Po 10 latach wróciłem do TL z Londynu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 wrz 2019, o 22:29

A ty jedyny inteligentny milosnik pisu :lol:
Dlaczego wszystko kojarzy Ci się z pisem. :lol: . Nie mam z nim nic wspólnego i nie odczuwam do niego sympatii. Ale natarczywość, zaślepienie polityczne i zwykła głupota, jakie prezentują te antypisowskie trolliki :panzielony: przekracza jednak in minus granice dojrzałości emocjonalnej i intelektualnej.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2019, o 06:51

Monia jest wielka i nie do zdarcia. Dawaj nowy temat :lol: :|
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2019, o 08:28

Monia jest wielka i nie do zdarcia. Dawaj nowy temat :lol: :|
Monia ma przede wszystkim nierówno POd sufitem.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2019, o 08:40

A ty jedyny inteligentny milosnik pisu :lol:
Dlaczego wszystko kojarzy Ci się z pisem. :lol: . Nie mam z nim nic wspólnego i nie odczuwam do niego sympatii. Ale natarczywość, zaślepienie polityczne i zwykła głupota, jakie prezentują te antypisowskie trolliki :panzielony: przekracza jednak in minus granice dojrzałości emocjonalnej i intelektualnej.
Te ich durnowate, histeryczne wpisy zniechęcają do opozycji. Skoro ma takich zwolenników. Przeczyta nagłowek i już zaśliniony zapdla na forum chociaż w tekście do którego linkuje często tytuł nie odpowiada treści
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2019, o 09:01

Przestańcie ludzie pisać ,i skończy się głupi temat ,a tak jeden z drugim pisze głupoty i .....
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2019, o 09:52

Przestańcie ludzie pisać ,i skończy się głupi temat ,a tak jeden z drugim pisze głupoty i .....
a ty dokładasz swoją cegiełkę :roll: Głupota na forum ma byc wytykana i będzie aż się gośc uspokoi i forum znormalnieje
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2019, o 10:36

Przestańcie ludzie pisać ,i skończy się głupi temat ,a tak jeden z drugim pisze głupoty i .....
a ty dokładasz swoją cegiełkę :roll: Głupota na forum ma byc wytykana i będzie aż się gośc uspokoi i forum znormalnieje
Forum nie znormalnieje ,ludzie beda pisac nadal głupoty jak tylko bedzie temat nadal kontynuowany.Po prostu trzeba zaprzestac pisac odpowiedzi na głupie wpisy i temat sam sie skonczy.Czy Ty nie znasz zycia ????
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2019, o 10:38



a ty dokładasz swoją cegiełkę :roll: Głupota na forum ma byc wytykana i będzie aż się gośc uspokoi i forum znormalnieje
Forum nie znormalnieje ,ludzie beda pisac nadal głupoty jak tylko bedzie temat nadal kontynuowany.Po prostu trzeba zaprzestac pisac odpowiedzi na głupie wpisy i temat sam sie skonczy.Czy Ty nie znasz zycia ????
To sie nigdy nie skończy bo to nie pierwszy debilny temat. Mam wymienić? Gośc zakłada po prostu kolejne jeszcze bardziej debilne.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2019, o 17:35



Forum nie znormalnieje ,ludzie beda pisac nadal głupoty jak tylko bedzie temat nadal kontynuowany.Po prostu trzeba zaprzestac pisac odpowiedzi na głupie wpisy i temat sam sie skonczy.Czy Ty nie znasz zycia ????
To sie nigdy nie skończy bo to nie pierwszy debilny temat. Mam wymienić? Gośc zakłada po prostu kolejne jeszcze bardziej debilne.
To prawda ze jest tu duzo głupawych tematów .Masz racje
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2019, o 09:55

Wymyślić temat aby tylko ponadplać na PIS i żeby admin nie wyrzucił tematu z tego działu.
Na górę

Postautor: Gość » 9 wrz 2019, o 11:42

Jak ten czas szybko leci :lol: A wydawało mi się, że jeszcze z pół roku temu piłem z tobą Moniu mózgoyeba na rondzie. :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 9 wrz 2019, o 12:27

Jak ten czas szybko leci :lol: A wydawało mi się, że jeszcze z pół roku temu piłem z tobą Moniu mózgoyeba na rondzie. :roll:
No widzisz. Na niego tak podziałał.
Na górę

Postautor: Gość » 9 wrz 2019, o 13:31

Jakiś psychiczny czy co u diabła, albo mu Monia dała popalić w zyciu.
Na górę

Postautor: Gość » 9 wrz 2019, o 19:20

naiwny w swojej durnocie jak dziecko.naprawde myślał że ktoś uwierzy w ten jego Londyn
Na górę

Postautor: Gość » 9 wrz 2019, o 20:31

naiwny w swojej durnocie jak dziecko.naprawde myślał że ktoś uwierzy w ten jego Londyn
Ale toto trzeba leczyć, bo smrodzi na forum.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”