KUKIZ15-co dalej

Postautor: Gość » 15 cze 2019, o 10:55

..Paweł w końcu będzie vce-premierem.. już widzę Opole 2020.. "a teraz śpiewa Pan premier"..."bo u nas jest jak jest po prstuuu..." :lol:

Postautor: Gość » 15 cze 2019, o 11:32

Patrząc na aktualnego, to nadaje się bardziej na prezydenta nasz Pawełek.

Postautor: Gość » 18 cze 2019, o 09:25

I po Kukiz15

Według wicemarszałka Sejmu i szefa klubu PiS Ryszarda Terleckiego, Kukiz’15 „rozsypuje się” i w partii Jarosława Kaczyńskiego zastanawiają się, czy „podtrzymywać istnienie” ruchu Kukiza, czy zgodzić się na przyjęcie jego posłów, którzy zgłaszają chęć dołączenia do klubu PiS.

https://kresy.pl/wydarzenia/terlecki-w- ... ch-poslow/

Postautor: Gość » 19 cze 2019, o 11:43

Co najmniej czworo posłów ruchu Kukiz’15 chce przejść do PiS i startować w wyborach do Sejmu z ich list. Z nieoficjalnych informacji RMF FM wynika, że wśród nich jest m.in. wiceprzewodniczący sejmowego klubu, Tomasz Rzymkowski.

Poza Rzymkowskim, duże szanse na wchłonięcie przez rządzących socjalistów mają: Tomasz Jaskóła, Barbara Chrobak i Bartosz Jóźwiak.

https://nczas.com/2019/06/19/rzymkowski ... politykow/

Postautor: Gość » 19 cze 2019, o 11:45

Dziwna kraj. Rządzą socjaliści a w opozycji są komuniści.

Postautor: Gość » 19 cze 2019, o 13:02

Cyt."...Aby wspołrządzić w Polsce trzeba przekroczyć próg wyborczy co dla ugrupowania bez środków takim jaki jest Kukiz15 jest niemożliwe.

Polacy kupują kampanie, wiec bez kasy do nich nie dotrzesz. P Kukiz nie chciał Partii bo obiecał to swoim wyborcom, a bez kasy nie poprowadzisz profesjonalnie biura...."

:roll:

Postautor: Gość » 19 cze 2019, o 13:32

może niech zrobi....Kukiz + Panasewicz albo moze Piasek będzie wieksze poparcie i dotacja partyjna...wtrdy procenty i promile pójdą w górę :lol:

Postautor: Gość » 22 cze 2019, o 13:45

Nie bójcie się o Kukiza. Spadnie na cztery łapy ale w towarzystwie.

Postautor: Gość » 22 cze 2019, o 16:29

Kukiz powinien zrozumieć to co inni już dawno zrozumieli.Nie da się napchać brzucha ideałami dlatego trzeba ciemnej masie ludzkiej dać coś do pyska.Kapitalnie robi to Kaczyński.Że to nie wychowawcze,że niemoralne,że niemotywacyjne,że niesprawiedliwe? A jakież ma to znaczenie w obliczu możliwości zdobycia koryta! Przecież mamy społeczeństwo konsumpcyjne,Pawełek o tym zapomniał.Hipokryzjo żyj i rozwijaj się.

Postautor: Gość » 26 cze 2019, o 07:15

Szlag mnie trafia. Paweł wyraźnie dał do zrozumienia, że nie będzie zakładał partii i nie będzie brał subwencji. Drogi Pawle i ci, którzy możecie przemówić mu do rozumu. W historii polityki nie było, nie ma i nie będzie na scenie politycznej ugrupowania, które nie jest partią. Zachodzi wewnętrzna sprzeczność. Chcę uprawiać politykę, ale nie chcę być partią. Kimże teraz jesteś? Dokładnie partią, tylko pieprzysz durnoty. Na scenie gra zespół muzyczny, który nie chce być zespołem. Jeśli tak, to pytam kim? Paweł, opamiętaj się! Jak nie, na jesieni 2,5% gwarantowane!

Postautor: Gość » 26 cze 2019, o 08:09

Szlag mnie trafia. Paweł wyraźnie dał do zrozumienia, że nie będzie zakładał partii i nie będzie brał subwencji. Drogi Pawle i ci, którzy możecie przemówić mu do rozumu. W historii polityki nie było, nie ma i nie będzie na scenie politycznej ugrupowania, które nie jest partią. Zachodzi wewnętrzna sprzeczność. Chcę uprawiać politykę, ale nie chcę być partią. Kimże teraz jesteś? Dokładnie partią, tylko pieprzysz durnoty. Na scenie gra zespół muzyczny, który nie chce być zespołem. Jeśli tak, to pytam kim? Paweł, opamiętaj się! Jak nie, na jesieni 2,5% gwarantowane!
Te 2,5% to w wersji optymistycznej! Wchodząc do polityki trzeba sobie uświadomić, że nie da się cnoty zachować i rubelka zarobić!

Postautor: Gość » 26 cze 2019, o 08:16

cyt. że nie da się cnoty zachować i rubelka zarobić!

powiedział ten co pracuje za rubelki na tym forum. Ma doświadczenie. Odwal się od Pawła i buduj Konfederatów i ich ptasie od....dy.

Postautor: Gość » 26 cze 2019, o 08:19

cyt. że nie da się cnoty zachować i rubelka zarobić!

powiedział ten co pracuje za rubelki na tym forum. Ma doświadczenie. Odwal się od Pawła i buduj Konfederatów i ich ptasie od....dy.
a forumowy poj.ebaniec znowu ze swoją obsesją :lol: lepiej nam tutaj ten ruski niewidzialny samolot podarowany ukraincom przez amerykanów lub zrób wykład o tym, że pouczenie przez policjanta to aresztowanie.

ty jesteś taki je.bnięty od dziecka czy to dopiero przyszło po Radecznicy? :panzielony:

Postautor: Gość » 26 cze 2019, o 09:16

Kukiz jak chce przetrwać nie powinien sie tykać PSL, bo sie może coś śmierdzącego do niego przylepić.

Postautor: Gość » 26 cze 2019, o 09:16

Stracił poczucie rzeczywistości w każdym widzi przysłowiowego "kumpla".
I jeszcze raz o Pawle się nie wypowiadaj, bo jesteś dwulicowcem. Dawno go sprzedałeś Judaszu.

Wróć do „Polityka krajowa i zagraniczna”