019, o 21:34

ale...trochę mu pomogłeś więc ?
Nieznacznie :lol: . Gdzież mi tam do Twoich zasług.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2019, o 21:49

:lol: masz rację,gdzież Wam tam do mnie.Ja pamiętam początki tego forum i powiem...żal,ze zrobiliście taki cyrk.
pozdro
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2019, o 22:06

:lol: masz rację,gdzież Wam tam do mnie.Ja pamiętam początki tego forum i powiem...żal,ze zrobiliście taki cyrk.
pozdro
A nie zastanawiałeś się nad tym, że problem tkwi w moderacji? Braku reakcji na agresywne wpisy? Idea "forumowego debila" to konsekwencja braku reakcji tych, którzy zareagować powinni. Co powoduje utrzymywanie takich tematów jak np. "Kler w Polsce", w którym ktoś niezrównoważony psychicznie sieje nienawiść do katolików? Przecież to podpada "pod paragraf", a jednak jest co najmniej tolerowane.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”