Po 10 latach wróciłem do TL z Londynu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 sie 2019, o 21:25

Ty z tą Monią wszędzie też masz nierówno pod sufitem. W każdym temacie o tej Moni wspominasz, a z innych głupków robisz.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2019, o 21:39

O Moni mówi wiele osób. To facet z rozumem ptaszka. :lol: . Nie wiesz nawet jaki potrafi być chamski wobec kobiet. Coś wiem na ten temat. Dlatego nie dziwi mnie, że wiele osób zauważa jego "wyjątkowość". :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2019, o 22:12

Ty z tą Monią wszędzie też masz nierówno pod sufitem. W każdym temacie o tej Moni wspominasz, a z innych głupków robisz.
Nie pi.er....ol Moniu.
Kaśka
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2019, o 19:29

Monia dopiero pozdrawiałaś znad morza. Już wracasz z Londynu?
Na górę

Postautor: Zofija » 30 sie 2019, o 06:01

W Anglii jest pomoc ale dla dziadow nie pracujących mamusie dostają pieniążki i nie muszą pracować mieszkania też, tylko jak się to skończy ci zrobią? Wrócą do Polski z niczym, bo Anglia nauczyła je bezrobocia, w innych krajach np Niemcy i Szwajcaria takiego dziadostwo niema
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2019, o 08:00

Monia a ty pozdrawiałaś znad morza w innym temacie. Nad jakim morzem leży Londyn? :P Codziennie napdlasz na tomaszowskim forum a nagle 10 lat w Londynie :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2019, o 11:01

Francowaty ależ ty durny i w ten temat też mnie obułeś? Wszedziej widzisz Monie, albo banderowców. Odleciał totalnie ten o zabarwieniu brunatnym czyli obszczymurek tomaszowski.
Z Londynu specjalnie dla dyżurnego
Jacek
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2019, o 11:13

Chyba za rzadko tu wchodze. Kto to jest Monia?
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2019, o 11:23

Jak pojawia się słowo Monia - znaczy jedno dyżurny napierdziela kolejnego posta na tym forum.
To jest taka obsesja dyżurnego forumowego przygłupa. Znajdziesz go z tą monią wszedziej w każdym dziale.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2019, o 11:59

Jak pojawia się słowo Monia - znaczy jedno dyżurny napierdziela kolejnego posta na tym forum.
To jest taka obsesja dyżurnego forumowego przygłupa. Znajdziesz go z tą monią wszedziej w każdym dziale.
No nie jest tak. Jednym z dyżurnych forumowych jest Monia. Jest ich trzech
Trudno powiedzieć, który jest głupszy ale łączy ich miłość do wszelkiej maści lewactwa. Najprościej mówiąc logiczne myślenie nie jest ich mocną stroną. Monia to przede wsystkim mitoman.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2019, o 13:24

Jak to się stało, że przed moim wyjazdem w 2009 w Polsce ceny żywności i produktów gospodarczych były trzy razy niższe niż w UK, teraz wracam i porównuję, i szok są o 10-20% wyższe w Polsce niż w UK a zarobki 2-3 razy niższe! PiS zachęca do powrotu Polaków, a ja się pytam do czego?
- Morawiecki obiecał dogonić Zachód Europy, i tę obietnicę spełnił z nawiązką.
Wróciłem tylko dlatego, by opiekować się starą i chorą matką.
Witamy na polskiej ziemi i w pas się kłaniamy!
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2019, o 14:12

O wiem Monia to napisała rękami PISgniętego goscia faktycznie dy żurującego, dobre określenie. Facetowi ładnie odbiło. Ta trójka będzie miała go na sumieniu jak kipnie na zawał.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2019, o 14:33

O wiem Monia to napisała rękami PISgniętego goscia faktycznie dy żurującego, dobre określenie. Facetowi ładnie odbiło. Ta trójka będzie miała go na sumieniu jak kipnie na zawał.
Kolejny temat wykoleił francowaty, bo mu Monią śmierdziało.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2019, o 14:53

O wiem Monia to napisała rękami PISgniętego goscia faktycznie dy żurującego, dobre określenie. Facetowi ładnie odbiło. Ta trójka będzie miała go na sumieniu jak kipnie na zawał.
Kolejny temat wykoleił francowaty, bo mu Monią śmierdziało.
Ty masz obsesję na punkcie francowatego? Ile lat śledzisz to forum. Takie zboczki jak Monia nie interesują francowatego. Owszem czasem naparza debili ale nie przy miejskich tematach. Nie zgadzam się z nim często, ale wierz mi takimi pierdołami jak bajki Moni się nie interesuje. Tu jakiś debil nazywał go pisiorem :lol: , potem faszystą. Starzy forumowicze wiedzą o kogo chodzi nawet znają go osobiście. Wszystkie te bzdury o francowatym wsadźcie se w tyłki jak Biedroń wibrator i nie siejcie na forum dezinformacji.
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2019, o 06:27

Monia. A mąż Węgier dalej w Londynie siedzi? Wysyłasz mu ukrainskie fajki?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”