Co lata nad Tomaszowem ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 10 wrz 2019, o 15:22

Czy ktoś wie co to za samolot lata nad Tomaszowem ?
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2019, o 15:34

Monia z Mykołem wracają do Londynu. Mykoł, jak wskazuje imię, jest Węgrem. Monia to jego żona.
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2019, o 15:43

Chyba to będzie TS - 11 Iskra.
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2019, o 15:50

Monia z Mykołem wracają do Londynu. Mykoł, jak wskazuje imię, jest Węgrem. Monia to jego żona.

Po co piszesz, skoro nie masz nic do powiedzenia?
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2019, o 16:04

Monia z Mykołem wracają do Londynu. Mykoł, jak wskazuje imię, jest Węgrem. Monia to jego żona.

Po co piszesz, skoro nie masz nic do powiedzenia?
jak to nie ma ? To są jego osobiste wariata myśli , prócz tego wariat ów ubzdurał sobie że jest redaktorem forum i dyżuruje od rana do późnej nocy
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2019, o 16:26




Po co piszesz, skoro nie masz nic do powiedzenia?
jak to nie ma ? To są jego osobiste wariata myśli , prócz tego wariat ów ubzdurał sobie że jest redaktorem forum i dyżuruje od rana do późnej nocy
Mykoł! Do Donbasu, bronić ojczyzny! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2019, o 17:30

Obietnice latają.
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2019, o 19:07

......eee tam too F-35
Na górę

Postautor: Agama » 10 wrz 2019, o 19:31

No właśnie, też się nad tym zastanawiam. Głupkom za debilne odpowiedzi dziękuję.
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2019, o 19:54




Po co piszesz, skoro nie masz nic do powiedzenia?
jak to nie ma ? To są jego osobiste wariata myśli , prócz tego wariat ów ubzdurał sobie że jest redaktorem forum i dyżuruje od rana do późnej nocy
Tak. Tak. A ty wróciłeś po 10 latach z Londynu :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Manolo » 10 wrz 2019, o 22:06

Witam. Mam dość czytania o Moni,Wegrze itp. Czy jest tu ktoś normalny bez jakichś psychoz i innych zespołów maniakalnych? Trafił sie jeden co piszę w każdym temacie i ma coś z głową. Jest tu jednak wielu rycerzo strażników forum co niczym Rutkowski demaskuje czy to Monie czy Wegra. Rzygać mi sie tym wszystkim chce. Ktoś o coś zapyta to zaraz Monia Wegier itp.itd. Puknijcie się zdrowo w cymbał.
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2019, o 22:09

Witam. Mam dość czytania o Moni,Wegrze itp. Czy jest tu ktoś normalny bez jakichś psychoz i innych zespołów maniakalnych? Trafił sie jeden co piszę w każdym temacie i ma coś z głową. Jest tu jednak wielu rycerzo strażników forum co niczym Rutkowski demaskuje czy to Monie czy Wegra. Rzygać mi sie tym wszystkim chce. Ktoś o coś zapyta to zaraz Monia Wegier itp.itd. Puknijcie się zdrowo w cymbał.
Wzajemnie. Tobie też życzymy wszystkiego dobrego, Moniu. Pozdrów męża Węgra.
Na górę

Postautor: MONIA W » 10 wrz 2019, o 22:10

Witam. Mam dość czytania o Moni,Wegrze itp. Czy jest tu ktoś normalny bez jakichś psychoz i innych zespołów maniakalnych? Trafił sie jeden co piszę w każdym temacie i ma coś z głową. Jest tu jednak wielu rycerzo strażników forum co niczym Rutkowski demaskuje czy to Monie czy Wegra. Rzygać mi sie tym wszystkim chce. Ktoś o coś zapyta to zaraz Monia Wegier itp.itd. Puknijcie się zdrowo w cymbał.
Wypraszam sobie
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2019, o 22:18

A jakże imbecyle.
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2019, o 22:23

A jakże imbecyle.
Przyjaciel Moni z turnusu w Radecznicy? :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”