Pieniądze do koperty

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 9 cze 2019, o 09:52

Kiedyś wesela były skromne.Obecnie goscie oczekują dobrego jedzenia i komfortowego noclegu.
Jedynie wódka jest po staremu :lol:
A to kosztuje :idea: dużoooo.
Wspieranie młodych to obowiązek rodziny.Ale teraz wszystko sie jakoś rozłazi.
Ale powiem Wam,rodzina powinna być razem pomimo :!: wszystko.
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2019, o 11:40

ale wiocha, he he ...
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2019, o 14:38

Znam przypadek w mojej "rodzinie", że młodzi zaraz po weselu robili listę NAZWISKO i ILE DAŁ, potem z listą po rodzinie jednej i drugiej i wniosek: cyt."nasza rodzina to jednak dziady, młodej dawali wiecej"...NO QR.W.A SZOK
I to właśnie jest najlepszy przykład, że zaproszeni goście byli w charakterze sponsorów . Nie po to aby świętować i bawić się wraz z młodymi w wyjątkowym dla nich czasie.
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2019, o 14:57

A czy szczytem szczytow nie jest dawanie pustej koperty?
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2019, o 15:24

No to jest już chamstwo!
Na górę

Postautor: Goss c » 9 cze 2019, o 15:45

ale wiocha, he he ...
A Ty paniczek z dziury ......
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2019, o 18:19

Chamstwo nie chamstwo ale sie zdarza.U kuzynki na weselu (200osób) było,po 50 zł parę i puste trzy A wesele nie bylo byle jakie.
Wcale nie zebrali wiele :lol: to mity o duźej kasie.Tak,ze bez przesady.A co do imprezy była fajna i na luzie tak jak chcieli młodzi.I o to chodzi :panzielony: Prezenty typu źelazko i filiżanki tez były.
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2019, o 19:46

Może za bardzo naciskali na gości licząc na "duże" koperty? Skoro aż tyle pustych i cienkich dostali? Może są niesympatyczni A karma wraca! Bo to trochę dziwne, że aż tyle? Jakiś cham się czasem znajdzie ale taka kumulacja?
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2019, o 06:49

Młodzi ślub i wesele to dla Was ważna uroczystość. Ma być dobra zabawa, żeby było kiedyś co wspominać, wspominać z uśmiechem na twarzy. Więc nie nastawiajcie się chytrze na to,że za wszystko zapłacą goście. Trzeba ponieść jakieś koszty.
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2019, o 14:39

Tylko kasa, kasa, kasa.....
A gdzie dobra zabawa, bo przecież na tym "polega" wesele . Nigdy nie byłem i nie będę na weselu na tzw krzywy ryj. Ale wiem,że tacy goście się zdarzają. Nie psujcie sobie zabawy takimi typami.
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2019, o 15:15

Dużo ludzi to i zgubić sie z prezentem można.Ale fakt najważniejsze aby młodym było miło.Kasa jak kasa :panzielony:
Znam ludzi co swiadomie zrezygnowali z przyjęcia weselnego ( wcale nie z braku kasy) i do tej pory jest im żal.
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2019, o 16:21

Pewnie, chociaż dużo z tym wszystkim zachodu i koszty ale warto! Chociaż czasem zdarzają się oszuści.
Ps. Niech tyle mają co innym dają.....
Na górę

Postautor: WYGRANY » 10 cze 2019, o 20:22

A ja z moją lepszą połową wziąłem ślub (oczywiście kościelny) w gronie 18 osób, żonka nie miała ani porządnej sukni ślubnej, ani nie mieliśmy lokalu (brak kasy na to wszystko). Dziś mam 3- wspaniałych dzieci, moje życie się odmieniło, jest zawsze zgoda a żona do dziś mi nie wypomniała skromnego ślubu i to jest TO!
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2019, o 21:49

A ja z moją lepszą połową wziąłem ślub (oczywiście kościelny) w gronie 18 osób, żonka nie miała ani porządnej sukni ślubnej, ani nie mieliśmy lokalu (brak kasy na to wszystko). Dziś mam 3- wspaniałych dzieci, moje życie się odmieniło, jest zawsze zgoda a żona do dziś mi nie wypomniała skromnego ślubu i to jest TO!
I nie żebrałeś. Brawo Ty!
Trzeba mierzyć siły na zamiary A nie liczyć na cudzą kasę.
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 07:47

Jakaś głupia tradycja się rodzi, że zaproszony gość ma za siebie zapłacić? Ja daję prezent dla młodych A nie płacę bilet wstępu. I sam oceniam na ile mnie stać .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”