W tomaszowskich spożywczakach szybują ceny nawet podstawowych warzyw

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 cze 2019, o 13:50

Czy w Biedronce na Jana Pawła, czy w Stodole na rogu Piekarskiej i Kościuszki, czy w Stokrotce na Traugutta:
1. marchew - 3 zł/kg +- pojedyncze grosze w tę lub tamtą
2. Zwykła biała kapusta - 4 zł/kg +- pojedyncze grosze w tę lub tamtą
3. Cebula - 4 zł/kg +- pojedyncze grosze w tę lub tamtą
4. Pietruszka 11 zł/kg +- pojedyncze grosze w tę lub tamtą

Czy ktoś pamięta, że przed rządami PiSu ceny tych jarzyn nie osiągały POŁOWY tej wysokości?
Czy widzisz wreszcie ciemny ludzie tomaszowski że to, co PiS jedną ręką ci dał - drugą ordynarnie z TWOJEJ kieszeni wyciąga?

pewnie żresz tylko sama marchewkę i pietruszkę. nas to tak nie dotyka. z 500+ dokupujemy do tego kurczaka ( rosołek) schabowe ( do tego ogóreczki)
I kawior :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 16:32

A truskawki potaniały :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 16:36

Na rynku truskawki po 8 zl .Były ładne ale w srodku zalatywały zgnilizną.Wieczorem były do wyrzucenia.Co im było???
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 17:27

W aptekach od kwietnia też zmiany cen. Po cichu wycofują dofinansowanie NFZ na leki (ile zmian? - nie wiem). Lek, który niedawno kosztował ok. 36 zł, dzisiaj kosztuje 66 zł, bo nie jest już objęty dofinansowaniem. Coraz bardziej odczuwam "dobrodziejstwo programów z plusem" na własnej kieszeni.
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 18:22

W aptekach od kwietnia też zmiany cen. Po cichu wycofują dofinansowanie NFZ na leki (ile zmian? - nie wiem). Lek, który niedawno kosztował ok. 36 zł, dzisiaj kosztuje 66 zł, bo nie jest już objęty dofinansowaniem. Coraz bardziej odczuwam "dobrodziejstwo programów z plusem" na własnej kieszeni.
Załóż nowy temat. Ten jest o sklepach spożywczych.
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 19:47

Ale jachty i najdroższe zegarki znowu potaniały
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 20:58

Załóż nowy temat. Ten jest o sklepach spożywczych.
Ten jest o sklepach spożywczych? To nie jest temat o konsekwencjach rządzenia przez PiS? No popatrz, popatrz... Gdy wzrośnie cena prądu też trzeba założyć nowy temat? A kim ty jesteś, aby mi nakazywać gdzie mam pisać? Pewnie członkiem (ładnego użyłem określenia, prawda?) PiS, albo ich sympatykiem.
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 22:02

Szkoda, że leku leku na porost mózgu nie wynaleziono trzeba by dać temu co poucza wszystkich i wsadza nocha w każdy temat.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 08:13

Załóż nowy temat. Ten jest o sklepach spożywczych.
Ten jest o sklepach spożywczych? To nie jest temat o konsekwencjach rządzenia przez PiS? No popatrz, popatrz... Gdy wzrośnie cena prądu też trzeba założyć nowy temat? A kim ty jesteś, aby mi nakazywać gdzie mam pisać? Pewnie członkiem (ładnego użyłem określenia, prawda?) PiS, albo ich sympatykiem.
Wszędzie widzisz pis i członki :lol:. Bardzo ciekawe :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 11:25

Inflacja GUS w sierpniu. Ceny rosną w tempie prawie 3 procent
W sierpniu ceny były średnio o 2,9 proc. wyższe niż rok wcześniej - wynika z najnowszych danych GUS
Bardzo dziwne a ja w wiadomościach słyszał co innego
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 11:38

Inflacja GUS w sierpniu. Ceny rosną w tempie prawie 3 procent
W sierpniu ceny były średnio o 2,9 proc. wyższe niż rok wcześniej - wynika z najnowszych danych GUS
Bardzo dziwne a ja w wiadomościach słyszał co innego

Oj Monia. Może ty w Londynie słyszała? A może mąż Węgier coś tobie źle przekazał?
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 14:47

Kartofle po 3 zł.
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 14:55

Kartofle po 3 zł.
Ostatnio kupowałam po 1,20 zł.
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 17:21

Kartofle po 3 zł.
To sam sobie je jedz bo ja za tyle to nigdy :twisted: są o wiele lepsze produkty izdrowsze i tańsze
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 13:55

Kartofle po 3 zł.
Ostatnio kupowałam po 1,20 zł.
Gdzie???na rynku są po 2,5 zł. w sklepach też nie taniej...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”