Prośba do kierowców

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 19 cze 2019, o 16:13

Mam prośbę do kierowców a zwłaszcza do ludzi co myślą że są kierowcami :shock: Kierowca to jest taki Gość co zna przepisy ruchu drogowego, ma Olej w głowie a nie tylko w silniku i myśli o innych użytkownikach dróg, o tych co myślą że są kierowcami też :lol:
Możecie zajrzeć do książki z przepisami ruchu drogowego jeszcze raz , mając już PRAWO JAZDY ( nie wnikam w jaki sposób zdobyte ) ???
Może ktoś Mi napiszę bo może się nie znam , jeśli skręca się z drogi w prawo lub w lewo to JAK kierowca , ma ustawić swój bolid na jezdni , na którym pasie ???? Zauważyłem że jedzie taki WIELKI WÓZ a dokładnie Renault Clio i skręca w Prawo ! Co robi , jak myślicie Kierowcy :lol: ?
Tak dobrze myślicie, włącza prawy kierunkowskaz , hamuje i skręca , najpierw leciutko w LEWO ( na lewy pas ) i bierze WIELKI ŁUK by wejść z dużą prędkością tak około 20km/h w zakręt ! I bardzo dobrze wykonany manewr , bez wypadku, bez ściętych znaków Naczepą którą Myśli Kierowca :lol: że za sobą ciągnie !!! Niestety panie Kierowco nie zaczepił Pan/pani Naczepy z TIRA do swojego CLIO !!!!!!
Lub skręca " w centrum miasta " w lewo !!! I tu jest jazda , jedzie , jedzie za nim PIŃCET samochodów a ON Kierowca jedzie, jedzie trzyma się zgodnie z przepisami prawej strony jezdni i nagle sru kierunek w lewo i kierownica w lewo !!!! I Stoi UKOSEM , przed nim z naprzeciwka sznur samochodów a ten Kierowca dodam WYBITNY by się nie czuł obrażony Stoi i PIŃCET samochodów za nim też stoi !!!
Takich mamy w Tomaszowie kierowców , a Policji nie hu hu hu a nie widać !!!
Na górę

Postautor: Qwerty00 » 19 cze 2019, o 18:31

Święte słowa! Mnie szlag trafia że choćby pół miasta stało bo ktoś chce skręcić, pomijając fakt że nie dojedzie do środka, i nikt go nie przepuści. No masakra jakaś. Bardziej wkurzające niż te x przejść wokół ronda ;) swoją drogą to piesi też są megamyślący...tir na rondzie a on pan i szlachcic,musi wejść przed niego bo przecież nic się nie stanie jak tir postoi chwilę zajmując całe rondo ;)
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2019, o 23:53

Jak ich uczą tak jezdza. Czy to kierowcy czy pieszy bądź rowerzysta brak przepisów i kultury. Kierowca myśli, że jest super kierowca, pieszy włażą jak święte krowy czasami pchając się na chama na przejście i nie tylko bo myślą, że im wszystko wolno tak im się wydaje a rowerzysta tamuje ruch i jadąc, też nie zwraca uwagi na nic bo mu się należy powinni być ścieżki rowerowe w tej pipiduwie. Ogólnie, dziki zachód :)
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2019, o 22:01

Jeszcze prośba do tych panów w pięknych passatach i audicach kierujących się w stronę ul Lwowskiej na rondzie w godzinach szczytu. Jak ktoś stoi na ul. Piłsudskiego i ma włączony lewy kierunkowskaz tzn. że na pewno nie wjedzie przed ciebie na ul Lwowską. Blokujecie rondo nie zważając na kieroców co jadą w innym kierunku.Po drugie jak zjeżdżasz z ronda to trzymaj się prawego pasa a nie lewego, przyczepa może nie zahaczy o krawężnik Panie Bezmyślny Bałwanie co blokowałeś rondo jakąś tam audicą we wtorek około godz. 15,05. i jescze próbowałeś zmienić kierunek jazdy po to aby mi droge zajechać jak zobaczyłeś w lusterku że zbierasz joby Panie Chamie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 07:26

Jeszcze prośba do tych panów w pięknych passatach i audicach kierujących się w stronę ul Lwowskiej na rondzie w godzinach szczytu. Jak ktoś stoi na ul. Piłsudskiego i ma włączony lewy kierunkowskaz tzn. że na pewno nie wjedzie przed ciebie na ul Lwowską. Blokujecie rondo nie zważając na kieroców co jadą w innym kierunku.Po drugie jak zjeżdżasz z ronda to trzymaj się prawego pasa a nie lewego, przyczepa może nie zahaczy o krawężnik Panie Bezmyślny Bałwanie co blokowałeś rondo jakąś tam audicą we wtorek około godz. 15,05. i jescze próbowałeś zmienić kierunek jazdy po to aby mi droge zajechać jak zobaczyłeś w lusterku że zbierasz joby Panie Chamie.
Weź ty się lecz. Nie nadajesz się na kierowcę. Jesteś zbyt agresywny. Ludziom ciągle zdarzają się takie sytuacje... i nie nauczysz ich takimi apelami.Pojeździsz jeszcze trochę i zobaczysz. Wyluzuj panie kierowco, pierwsze koty za płoty.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 07:52

Jeszcze prośba do tych panów w pięknych passatach i audicach kierujących się w stronę ul Lwowskiej na rondzie w godzinach szczytu. Jak ktoś stoi na ul. Piłsudskiego i ma włączony lewy kierunkowskaz tzn. że na pewno nie wjedzie przed ciebie na ul Lwowską. Blokujecie rondo nie zważając na kieroców co jadą w innym kierunku.Po drugie jak zjeżdżasz z ronda to trzymaj się prawego pasa a nie lewego, przyczepa może nie zahaczy o krawężnik Panie Bezmyślny Bałwanie co blokowałeś rondo jakąś tam audicą we wtorek około godz. 15,05. i jescze próbowałeś zmienić kierunek jazdy po to aby mi droge zajechać jak zobaczyłeś w lusterku że zbierasz joby Panie Chamie.
Weź ty się lecz. Nie nadajesz się na kierowcę. Jesteś zbyt agresywny. Ludziom ciągle zdarzają się takie sytuacje... i nie nauczysz ich takimi apelami.Pojeździsz jeszcze trochę i zobaczysz. Wyluzuj panie kierowco, pierwsze koty za płoty.
W większych miastach ,,naszych kierowców,, nie ma i jest inna kultura jazdy. Zaścianek będzie zawsze zaściankiem gdzie kulturka zostaje za drzwiami.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 08:18

Ty był w Warszawie? :lol:
Na górę

Postautor: Czarna » 21 cze 2019, o 09:28

Patrząc na to co się dzieje w naszym mieście odnośnie kierowców,to coraz bardziej powątpiewam jak nie którzy zdobyli prawo jazdy ?Ustawiają się na jezdni jak im pasuje nie zwracając uwagi, że drugi kierowca też ma się zmieścić,dotyczy to manewru skrętu .Czasami człowiek ma ochotę wysiąść i szmatą przez łeb zdzielić,ale to się nie można nawet odezwać bo usłyszy się taką wiązankę,że hoho co to nie ON.A najgorzej wygląda u nas sprawa parkowania na parkingach szczególnie pod sklepami.Stawiają na dwóch a i są tacy magicy co potrafią zaparkować na trzech miejscach.No i zwróć takiemu czy takiej uwagę to się w tedy zaczyna ....A wystarczy zobaczyć,że każde miejsce jest oznaczone innym kolorem kostki,więc w czym problem?Pokazując dziecku ze szkoły specjalnej ,że ma rysować między dwoma liniami to będzie z językiem na brodzie wykonywał to zadanie aby zrobić to dokładnie.A my niby uważający się za takich mądrych i często jeszcze z mgr.przed nazwiskiem mamy z tym problem, czemu?Pomyślmy parkując auto ,że są inni .Czasami można poprawić manewr i zaparkować dobrze auto.Wiem że często żle zaparkowany inny samochód wymusza na nas złe parkowanie ,ale jeśli zaczniemy na to zwracać uwagę to zacznie być lepiej.Dobrego parkowania!!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 09:40



Weź ty się lecz. Nie nadajesz się na kierowcę. Jesteś zbyt agresywny. Ludziom ciągle zdarzają się takie sytuacje... i nie nauczysz ich takimi apelami.Pojeździsz jeszcze trochę i zobaczysz. Wyluzuj panie kierowco, pierwsze koty za płoty.
W większych miastach ,,naszych kierowców,, nie ma i jest inna kultura jazdy. Zaścianek będzie zawsze zaściankiem gdzie kulturka zostaje za drzwiami.
No to ja współczuję tym którzy jeżdżą w tym twoim "większym mieście" , bo jeździć z takim chamem po jednej ulicy to nic przyjemnego!
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 10:11

Każdy popelnia jakies błędy. Jesteś pewnie młodym kierowcą i stąd te emocje. Przyzwyczaisz się. A może czas zobaczyć własne niedociągnięcia na drodze.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 12:07

Święte słowa! Mnie szlag trafia że choćby pół miasta stało bo ktoś chce skręcić, pomijając fakt że nie dojedzie do środka, i nikt go nie przepuści. No masakra jakaś. Bardziej wkurzające niż te x przejść wokół ronda ;) swoją drogą to piesi też są megamyślący...tir na rondzie a on pan i szlachcic,musi wejść przed niego bo przecież nic się nie stanie jak tir postoi chwilę zajmując całe rondo ;)
Ludzieee a gdzie wam się tak śpieszy jak postoisz pięć min dłużej to świat się zawali, wolniej też dojedziesz do celu ale za to bezpieczniej :P
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 12:10



Weź ty się lecz. Nie nadajesz się na kierowcę. Jesteś zbyt agresywny. Ludziom ciągle zdarzają się takie sytuacje... i nie nauczysz ich takimi apelami.Pojeździsz jeszcze trochę i zobaczysz. Wyluzuj panie kierowco, pierwsze koty za płoty.
W większych miastach ,,naszych kierowców,, nie ma i jest inna kultura jazdy. Zaścianek będzie zawsze zaściankiem gdzie kulturka zostaje za drzwiami.
Pojechał raz do większego miasta, wszyscy z drogi mu zjeżdżali, bo po nie umiał się odnaleźć. A teraz myśli, że tam inna kultura.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 16:19


W większych miastach ,,naszych kierowców,, nie ma i jest inna kultura jazdy. Zaścianek będzie zawsze zaściankiem gdzie kulturka zostaje za drzwiami.
Pojechał raz do większego miasta, wszyscy z drogi mu zjeżdżali, bo po nie umiał się odnaleźć. A teraz myśli, że tam inna kultura.
A ty mendo dlaczego nie zjedziesz w tym wielkim mieście do krawężnika jezdni jak skrecasz w prawo. U ciebie wszystko na odwrót. W prawo do osi jezdni, w lewo do krawężnika. A ojciec tyle buraków musiał sprzedać abys ty w gumofilcach passatem śmigał po tej naszej metropolii. Reasumując to twoje marne myślenie o jezdzie zgodnie z przepisami. Zamość to dla ciebie niedojdo to kosmos. I nie wypowiadaj się Buraku o kimś kto kilkanaście razy równik przejechał z kulturą i poszanowaniem innych użytkowników dróg.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 16:48



Pojechał raz do większego miasta, wszyscy z drogi mu zjeżdżali, bo po nie umiał się odnaleźć. A teraz myśli, że tam inna kultura.
A ty mendo dlaczego nie zjedziesz w tym wielkim mieście do krawężnika jezdni jak skrecasz w prawo. U ciebie wszystko na odwrót. W prawo do osi jezdni, w lewo do krawężnika. A ojciec tyle buraków musiał sprzedać abys ty w gumofilcach passatem śmigał po tej naszej metropolii. Reasumując to twoje marne myślenie o jezdzie zgodnie z przepisami. Zamość to dla ciebie niedojdo to kosmos. I nie wypowiadaj się Buraku o kimś kto kilkanaście razy równik przejechał z kulturą i poszanowaniem innych użytkowników dróg.
Mamo chwalą nas! Kto? Ty mnie A ja Was!
Ha, ha, ha..."trzymajcie siedem,bo nie ma co jeden"
Ps.. te zagranicznik ty na pewno wiesz co znaczy słowo reasumując?
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 16:55


A ty mendo dlaczego nie zjedziesz w tym wielkim mieście do krawężnika jezdni jak skrecasz w prawo. U ciebie wszystko na odwrót. W prawo do osi jezdni, w lewo do krawężnika. A ojciec tyle buraków musiał sprzedać abys ty w gumofilcach passatem śmigał po tej naszej metropolii. Reasumując to twoje marne myślenie o jezdzie zgodnie z przepisami. Zamość to dla ciebie niedojdo to kosmos. I nie wypowiadaj się Buraku o kimś kto kilkanaście razy równik przejechał z kulturą i poszanowaniem innych użytkowników dróg.
Mamo chwalą nas! Kto? Ty mnie A ja Was!
Ha, ha, ha..."trzymajcie siedem,bo nie ma co jeden"
Ps.. te zagranicznik ty na pewno wiesz co znaczy słowo reasumując?
Nie chce mi sie z toba gadać Buraku :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”