TXM zamknięty, dlaczego?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: AGA1111 » 11 paź 2019, o 22:59

Dlaczego ciągle zamknięty jest sklep w Galerii tekstilmarket?
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2019, o 08:12

No i gdzie ja teraz ciepłe majtki na zimę kupię? A kalesony, no gdzie? A zima idzie. A tani był sklep,taki dla tych biedniejszych bardziej a teraz co ? Teraz płacz i płać,bo klejnotów szkoda!
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2019, o 13:34

Marnie idzie handel w mieście.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2019, o 14:13

Ja tam nie lubiłam robić zakupów...nie miła atmosfera.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2019, o 15:25

Fakt trochę nie miło..."panie" takie ważne. Zero uśmiechu?
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2019, o 16:13

Raczej koszty utrzymania kosmiczne.. Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi..
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2019, o 18:54

Fakt trochę nie miło..."panie" takie ważne. Zero uśmiechu?
Też nie przepadałam robić tam zakupy ale, że tam trochę taniej to chodziłam. No wiadomo, że takie "zaczepianie" klienta w progu to zniechęca. W przypadku w TXM trzeba było prosić o pomoc i chodzić za obsługą jeśli chciałam o coś zapytać.
Na górę

Postautor: ja123456 » 13 paź 2019, o 20:24

ale dlaczego zamknięty? a towar w środku jest
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2019, o 08:37

Chociaż kartkę by wywiesili? Kiedy, co i dlaczego? Widać jak zależy im na klientach i jak ich szanują. Liczy się kasa.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2019, o 21:38

Dokładnie, można chociaż kartkę napisać.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2019, o 19:37

Dziecinada !!! Bawią się jak dzieci w piaskownicy.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2019, o 08:48

Normalnie szok! Gdzież to tak można zamknąć sklep nie podając przyczyny?!
Przepraszam czy tu kogoś po..ło?? :shock: Co to kogo obchodzi z jakiej przyczyny sklep nie działa?Może to kwestia dogadania się z prezesem(a już tak bywało z innymi sklepami w tej galerii) może kwestia niewypłacalności franczyznobiorcy itd.Nie rozumiem po ..uj się interesować czyimś problemem.Jeżeli się z nim uporają to otworzą ponownie a jeżeli nie to coś innego powstanie a wtedy te wasze ,,dbanie o klienta,, możecie sobie wsadzić wiedzie gdzie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2019, o 09:36

No w sumie to niczyja sprawa ale sklep znajdzie się w miejscu publicznym i w dobrym obyczaju i kultura wymaga jakiekolwiek informacji. Niewielka kartka z informacją np:że Sklep nieczynny. Przepraszamy. Czy to tak wiele a klient ważna sprawa zwłaszcza jak trzeba mu wcisnąć towar ....
A jak nie potrzebny to niech nas cmoknie! I po co się interesuje....
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2019, o 10:26

No w sumie to niczyja sprawa ale sklep znajdzie się w miejscu publicznym i w dobrym obyczaju i kultura wymaga jakiekolwiek informacji. Niewielka kartka z informacją np:że Sklep nieczynny. Przepraszamy. Czy to tak wiele a klient ważna sprawa zwłaszcza jak trzeba mu wcisnąć towar ....
A jak nie potrzebny to niech nas cmoknie! I po co się interesuje....
klienci odplaca przy ponownym otwarciu ignorancja,tak jak ich zignorowano :P
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2019, o 11:00

Normalnie szok! Gdzież to tak można zamknąć sklep nie podając przyczyny?!
Przepraszam czy tu kogoś po..ło?? :shock: Co to kogo obchodzi z jakiej przyczyny sklep nie działa?Może to kwestia dogadania się z prezesem(a już tak bywało z innymi sklepami w tej galerii) może kwestia niewypłacalności franczyznobiorcy itd.Nie rozumiem po ..uj się interesować czyimś problemem.Jeżeli się z nim uporają to otworzą ponownie a jeżeli nie to coś innego powstanie a wtedy te wasze ,,dbanie o klienta,, możecie sobie wsadzić wiedzie gdzie :lol:
I po co te wulgaryzmy?
Nic dziwnego, że ludzie potrzebują informacji.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”