Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 16:40

Tak, tak to prawda, wójt jest lubiany, i najważniejsze jest to, że jest sprawiedliwy, nie faworyzuje nikogo, wszystkich traktuje równo, a ludzie szybko dostrzegają takie sprawy. Także byłem sceptyczny przy wyborze, ale teraz zmieniam zdanie, na pozytywne. Jestem miło zaskoczony. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 17:33

Dobra już przestań pisać po dwa posty wycholwane pod rząd. Lepiej wyjdź z tej piwnicy w tych Łachowcach i weź porozmawiaj z innymi ludźmi bo widzę że za dużo gadasz tylko że sobą w lustrze. Jakbyś wychodził częściej że swojej piwnicy to zobaczył byś prawdziwą twarz gminy w temacie wójta.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 18:07

Dobra już przestań pisać po dwa posty wycholwane pod rząd. Lepiej wyjdź z tej piwnicy w tych Łachowcach i weź porozmawiaj z innymi ludźmi bo widzę że za dużo gadasz tylko że sobą w lustrze. Jakbyś wychodził częściej że swojej piwnicy to zobaczył byś prawdziwą twarz gminy w temacie wójta.
Rozzwaliles internety :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 19:06

Jakie będą zespol na dozynkach bo teraz mało festynów a mnie się tańczyć chce 8) bedzue można potanczyc??
Na górę

Postautor: lll » 23 lip 2019, o 20:24

Dobra już przestań pisać po dwa posty wycholwane pod rząd. Lepiej wyjdź z tej piwnicy w tych Łachowcach i weź porozmawiaj z innymi ludźmi bo widzę że za dużo gadasz tylko że sobą w lustrze. Jakbyś wychodził częściej że swojej piwnicy to zobaczył byś prawdziwą twarz gminy w temacie wójta.
gdyby twoj intelekt było w połowie taki jak peeselowsko peowska żółć to dostrzegł byś, ze zasady forum blokuja pisanie postów jeden po drugim przez tą samą osobę
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 20:34

Dobra już przestań pisać po dwa posty wycholwane pod rząd. Lepiej wyjdź z tej piwnicy w tych Łachowcach i weź porozmawiaj z innymi ludźmi bo widzę że za dużo gadasz tylko że sobą w lustrze. Jakbyś wychodził częściej że swojej piwnicy to zobaczył byś prawdziwą twarz gminy w temacie wójta.
gdyby twoj intelekt było w połowie taki jak peeselowsko peowska żółć to dostrzegł byś, ze zasady forum blokuja pisanie postów jeden po drugim przez tą samą osobę
Hahahahaha :lol: co synek dał Ci na komputerze, pomiędzy Tibią, LOLem popisać trochę na forum? Co Ty piszesz Stachu jak nie wiesz... ale wiesz co ja Ci to udowodnie bo tłumaczyć Tobie to gorzej niż ludziom z Kryszyna że można fasolę drożej sprzedawać... napisze 3 komentarze pod rząd. 1. Stachu Stachu idź w pole a nie na internet...
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 20:35

2. Komentarz. Na polu może się znasz ale na internetach ni w ząb... może synek powie Ci jak wpisać w Google Google i wtedy masz Google 2 :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 20:40

3. Zablokowali cię?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 20:42

4 choooooja a nie zablokowali . A wiesz co jest najlepsze? Przedmiotowe forum czyta cała śmietanka wladz i musi ich strasznie denerwować moje pisanie :lol: a Ty dalej żyj w tej swojej piwnicy i myśl że nie można napisać komentarzy jeden po drugim :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 20:47

Ty już jesteś chory z tej nienawiści do PiSu, może się wybierz do jakiegoś specjalisty bo rodzinny widać ci nie pomógł. :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 20:51

Ty już jesteś chory z tej nienawiści do PiSu, może się wybierz do jakiegoś specjalisty bo rodzinny widać ci nie pomógł. :cry:
Ahh te Twoje genialne riposty... Ty to jesteś śmieszek. Oj nie wiem kto bardziej nadaje się do lekarza specjalisty typu gastrolog (lewatywa, kolankskopia) gdyż chyba du*a Ci pękła z żalu że nie możesz napisać chociaż jednego komentarza który byłby sensowny. Genek czy tam jak się nazywasz Stachu... nie rwij się tam gdzie nie potrafisz więc już na dzisiaj skończ pisanie... daj dzieciaków pograć w Lola.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 21:02

Jakie będą zespol na dozynkach bo teraz mało festynów a mnie się tańczyć chce 8) bedzue można potanczyc??
Chyba te co zawsze występują gminne. to przy nich będziesz mógł potańczyć.albo może sie myle może jakaś gwiazda będzie
Na górę

Postautor: liyre » 24 lip 2019, o 10:43

wojtek i tomisław będą gwiazdorzyć, nie może być przecież nikogo lepszego , bo by ich przyćmili, no jeszcze może ewelunia będzie sie mizdżyć
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2019, o 10:48

Dlaczego takie opóźnienia?? Za 2 tygodnie dożynki a nic nie wiadomo, plakatu nie ma, jakaś tajemnica czy co?
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2019, o 10:52

Mam pytanie,czy wybrano nowego dyrektora szkoły?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”