Zlotnik

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 25 sie 2019, o 21:12

Witam, gdzie w Tomaszowie jest złotnik potrzebuje powiększyć obrączkę i czy jest możliwość od razu przeciecia, bo nie mogę z palca zdjąć ponieważ się trochę wrosła o dziwo z palcem nic się nie dzieje, ale lepiej nie przeciągać tego dłużej. Dzięki za info.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2019, o 22:11

Poczekaj na reklamę, niedługo się pojawi :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2019, o 23:49

Koło postoju taxi masz złotnika, ale reklama i tak będzie.
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2019, o 06:22

Witam, gdzie w Tomaszowie jest złotnik potrzebuje powiększyć obrączkę i czy jest możliwość od razu przeciecia, bo nie mogę z palca zdjąć ponieważ się trochę wrosła o dziwo z palcem nic się nie dzieje, ale lepiej nie przeciągać tego dłużej. Dzięki za info.
byl w pawilonie uslugowym, moze jest jeszcze, kiedys czyscilam bizuterie
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2019, o 06:27

Witam, gdzie w Tomaszowie jest złotnik potrzebuje powiększyć obrączkę i czy jest możliwość od razu przeciecia, bo nie mogę z palca zdjąć ponieważ się trochę wrosła o dziwo z palcem nic się nie dzieje, ale lepiej nie przeciągać tego dłużej. Dzięki za info.
byl w pawilonie uslugowym, moze jest jeszcze, kiedys czyscilam bizuterie
Jaką biżuterię Moniu czeską czy węgierską
:lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2019, o 06:43

Nie wiem jak się nazywa ta ulica ale jest złotnik tam na postoju taksówek.
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2019, o 06:51

Nie wiem jak się nazywa ta ulica ale jest złotnik tam na postoju taksówek.
To już wiemy. Za bystry umysł dziękujemy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2019, o 08:07

Nie rozumiem ludzi którzy nie chcą pomóc a piszą głupoty i złośliwe komentarze czy każdy wpis świadczy o tym, że odpowiadając to od razu robi reklamę ! nikt nie jest ślepy jak przechodzi koło sklepu z biżuterią. Osoba która pyta o takie rzeczy to albo mieszka poza miastem i się nie orientuje gdzie z tym pójść albo po prostu nie wie, a zeby nie szukać i nie błądzić lepiej zapytać czasem na forum, bo dlaczego nie!
Na górę

Postautor: onaaaaa » 26 sie 2019, o 09:26

ale jest tu duzo takich madrych co zaraz proponuja cos w lodzi ,warszawie ,bialymstoku itd , to naprawde jest glupie i bezsensowne ,takie reklamy tu sa do wszystkich tematow
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2019, o 14:17

Nie rozumiem ludzi którzy nie chcą pomóc a piszą głupoty i złośliwe komentarze czy każdy wpis świadczy o tym, że odpowiadając to od razu robi reklamę ! nikt nie jest ślepy jak przechodzi koło sklepu z biżuterią. Osoba która pyta o takie rzeczy to albo mieszka poza miastem i się nie orientuje gdzie z tym pójść albo po prostu nie wie, a zeby nie szukać i nie błądzić lepiej zapytać czasem na forum, bo dlaczego nie!
Co reklama się nie udała hahahaha.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2019, o 10:15

Nie rozumiem ludzi którzy nie chcą pomóc a piszą głupoty i złośliwe komentarze czy każdy wpis świadczy o tym, że odpowiadając to od razu robi reklamę ! nikt nie jest ślepy jak przechodzi koło sklepu z biżuterią. Osoba która pyta o takie rzeczy to albo mieszka poza miastem i się nie orientuje gdzie z tym pójść albo po prostu nie wie, a zeby nie szukać i nie błądzić lepiej zapytać czasem na forum, bo dlaczego nie!
Co reklama się nie udała hahahaha.
A to była reklama :!: rozum czy siano masz w głowie skoro myslisz, ze pytając chodzi jak zwykle każdemu o reklamę :roll:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”