Tomaszów Lub. -przyszłość doskonała

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 wrz 2019, o 15:32

500+ Na bachora 100+ na kure i 300+ na krowe
Nie ma programu Debil+, dlatego nie spodziewaj się w najbliższym czasie dodatkowych pieniędzy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 13:07

No jak juź sobie nawtykaliście to moźe wróćmy do tematu.
Jak myslicie czy miasto ma szansę być atrakcyjnym dla przyjezdnych?
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2019, o 17:57

imigranci są przyszłością?
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2019, o 22:09

No jak juź sobie nawtykaliście to moźe wróćmy do tematu.
Jak myslicie czy miasto ma szansę być atrakcyjnym dla przyjezdnych?
Tomaszów ma szansę być atrakcyjnym dla mieszkańców i przyjezdnych za ok. 10 lat, pod warunkiem że zmieni się władza, albo ta co jest zacznie myśleć o mieście a nie o stołkach i polityce. To co do tej pory robią to tylko robią pod publikę. Miasto jest dla emerytów i rencistów. Prymat polityki nad gospodarką. Wróciła komuna w innym opakowaniu.
Na górę

Postautor: Lkj12 » 17 wrz 2019, o 22:45

Tomaszów już przepadł... Budowa basenu zaczęła a obwodnica skończy... Także Nasz Tomaszów idzie powoli na dno jak Tytanic..
Na górę

Postautor: wwww » 18 wrz 2019, o 09:47

Tomaszów już przepadł... Budowa basenu zaczęła a obwodnica skończy... Także Nasz Tomaszów idzie powoli na dno jak Tytanic..
Chętnie się dowiem, w jaki sposób obwodnica spowoduje upadek miasta? Mógłbyś rozwinąć temat?
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 10:06

Jak zrobią S17 to może nie będzie tragedii.Wtedy Tomaszów będzie w zasięgu 15min jazdy od Zamościa i godzinę od Lublina,a bądźmy szczerzy,są ludzie którzy tyle czasu dojeżdżają do pracy codziennie, także zwiększą się możliwości szukania pracy przez osoby z TL. Ja z Tomaszow wyjechałem 10 lat temu,ale chętnie tu wracam przy każdej możliwej okazji i według mnie miasto zmienia się na plus.Kto wie,jak nadarzy się okazja to może przeprowadzimy się tutaj z rodziną:)
Na górę

Postautor: wwww » 18 wrz 2019, o 10:24

Jak zrobią S17 to może nie będzie tragedii.Wtedy Tomaszów będzie w zasięgu 15min jazdy od Zamościa i godzinę od Lublina,a bądźmy szczerzy,są ludzie którzy tyle czasu dojeżdżają do pracy codziennie, także zwiększą się możliwości szukania pracy przez osoby z TL. Ja z Tomaszow wyjechałem 10 lat temu,ale chętnie tu wracam przy każdej możliwej okazji i według mnie miasto zmienia się na plus.Kto wie,jak nadarzy się okazja to może przeprowadzimy się tutaj z rodziną:)
Też odnoszę takie wrażenie, że miasto zmienia się na plus. Wyjechałem z niego w 2010 roku czy to na studia czy teraz do pracy i zawsze chętnie do niego wracam. Tylko ten, kto tu siedzi, może nie dostrzec zmian.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 14:05

Mówią,że miasto emerytów i rencistów.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 14:29

Powiedziałbym,że bardziej ,,urealnia" się liczba mieszkańców takich powiatowych miasteczek.Z mojej klasy gimnazjalnej na 35 osób zostały w Tomaszowie może 3-4.Bo niestety prawda jest taka, że dla osób wykształconych i ambitnych pula atrakcyjnych miejsc pracy jest w TL bardzo ograniczona - de facto zostają wysokie stanowisko w sferze publicznej typu prokurator,sędzia,ewentualnie wolne zawody. Z kolei ktoś kto przyszłość wiążę z sektorem BPO,IT czy R&D w Tomaszowie nie ma czego szukać.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 17:17

Na jedno wychodzi.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2019, o 23:53

Sobota,godzina 14 a pustki na ulicach.Nawet centrum.Strach pomyśleć co będzie za 10lat.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 11:16

Z Domu starcow beda wozic po rondzie na wozeczkach staruszkow –
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 11:22

Fakt 10 lat temu to Nawet galerii nie było tylko polmozbyt z liderpricem, teraz lidl bieda masę sklepów robota.. Tu leży obecnie Tomaszow w czarnej.. Miasto jest zadbane i tyle.. Partyjniaki z PiS przejęli budżetowe u prywaciarzy wyzysk i dyktatura. Za mała konkurencja na rynku pracy i brak uczelni wyższej to największy ból mieszkańców. Tych którzy tu są.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 13:54

Taaa...tylko Domu starców brakuje.Koszmar jak z czarnego snu.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”