Burmistrz Żukowski poparł Sasina!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 7 paź 2019, o 21:43

To racjonalne posunięcie, bo Wicepremier Jacek Sasin jest gwarantem funduszy, o czym już się przekonaliśmy przy budowie krytej pływalni!
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2019, o 21:53

To także mój kandydat!
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2019, o 22:21

Był kiedyś taki niesłychanie wpływowy facet, nazywał się Marian Krzaklewski, wielu obiecywało sobie złote góry bo miał babkę z Tyszowiec i nawet chętnie o tym w przypominał ludkom miejscowym. Duuuuużo zrobił :lol: .
Teraz mamy jakiegoś spadochroniarza aSasina, delegata Starca z Gór, który też duuuuużo zrobi :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2019, o 22:37

Dajcie Sasinowi mapę Polski i zapytajcie go gdzie leży Tomaszów Lub. na sto procent nie będzie wiedział pomimo, że u nas był. Ja stawiam na człowieka z Tomaszowa. Panie Pośle ma Pan mój i mojej rodziny głos 13 października.
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2019, o 22:50

Poseł z TL musi prosić Pana premiera o kasę, pan premier ma o wiele większe możliwości. I nie ma wredngo charakteru.
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2019, o 23:07

Ciekawi mnie bardzo dlaczego urzędujący Burmistrz woli wspierać obcego Tomaszowowi człowieka, aniżeli człowieka sprawdzonego z Tomaszowa.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 01:21

Bo się nie sprawdził
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 06:00

Bo się nie sprawdził
Tak zapytam a kto się nie sprawdził?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 06:41

Jak to kto? Obecny poseł TZ!
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 06:58

Jak to kto? Obecny poseł TZ!
Ale w jaki sposób się niesprawdził?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 07:24

To racjonalne posunięcie, bo Wicepremier Jacek Sasin jest gwarantem funduszy, o czym już się przekonaliśmy przy budowie krytej pływalni!
To wy w tym PIS-się też już żrecie między sobą? :P Obojętnie z jakiej partii zawsze racjonalne było głosowanie na kogoś kto pochodzi z ziemi tomaszowskiej.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 07:56

Głosować na liste Nr 4. Wyslać w kosmos tych z SLD_PSL_PO_PIS. Prawie 30 lat już rządzą w róznych układankach
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 08:03

To wy w tym PIS-się też już żrecie między sobą? :P Obojętnie z jakiej partii zawsze racjonalne było głosowanie na kogoś kto pochodzi z ziemi tomaszowskiej.
Głosować na liste Nr 4. Wyslać w kosmos tych z SLD_PSL_PO_PIS. Prawie 30 lat już rządzą w róznych układankach


Każdy wie na kogo ma głosować, mi nie chodzi o to na kogo kto głosuje tylko dlaczego nie należy głosować na Pana Posła i tu nie chodzi o żarcie się między sobą w jednym obozie politycznym tylko o merytoryczną odpowiedź, dlaczego nie ?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 08:10

Bo nie umie współpracować.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 08:26

Bo nie umie współpracować.
Z kim nie umie współpracować, w jakiej sprawie,jakiej kwestii jeżeli odpowiadasz na zadane pytanie odpowiadaj z sensem .
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”