pizza

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 cze 2019, o 13:27

wczoraj zamowilam w jednym z lokali pizze na tzw. dowoz ,po otwarciu pojemnika dolecial nieprzyjemny zapach zjelczalego oleju a po jednym kesie okazalo sie , ze nie tylko calosc smierdzi starym olejem ale i w smaku jest gorzka-zastanawiam sie jak czesto sa myte pojemniki w ktorych sie piecze i czy nie smaruje sie je wlasnie STARYM, ZJELCZALYM OLEJEM, kiedys mowiono , ze takie pojemniki powinno sie myc dokladnie CODZIENNIE, bo ilosc dziennie wypieczonych,,plackow" przekracza dopuszczalne normy substancji rakotworczych wytwarzanych w tych pojemnikach---panstwo wlasciciele, prosze wziasc to pod uwage bo,,,reklama dzwignia handlu" i mozna wiele stracic, pozwalajac pracownikom na ,,odwalanie roboty"
Na górę

Postautor: Julka » 14 cze 2019, o 18:20

To nie tylko wina pracowników, pracodawcy też kupują najtańsze produkty w biedronce,aby tanim kosztem,a ceny wystawiają jak w Mariocie.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2019, o 19:05

Widziałem nie raz jak to szykują...ja dziękuję.
Smacznego wszystkim głodnym i leniwym ,żeby samemu zrobić!
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2019, o 21:42

Najlepsza pizza jest w Krasnobrodzie w Jamie koło basenów pychota.
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2019, o 21:48

Najlepszą pizzę piecze moja żona!
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2019, o 06:04

Najlepsza pizza jest w Krasnobrodzie w Jamie koło basenów pychota.
Masz rację najlepsza pizza w okolicy i te oleje do niej i to cieniutkie ciasto wyśmienita.
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2019, o 08:25

Leniwi to i kupa smakuje ładnie podana i z zamaskowanym smrodem.
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2019, o 19:52

Leniwi to i kupa smakuje ładnie podana i z zamaskowanym smrodem.
O widzę masz duże doświadczenia smakowe bo wiesz jak smakuje kupa no no jesteś lepszy jak Gesler.
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2019, o 06:47

Leniwi to i kupa smakuje ładnie podana i z zamaskowanym smrodem.
O widzę masz duże doświadczenia smakowe bo wiesz jak smakuje kupa no no jesteś lepszy jak Gesler.
Nie trzeba mieć "doświadczenia smakowego" jak to nazwałeś, żeby sobie wyobrazić jak smakuje zjełczały ser, rozkładajace się pieczarki, obslizgła wędlina itd... Tak najczęściej bywa, bo kupując gorszej jakości produkty płacą mniej a co za tym idzie więcej zarobią. Sypnie się przyprawą a taki amator pizzy będzie zachwalal !!!!! No więc jeszcze raz smacznego!
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2019, o 07:03



O widzę masz duże doświadczenia smakowe bo wiesz jak smakuje kupa no no jesteś lepszy jak Gesler.
Nie trzeba mieć "doświadczenia smakowego" jak to nazwałeś, żeby sobie wyobrazić jak smakuje zjełczały ser, rozkładajace się pieczarki, obslizgła wędlina itd... Tak najczęściej bywa, bo kupując gorszej jakości produkty płacą mniej a co za tym idzie więcej zarobią. Sypnie się przyprawą a taki amator pizzy będzie zachwalal !!!!! No więc jeszcze raz smacznego!
Wzajemnie smacznego przy konsumpcji kupy hahaha masz ciekawe doświadczenia kulinarne. Jak kogoś nie stać iść do knajpy to robi pizze w domu.
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2019, o 09:16

Klócie się dalej ale z moich obliczeń wynika, że pizza robiona w domu wychodzi drożej za same produkty, nie licząc pracy i energii elektrycznej a jeszcze ten bałagan...
Ja jestem zbyt leniwy. Zamawiam, zamykam oczy i wcinam.
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2019, o 22:44

coś pizza chyba niezbyt popularna w takie upały i stąd jakaś nerwówka
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 19:44

Ogólnie nie wiem po co ta gównoburza... domowym piekarnikiem możesz sobie zrobić placka a nie pizze

Produkty w zdecydowanej większości pizzerii są świeże z prostej przyczyny. Schodzi tego tyle dziennie że każda wędlinka czy ser żółty czy pieczarki to stoją w lodówkach 1-2 max 3 dni od zakupu. W waszych lodówkach i po 7 dniach się kisi. Chyba że ktoś zamawia w lokalu rzadko odwiedzanym wiążącym koniec z końcem tam to różne cuda

Jeżeli mam firmę i zarabiam około 70zł za godzinę pracy siedząc w domu przed komputerem to powiedz mi mądralo jaki jest sens siedzenia godzinę w garach? Żony też mi szkoda tak męczyć, często zamawiamy też obiady. Po co ma się przemęczać? Wolimy inaczej tą energie spożytkować :)
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2019, o 12:59

Ogólnie nie wiem po co ta gównoburza... domowym piekarnikiem możesz sobie zrobić placka a nie pizze

To co TY masz mikrofalówkę czy piekarnik :lol:

Domowa pizza wychodzi nawet na więcej, haczyk w tym że musisz się narobić od co
Ale za to zamiast średniej 30 cm masz całą blachę a to objętościowo razy dwa więc w przeliczeniu to wychodzi taniej
Jak tos pisze inaczej to pewnie z której obecnej pizzerii, no wiadomo przyciągnąć klienta trzeba, nawet kłamstwem, phi , żeby tylko tak 8)
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2019, o 20:17

Niestety, w Tomaszowie nie ma dobrej pizzy; gdzie byś nie zamówił, dostaniesz placek z odpadami.
Dawno temu na Kościelnej była dobra pizza...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”