Parafia Zwiastowania NMP w TL - dziwny wikary

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 lip 2019, o 10:00

Wczoraj w niedziele odbyła się msza o godzinie 15 gdzie gościł wikary
Pięknie mówił o otwieraniu serc na Boga i żebyśmy otwierali je dla niego
Później zbierał pieniążki dla swojej parafii
Jednak ubożyło mnie wręcz to co zrobił potem
Podczas komuni świętej wikary wręcz wybierał sobie osoby komu da a komu nie udzieli komunii
Koło mnie klęczał starszy pan który ledwo co klęczał w dodatku a na przeciwko zaś mamusia z dwójką dzieci w wieku 5 lat
Wszystkie te osoby zostały pominięte, nie mówiąc o wcześniejszych, wręcz brzydko mówiąc olane przez owego wikarego
Czy młody ksiądz może tak sobie "wybierać, kto na góre kto na dół może jeszcze ???
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2019, o 10:39

baranki wytrzymają każdą hańbę
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2019, o 10:57

" Następnom Razom " trzeba będzie do Komunii Świętej klęczeć trzymając w ręku Kopertę z DATKIEM a na pewno Księciunio takiego Darczyńcę Obsłuży Pierwszego :!: Oj wali się w dyńkach naszym czarnuchom .
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2019, o 11:31

Najlepiej nastepnym razem kiedy parafie odwiedza jakiś wikary to podczas mszy po prostu wyjść z kościoła
Ale jeszcze lepiej, zmienić parafie i się nie denerwować na próżno bo życie i tak krótkie jest.
Na górę

Postautor: cot37 » 8 lip 2019, o 12:18

Widać jak Ty na tej mszy byłeś, skoro twierdzisz że to był wikary i zbierał na swoją parafię 😂
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2019, o 15:01

Wczoraj w niedziele odbyła się msza o godzinie 15 gdzie gościł wikary
Pięknie mówił o otwieraniu serc na Boga i żebyśmy otwierali je dla niego
Później zbierał pieniążki dla swojej parafii
Jednak ubożyło mnie wręcz to co zrobił potem
Podczas komuni świętej wikary wręcz wybierał sobie osoby komu da a komu nie udzieli komunii
Koło mnie klęczał starszy pan który ledwo co klęczał w dodatku a na przeciwko zaś mamusia z dwójką dzieci w wieku 5 lat
Wszystkie te osoby zostały pominięte, nie mówiąc o wcześniejszych, wręcz brzydko mówiąc olane przez owego wikarego
Czy młody ksiądz może tak sobie "wybierać, kto na góre kto na dół może jeszcze ???
Jak idziesz na mszę to zadaj sobie trochę trudu i posłuchaj o czym mowa. Taki z ciebie katolik jak z koziej dupy klarnet. Leziesz i gapisz się bezmyślnie, po to żeby potem było z czego ploty roznosić.
To był diakon a nie wikary i zbierał na seminarium a nie na swoją parafię....gdzie diakonowi jeszcze do parafi?
Gówno wie w tym temacie a specjalnie temat utworzył !
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2019, o 17:09

Diakon, święty mikołaj, co za różnica
Ludzie okazali mu szacunek
A ten omijał co trzecią osobę
Tym bardziej że to ciało jest kościoła, nie jego
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2019, o 17:12

pisałem że kazdy nawiedzony wytłumaczy w swym małym rozumie każdego klechę , czy to pedofila czy kleryka , każdy dla niego to świety byleby w czarnej sukience
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2019, o 20:16

Diakon, święty mikołaj, co za różnica
Ludzie okazali mu szacunek
A ten omijał co trzecią osobę
Tym bardziej że to ciało jest kościoła, nie jego
Tu już nie chodzi co ten diakon tam wyrabiał. Chodzi o to, że gówno wiesz A pieprzysz!
Na górę

Postautor: ggscc » 8 lip 2019, o 20:27

Najlepiej nastepnym razem kiedy parafie odwiedza jakiś wikary to podczas mszy po prostu wyjść z kościoła
Ale jeszcze lepiej, zmienić parafie i się nie denerwować na próżno bo życie i tak krótkie jest.
Oj ty lewaku -ateisto skoro tak rozumujesz?
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2019, o 22:42

No dobra. To diakon udziela komunii co trzeciej osobie? Wikary co drugiej a proboszcz wszystkim? Proste pytanie. Dlaczego sobie wybierał? Czy przyjął też co trzeci datek na seminarium? :P
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2019, o 22:47

Ja nie chodzę na żadne msze i nie mam takiego problemu. Zrób tak samo, olej kler.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2019, o 22:53

bez baranów czarne pijawki zdechną
Na górę

Postautor: gocC » 9 lip 2019, o 01:05

bez baranów czarne pijawki zdechną
I ty tez kiedys ateisto ,kiedys odpowiesz tam za swoje zycie ,wiec nie pisz bzdur i zmień sie .
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2019, o 03:37

Napisałem meila do diecezji i wiecie co
Zero odpowiedzi
Albo czytają to raz na rok
albo maja to w D U P I E
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”