Jezu, jak wy jeździcie tymi autami !!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 paź 2019, o 12:54

Niektórzy nie powinni posiadać prawa jazdy i nawet nie wiem jakim cudem je zdobyli.
Jedzie dziewucha do biedry, kierunkowskaz, skręca i co, stoi w połowie ulicy bo szuka miejsca do zaparkowania gdzie parking ma 10000 m kw.
A nie można normalnie wjechać na parking i wtedy szukać miejsca zamiast stać na ulicy ???
Drugi przypadek, jakiś gówniarz, co nawet go za kierownicy nie widać ale bmw to szpan.
I co, na śliskiej drodze zajeżdża bo on akurat musi wyjechać widząc że natężenie ruchu jest spore. Brawo D E B I L U
A potem matka zamieszcza w gazecie reportaż "droga zabiła mi syna".
Trzeci przypadek najczęstszy
Ludzie, gdzie wam się qurwa tak śpieszy
Jedzie to do pracy, jest rano, puste ulice wręcz, nie qurwa zaper... 90 przez miasto omijając mnie i jeszcze trąbiąc bo jade 50.

Tak w ogóle czy my mamy w mieście policje, bo nie wiem, tu każdy jeździ jak chce, dziki zachód.
Po krawężnikach, stają na miejscach dla pieszych, na czerwonym itd itp
Jest monitoring miasta, nawet nie trzeba wychodzić by zobaczyć.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2019, o 14:58

Niektórzy powinni też mieć zablokowany dostęp do forum.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2019, o 15:00

Niektórzy powinni też mieć zablokowany dostęp do forum.
Odpisała blondynka :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2019, o 18:40

Niektórzy powinni też mieć zablokowany dostęp do forum.
I to jest właśnie ta wasza demokracja
Człowiek coś napisze i już baranowi jakiemuś przeszkadza.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2019, o 07:31

Kultura ludziska kultura i uprzejmość się klania, chwilę dłużej postoisz juz pipczenie bo komuś się z tyłu bardzo spieszy. W Niemczesz to kaczkę nawet przepuści i czeka nie ma, że boli a u nas to pióra by się posypały. Nie miły i nie uprzejmy nasz naród w łyżce wody jeden drugiego by utopił. Po prostu brak kultury.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2019, o 18:53

Niektórzy nie powinni posiadać prawa jazdy i nawet nie wiem jakim cudem je zdobyli.
Jedzie dziewucha do biedry, kierunkowskaz, skręca i co, stoi w połowie ulicy bo szuka miejsca do zaparkowania gdzie parking ma 10000 m kw.
A nie można normalnie wjechać na parking i wtedy szukać miejsca zamiast stać na ulicy ???
Drugi przypadek, jakiś gówniarz, co nawet go za kierownicy nie widać ale bmw to szpan.
I co, na śliskiej drodze zajeżdża bo on akurat musi wyjechać widząc że natężenie ruchu jest spore. Brawo D E B I L U
A potem matka zamieszcza w gazecie reportaż "droga zabiła mi syna".
Trzeci przypadek najczęstszy
Ludzie, gdzie wam się qurwa tak śpieszy
Jedzie to do pracy, jest rano, puste ulice wręcz, nie qurwa zaper... 90 przez miasto omijając mnie i jeszcze trąbiąc bo jade 50.

Tak w ogóle czy my mamy w mieście policje, bo nie wiem, tu każdy jeździ jak chce, dziki zachód.
Po krawężnikach, stają na miejscach dla pieszych, na czerwonym itd itp
Jest monitoring miasta, nawet nie trzeba wychodzić by zobaczyć.
Niestety masz rację też jadę codziennie do pracy 50 przez miasto. Jak zaczyna się drogą dwupasmowa, to się ludziom co włącza i gaz do spodu. Tragedia. Potem ja nie chciał. Ludzie opamiętajcie się.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2019, o 21:38

Najlepszy patent kierowcy w Tomaszowie, najczęściej panie, nie nie czepiam się ale pomyśl czasem kobieto choć wiem że to zaboli
A mianowicie
Kierunkowskaz w prawo
Jedzie w lewo
Albo jeszcze lepiej zwalnia, i nic bez niczego jedzie w te we wte
Zero po prostu informacji
A potem niusy w gazetach, odwrotne od zdarzenia
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2019, o 03:58

Najlepszy patent kierowcy w Tomaszowie, najczęściej panie, nie nie czepiam się ale pomyśl czasem kobieto choć wiem że to zaboli
A mianowicie
Kierunkowskaz w prawo
Jedzie w lewo
Albo jeszcze lepiej zwalnia, i nic bez niczego jedzie w te we wte
Zero po prostu informacji
A potem niusy w gazetach, odwrotne od zdarzenia
I ten kierunkowskaz przy wjeździe na rondo.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2019, o 05:26

Panowie nie są lepsi, zielone - to jedzie, wlecze się jakby na skazanie jechał, a jak czerwone to gazujeeeee, aż sie dymi by zdążyć :lol: .
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 23:16

Niedzielni kierowcy
To dopiero fenomen
Raz na miesiąc na drodze i tępo 30 na godzinę po mieście
Przypominam emerytom że spowalnianie ruchu traktuje się też również jako wykroczenie, 2 punkty i stówa
Raczej was nie stać więc polecam rowerek
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 06:59

Niedzielni kierowcy
To dopiero fenomen
Raz na miesiąc na drodze i tępo 30 na godzinę po mieście
Przypominam emerytom że spowalnianie ruchu traktuje się też również jako wykroczenie, 2 punkty i stówa
Raczej was nie stać więc polecam rowerek
Ty chyba sam jesteś "niedzielnym kierowcą" jeśli uważasz, że lepszy emeryt na rowerze niż za kółkiem?
To dopiero kłopot na drodze, zwłaszcza jaķ jeździe środkiem pasa...
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 17:09

Środkiem pasa, lub przy krawężniku, lub wolno jak żółw .
O co chodzi ?
Najczęściej to jest baba gadające przez telefon, przez co nie skupia się na drodze.
Kłopot w tym że mase jest takich babeczek przez co potem widać stłuczki, potracenia itp itd
Wystarczy wyjechać o 15:30 na miasto
Każda baba przyklejona do telefonu i "prowadzi" auto
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 20:27

Środkiem pasa, lub przy krawężniku, lub wolno jak żółw .
O co chodzi ?
Najczęściej to jest baba gadające przez telefon, przez co nie skupia się na drodze.
Kłopot w tym że mase jest takich babeczek przez co potem widać stłuczki, potracenia itp itd
Wystarczy wyjechać o 15:30 na miasto
Każda baba przyklejona do telefonu i "prowadzi" auto
chłopy też, nie przesadzaj
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 21:12

W zeszłym tygodniu przy wjeździe i wyjeżdzie z Cerrefoura miała miejsce stłuczka trzech pojazdów. I o dziwo kierowcami byli panowie!!!???
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 23:00

W zeszłym tygodniu przy wjeździe i wyjeżdzie z Cerrefoura miała miejsce stłuczka trzech pojazdów. I o dziwo kierowcami byli panowie!!!???
To nie możliwe? Facet.... To na pewno była fatamorgana.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”