Co lata nad Tomaszowem ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 wrz 2019, o 03:18

Samolot szkoleniowy Iskra.
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2019, o 07:01

A jakże imbecyle.
Przyjaciel Moni z turnusu w Radecznicy? :lol:
Czuję że masz ciekawe doświadczenia życiowe.
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2019, o 07:17

Znowu wielkie mocarstwo militarne wysyła kotyngent na Bliski Wschód. No cóż Fort Trump nie za darmo.
Na górę

Postautor: aaaamant » 11 wrz 2019, o 07:55

Chyba to będzie TS - 11 Iskra.
Również wydawało mi się że była to Iskra.
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2019, o 08:48

Chyba to będzie TS - 11 Iskra.
Również wydawało mi się że była to Iskra.
Monia w Iskrze. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2019, o 08:58

Chyba to będzie TS - 11 Iskra.
Również wydawało mi się że była to Iskra.
Wczoraj była to Iskra nr boczny 2005, przedwczoraj 2012 (?).
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2019, o 09:11

Znowu ktos głupi temat drąży - co lata ? Gó.... lata.
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2019, o 10:27

Chyba to będzie TS - 11 Iskra.
tak to iskra
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2019, o 15:17

Przykre to ale co poradzisz ! Internet daje aninimowosc! Kilka lat temu bylo calkiem Normalnie ! Byla mala grupa ludzi ktora ze soba normalnie rozmawiala , nawet skrzyknelismy sie zeby pomoc jednej dziewczynie z okolic ! Znalezlismy ich chociaz
Mialam tylko imie tez dziewczyny! Nikt nikogon nie obrazal ,byla jakas spolecznosc
Teraz to jakies nieporozumienie , widac ze ze zmiana opcja politycznej podzielono tez spoleczenstwo ,
Nikogo tu nie obrazam , nikomu nie przygaduje z powodu jego politycznych upodoban Jestem natomiast atakowana jezeli wypowiem sie nieprzychylnie na temat rzadzacej partii! Nie wszScy musimy kochac pis i zgadzac sie z ich programen
Mozna miec inne zdanie a nie zawsze lepszy wygrywa ! Tu trzeba wybrac mniejszze zlo dla Polski !
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2019, o 15:30

Przykre to ale co poradzisz ! Internet daje aninimowosc! Kilka lat temu bylo calkiem Normalnie ! Byla mala grupa ludzi ktora ze soba normalnie rozmawiala , nawet skrzyknelismy sie zeby pomoc jednej dziewczynie z okolic ! Znalezlismy ich chociaz
Mialam tylko imie tez dziewczyny! Nikt nikogon nie obrazal ,byla jakas spolecznosc
Teraz to jakies nieporozumienie , widac ze ze zmiana opcja politycznej podzielono tez spoleczenstwo ,
Nikogo tu nie obrazam , nikomu nie przygaduje z powodu jego politycznych upodoban Jestem natomiast atakowana jezeli wypowiem sie nieprzychylnie na temat rzadzacej partii! Nie wszScy musimy kochac pis i zgadzac sie z ich programen
Mozna miec inne zdanie a nie zawsze lepszy wygrywa ! Tu trzeba wybrac mniejszze zlo dla Polski !
To zostało wybrano mniejsze zło dla Polski, czyli PIS i to całkiem kulturalnie.
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2019, o 16:12

Niestety nie , bo nie wiedzieli jaka szarancze wybieraja
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2019, o 16:24

Niestety nie , bo nie wiedzieli jaka szarancze wybieraja
Masz świętą racje przed wyborem PIS-u ludzie naprawdę nie wiedzieli na jaka wcześniej szarańcze głosowali aż strach wracać wspomnieniami .
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2019, o 16:30

Niestety nie , bo nie wiedzieli jaka szarancze wybieraja
Hm, "szarańcza". Bardzo kulturalnie, Forumowy. :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2019, o 22:21

Przykre to ale co poradzisz ! Internet daje aninimowosc! Kilka lat temu bylo calkiem Normalnie ! Byla mala grupa ludzi ktora ze soba normalnie rozmawiala , nawet skrzyknelismy sie zeby pomoc jednej dziewczynie z okolic ! Znalezlismy ich chociaz
Mialam tylko imie tez dziewczyny! Nikt nikogon nie obrazal ,byla jakas spolecznosc
Teraz to jakies nieporozumienie , widac ze ze zmiana opcja politycznej podzielono tez spoleczenstwo ,
Nikogo tu nie obrazam , nikomu nie przygaduje z powodu jego politycznych upodoban Jestem natomiast atakowana jezeli wypowiem sie nieprzychylnie na temat rzadzacej partii! Nie wszScy musimy kochac pis i zgadzac sie z ich programen
Mozna miec inne zdanie a nie zawsze lepszy wygrywa ! Tu trzeba wybrac mniejszze zlo dla Polski !
Monia, naucz się wreszcie poprawnie używać klawiatury, chłopie co robisz za babę :lol: :panzielony:
Na górę

Postautor: onaaaaa » 11 wrz 2019, o 22:41

co za zrabany facet wszedzie tylko o tej moni pisze .masakraaaa , debilizm totalny juz sie nie chce na forum wchodzic . czy takiego debila nie mozna zablokowac
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”