Praca

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: VolvoTL1 » 19 lip 2019, o 19:49

Śmiać się czy płakać nie jednej firmie transportowej ogłoszenie o pracę "praca od poniedziałku do piatku" tylko ktoś zapomina dopisać że czasami i w niedzielę A wynagrodzenia śmiesznie zawyżone boże co za paranoja ten Tomaszów dziadtrans
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 23:11

Śmiać się czy płakać nie jednej firmie transportowej ogłoszenie o pracę "praca od poniedziałku do piatku" tylko ktoś zapomina dopisać że czasami i w niedzielę A wynagrodzenia śmiesznie zawyżone boże co za paranoja ten Tomaszów dziadtrans
A konkretnie?
Na górę

Postautor: VolvoLT1 » 20 lip 2019, o 18:26

Bo obiecują a pózniej tyrasz 24 godz na dobe za frico.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 18:57

Bo obiecują a pózniej tyrasz 24 godz na dobe za frico.
Ty przeczytaj co napisałeś i pomyśl o tym .
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 20:21

Bo obiecują a pózniej tyrasz 24 godz na dobe za frico.
Ty przeczytaj co napisałeś i pomyśl o tym .
Sam pisałeś a przeczytać nie umiałeś :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 23:34



Sam pisałeś a przeczytać nie umiałeś :lol:
Czytałem twoje wypociny
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 08:24


Sam pisałeś a przeczytać nie umiałeś :lol:
Czytałem twoje wypociny
A którego Volvo :?: :lol: bystrzachu :lol: :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 09:23



Czytałem twoje wypociny
A którego Volvo :?: :lol: bystrzachu :lol: :oops:
Ty nie pij tyle i pomyśl co piszesz.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 12:55


A którego Volvo :?: :lol: bystrzachu :lol: :oops:
Ty nie pij tyle i pomyśl co piszesz.
A ty mniej pal siana bo ja widzę VolvoTL i LT a tobie to nie robi różnicy bystrzachu :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 12:58

A ty mniej pal siana bo ja widzę VolvoTL i LT a tobie to nie robi różnicy bystrzachu :lol:

Leki z Radecznicy się skończyły, że aż tak strasznie bredzisz?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 13:25


A ty mniej pal siana bo ja widzę VolvoTL i LT a tobie to nie robi różnicy bystrzachu :lol:

Leki z Radecznicy się skończyły, że aż tak strasznie bredzisz?
Tobie i Tworki nie pomogą jak nie odróżniasz TL od LT. Dla ciebie gówno w papierku to samo co cukierek :lol: Mniej pal bo mózg ci się kurczy :lol: :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 13:27




Leki z Radecznicy się skończyły, że aż tak strasznie bredzisz?
Tobie i Tworki nie pomogą jak nie odróżniasz TL od LT. Dla ciebie gówno w papierku to samo co cukierek :lol: Mniej pal bo mózg ci się kurczy :lol: :oops:
Masz ciekawe doświadczenie kulinarne znając smak gówna w papierku.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 13:44


Tobie i Tworki nie pomogą jak nie odróżniasz TL od LT. Dla ciebie gówno w papierku to samo co cukierek :lol: Mniej pal bo mózg ci się kurczy :lol: :oops:
Masz ciekawe doświadczenie kulinarne znając smak gówna w papierku.
Smacznego. Czytaj ze zrozumieniem i patrz na to co inni piszą a nie dla ciebie wszyscy to goście albo volvo. Volvo to nie mercedes. :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 13:56


Smacznego. Czytaj ze zrozumieniem i patrz na to co inni piszą a nie dla ciebie wszyscy to goście albo volvo. Volvo to nie mercedes. :oops:

Siedzisz w Radecznicy zajadając się ekskrementami i bredzisz, nie jest dobrze oj nie jest.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 16:19


Smacznego. Czytaj ze zrozumieniem i patrz na to co inni piszą a nie dla ciebie wszyscy to goście albo volvo. Volvo to nie mercedes. :oops:

Siedzisz w Radecznicy zajadając się ekskrementami i bredzisz, nie jest dobrze oj nie jest.
W każdym temacie jesteś alfą i omegą kmiocie. Spadaj mądralo do Tworek :evil: Jesteś żałosny :oops:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”