Nauka Jazdy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Kktos » 8 sie 2019, o 12:18

Zapraszamy do nowo otwartej filii szkoły jazdy Tacho-System+ z Biłgoraja, ul. Kościelna 4.
Wybór miasta egzaminacyjnego przez kursanta
Wybór samochodu na egzamin
Konkurencyjna cena, instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem
Pisz na Biłgorajskim forum nie wpieprzaj się do Tomaszowa, tu i tak na tyle co jest ludzi to chyba nauk jazdy jest za dużo. Gówno uczycie a się chwalicie, szkoła która obniża ceny i robi promocje to pseudo szkoła i figę cię w niej naucza, jechać do przodu to i 10 latek pojedzie. Instruktorzy ! pierdzielo jeżdżą bo jeżdżą w dupie mają czy dobrze naucza czy nie, bo sami dobrze nie posiadają dobrej wiedzy. Pracując na umowie śmieciowej za 11 czy 13 zł. mają w dupie uczenie kursanta. Kurs za 1000 zł w tych czasach a i przy tym promocje to ma być zarobek! jak wszystko drozeje, gdzie wy rozum macie. Nic dziwnego, że ludzi się oszukuje, urywa z czasu stoi po 15 min. przyjeżdżanie przed czasem i już na każdej godz. 10 min. to policzcie sobie ile się wyjezdzi godz z tych 30 co jest. Tak jest w szkołach jazdy C... i A... Tomaszow Oszustwo, nie można inaczej tego nazwac. No a ludzie to barany, dają robić się w balona.
Haha ale bulwers :) 1) szkół jazdy w Biłgoraju jest 19 a w Tomaszowie ile? 4,5? ... stanowczo za mało ;) Reagują na potrzeby wolnego rynku. Jeśli się tak irytujesz, chyba trzeba zmienić branżę. Byłeś ich kursantem, że podejmujesz się oceny poziomu nauczania? Statystyki mówią same za siebie, są ogólnodostępne.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 21:21

Widać konkurencja się odezwała wieżę że uczycie nie tylko dobrze jeżdzić ale i przepisów ruchu drogowego czy można prosić nr tel. żeby się skontaktować bo jestem z po za Tomaszowa z góry dziękuję.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 21:15

ile teraz kosztuje najtańszy kurs?
Na górę

Postautor: Sundown » 19 sie 2019, o 16:50

Wujek google wszystko podpowie. Ewentualnie wujek Facebook ;)
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2019, o 16:09

ile teraz kosztuje najtańszy kurs?
Na Ukrainie jak chcesz, co ty myslisz że instruktor nie chce zarabiać wraz z firmą a może za darmo byś chciał, mozesz ale w pysk dostać. Ludzie ! ZUS, podatki, opłaty, zywność cały czas idzie do góry a wy chcecie zrobic tanio! albo za pół ceny kurs, to chyba żart. Nóż na takich sie otwiera w kieszenie 500 + pobieracie i nie stac was na prawko, to nie róbcie.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2019, o 17:42

ile teraz kosztuje najtańszy kurs?
Na Ukrainie jak chcesz, co ty myslisz że instruktor nie chce zarabiać wraz z firmą a może za darmo byś chciał, mozesz ale w pysk dostać. Ludzie ! ZUS, podatki, opłaty, zywność cały czas idzie do góry a wy chcecie zrobic tanio! albo za pół ceny kurs, to chyba żart. Nóż na takich sie otwiera w kieszenie 500 + pobieracie i nie stac was na prawko, to nie róbcie.
CZytam ten Twój wpis i powiem Ci ze jestes arogancki tą swoją wypowiedzią.
Na górę

Postautor: maciekj » 23 sie 2019, o 08:06

a gdzie zrobic prawo jazdy na truck-a i autobus ?
ja chce zrobic bo to dobrze platna robota na zachodzie
w ameryce dobrze placa na truck-u
polecicie kogos w tomaszowie??
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2019, o 09:21

Tak uczą, a raczej nie umieją uczyć w Zamojskich i Tomaszowskich szkołach nauki jazdy(cały artykuł można przeczytać po zakupie gazety) ale co tu się spodziewać cena kursu mówi za SB. Od stycznia ZUS znowu do góry i nie tylko. Instruktorzy durni jesteście bo jeździcie na zleceniówkach za 11, 12 zł. czy ile tam macie, na taką umowę kredytu nie dadzą wam jakbyście chcieli wziąć, smiechu warte ,, jelenie '' 8) ale jak się obniża kurs do 999 zł. to z czego ma się dać instruktorowi :?: i jaka jakość ma być tego szkolenia? tylko niestety ludzie nie patrzą na jakość a cenę, ciemnogród.

http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/ ... rettyPhoto
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 08:28

W jakiej z Tomaszowskich szkół nauki jazdy dobrze uczą, nie chodzi mi tylko jazdę do przodu na pamieć, smiech i chichotanie i jak tam jest super bo instruktor bajki opowiada i robienie przerw po 15 min. i stanie bo w ten sposób traci się czas klienta. Szukam szkoły gdzie sie nauczę przepisów i tego co trzeba tak jak powinno być w nauce jazdy. Jaką szkołę macie na myśli? Dzięki za info.
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 10:10

Polecam szkołę IGRAS , uczyłem się tam i dobrze ich wspominam.
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 10:32

a gdzie zrobic prawo jazdy na truck-a i autobus ?
ja chce zrobic bo to dobrze platna robota na zachodzie
w ameryce dobrze placa na truck-u
polecicie kogos w tomaszowie??
W Tomaszowie nie ma kursów na wyższe kategorię tylko w Zamościu.
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 11:18

W jakiej z Tomaszowskich szkół nauki jazdy dobrze uczą, nie chodzi mi tylko jazdę do przodu na pamieć, smiech i chichotanie i jak tam jest super bo instruktor bajki opowiada i robienie przerw po 15 min. i stanie bo w ten sposób traci się czas klienta. Szukam szkoły gdzie sie nauczę przepisów i tego co trzeba tak jak powinno być w nauce jazdy. Jaką szkołę macie na myśli? Dzięki za info.
11 lat temu robiłem prawo jazdy w jednej z Tomaszowskich szkół-nie będę mówić jej nazwy gdyż jeden uzna że jest dobra drugi że zła,jest to moja obiektywna opinia. Pasowało mi w tej szkole to że instruktorem był mój znajomy,po dogadaniu się z nim jazdy miałem weekendami w soboty i niedziele razem z jeszcze jednym kursantem też de facto moim kolegą.Jeździliśmy tak przez większość kursu 2 uczących się i instruktor.Przez to że było nas dwóch uzgodniliśmy że każdy z nas jeździ po 3h. Dla nas było to świetne rozwiązanie gdyż przez 3h człowiek zdążył oswoić się z autem( a wtedy na egzaminach były dwa różne auta wiec musowo było trochę tym i tym pojeździć) i przez te 3h zdążył wykonać samemu zapewne 90% jak nie 100% wszystkich możliwych manewrów,co przy mniejszym ruchu na spokojnie dało się przeprowadzić i wytłumaczyć. 3h z tyłu to był też czas na spokojną obserwacje kolegi kursanta i powtórzenie sobie manewrów które szczegółowo bez pośpiechu były tłumaczone w trakcie jazdy bądź,rozrysowywane na postoju chwilę przed wjazdem na krzyżówkę,rondo itp.Spotkałem się w tym czasie z opiniami że takie jazdy weekendowe są złe gdyż jest mniejszy ruch i się wszystkiego nie nauczy-było wręcz przeciwnie,przecież zasady ruchu są takie same czy mamy większy ruch czy mniejszy.Nie robiło mi to potem większej różnicy gdy na egzaminie wyjechałem w miasto gdzie natężenie ruchu było większe(egzamin oczywiście na tygodniu) czułem się pewnie gdyż doskonale wiedziałem jak mam się zachować,bo byłem dobrze wyszkolony.Miałem parę jazd w tygodniu i widziałem jak czasem ludzie się męczyli stresując się że jest duży ruch a instruktor chodź tłumaczy i nieraz nakazuje jechać tak czy inaczej to kursant nie wiedział za bardzo dlaczego w ten sposób miał wykonać dany manewr,bądź okazywało się że nie zna danego znaku co było skutkiem stresu.Wydaje mi się że nie ma idealnych instruktorów i szkół,wszystko zależy od nas samych,jeżeli ktoś się stresuje,nie dochodzą do niego pewne fakty o których mówi instruktor to może warto pomyśleć o weekendowych jazdach,są one spokojniejsze,trwają dłużej jeżeli chodzi o ciągłość przebywania za kierownicą.Oczywiście są tez takie szkoły gdzie instruktorzy nie za bardzo dbają o interes kursanta i kroją go na minutach.Ja miałem to szczęście że przerwy w jazdach nie wliczały się do godzin moich jazd a to dlatego że kolega instruktor po prostu do 3h doliczał 30min mi i mojemu koledze i wracaliśmy ogólnie nie po 6h a po 7h a jemu to wliczało się w zarobek jaki dawał mu pracodawca,ta godzina nie była dodatkowo płatna dla nas.Wszystko zależy od dogadania się i dobrania pod siebie instruktora którego bardziej rozumiemy i przy którym nie stresujemy się nawet gdy nas opieprza.Dużo zależy od nas samych więc nie zganiajmy tez wszystkiego na szkoły jazdy
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 14:24

Wienio, to jest konkret nie ma lepszego co chodzi o poziom szkolenia
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 19:58

Wienio, to jest konkret nie ma lepszego co chodzi o poziom szkolenia
Odradzam.
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2019, o 08:33

Wienio, to jest konkret nie ma lepszego co chodzi o poziom szkolenia
Odradzam.
A ja polecam! gdyż w tej szkole robił mój brat, zdał za pierwszym następnie moja siostra cioteczna za drugim a teraz ja i też za drugim. Może nie było lekko bo jeśli chcesz coś osiągnąć to dążysz do celu, a jeśli chcesz się nauczyć i być nauczonym to zaciskasz zeby i sluchasz nie chowasz głowy w piasek wtedy jesteś wstanie zrozumiec takiego instruktora, który chce cię czegoś nauczyć nie grymasisz i nie wymyślasz. Bo baran nie doceni nigdy fachowca tylko jeszcze dupę obrobi, ponieważ rady sobie sam nie daje i najlepiej winę zgonić na instruktora. Idź tam gdzie sobie tyłek powozisz, posmiejesz sie, bajek posłuchasz i fige się nauczysz bo jechać do przodu to dziesięciolatek będzie potrafił. Egzamin to nie przelewki przepraszam baranie i poziom szkolenia cię przerusl skoro nie dałeś/as rady, bo jakbym miała jeszcze raz robić prawko to tylko u Wienia. A właściwie to dlaczego nie polecasz? może wyjaśnisz! że co się balas/ es podniesionego głosu i prawdy to dziecinada! bo nie wierze, że nie chciał cię nauczyc widocznie nie nadajesz się na kierowce. W poście osoba właśnie zapytała nie o super atmosferę tylko o dobre szkolenie, czytać tez nie umiesz 🙂
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”