Bzdurny zakaz picia piwa pod chmurką

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 13:31


Miało być złośliwie, ale niepoprawny logicznie wniosek.
Ale zrozumiałeś :P Najważniejsze :lol:
Jeżeli chcesz kogoś obrazić - mów wprost, skoro nie potrafisz za pomocą logicznej riposty :lol: .
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 13:47

Jak widać powyżej, w Tomaszowie nie ma co nawet dyskutować o zmianie tego bzdurnego przepisu, ani tym bardziej kiedyś go zmieniać (jeśli będzie taka możliwość), bo będzie jeszcze śmieszniej, a może nawet straszniej. Co prawda mamy wielu "inteligentów", którzy tu chętnie pouczają innych, ale ludzi inteligentnych jest jak na lekarstwo. Co by nie napisał, to zawsze znajdzie się taki, który chce cię nauczyć żyć, "bo on mądrzejszy od wszystkich". Co taki robi w Tomaszowie? Marnuje się na tej naszej prowincji. Eh...
Zaraz będzie odpowiedź od tych "kulturalnych i inteligentnych".

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 20:09

Jak widać powyżej, w Tomaszowie nie ma co nawet dyskutować o zmianie tego bzdurnego przepisu, ani tym bardziej kiedyś go zmieniać (jeśli będzie taka możliwość), bo będzie jeszcze śmieszniej, a może nawet straszniej. Co prawda mamy wielu "inteligentów", którzy tu chętnie pouczają innych, ale ludzi inteligentnych jest jak na lekarstwo. Co by nie napisał, to zawsze znajdzie się taki, który chce cię nauczyć żyć, "bo on mądrzejszy od wszystkich". Co taki robi w Tomaszowie? Marnuje się na tej naszej prowincji. Eh...
Zaraz będzie odpowiedź od tych "kulturalnych i inteligentnych".

Obrazek
Ta... tomaszowskie forum ma pomóc w zmianie ,,tego durnego przepisu,,? :lol: Co do dalszego ciągu Twojej wypowiedzi,czyż nie próbujesz sam narzucić komuś swojego toku myślenia?Próbujesz pouczać przez wytykanie swojej racji iż jest jedyną właściwą?Ktoś kiedyś powiedział że na świecie jest więcej ludzi głupszych-czy się z tym nie zgodzić patrząc co ludzie wyrabiają,jak się zachowują nie zwracając uwagi na sąsiada,znajomych,otaczających ich ludzi?Popatrz na rodziców i ich dzieci jak reagują gdy nauczyciel skarci ucznia,gdy policja chce wlepić mandat za wykroczenie każdy udaje mądrego chodz często nie ma racji.Przykładów można podawać mnogość a Ty jeszcze udajesz że ludzie nie tacy głupi by się z alkoholem nie obnosić?To chyba mało ludzi znasz,wyjdz wieczorem na miasto na parkingi-teraz jest zakaz siedzą tam w autach lub obok nich,po zdjęciu zakazu będzie młodzież chodzić pijana po chodnikach i jeszcze bidy narobią co niekiedy i tak ma miejsce gdy wracają ,,nawaleni,, z imprezy.Zniosą zakaz to będzie strach wyjść nocą na ulice by butelką w głowę nie dostać,teraz policja gdy widzi taki proceder chociaż zareaguje.Patrz co Polacy w Anglii robią gdy chleją na ulicach bo tam prawo jest łaskawsze i zobacz jakie są z nimi problemy i wtedy pomyśl czy aby na pewno to co piszesz jest chodz po części prawdą czy tylko durnym wymysłem i idealizowaniem rzeczywistości.
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Tomasz33 » 26 maja 2019, o 11:59

Popieram zniesienie zakazu
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2019, o 12:36

A kto wam broni wypić browarka " pod chmurką " ??? Ja zaraz odpalam na podwórku grilla i będę sobie PIFKOWAŁ " i co mi pan zrobisz " :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2019, o 12:39

ty nie odejszesz od kompa, bo to jedynie twoja rozwyrka"dyzurny"
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2019, o 18:52

Popieram zniesienie zakazu
Pij teraz,a jak Ci dadzą mandat po prostu nie płacisz :twisted: Już widzę zapijaczone gęby pod blokami,na rondzie,pod sklepami,piękny widok:lol: Potem użeranie się z chlejusem pod blokiem bo mu wolno siedzieć w nosy z alkoholem i przeszkadzać ludziom,bo przecież sie nie drze tylko głośno gada bo się nachlał :lol:
Na górę

Postautor: janon » 27 maja 2019, o 13:16

Na rondzie to już masz meneli od dawna a policja nic z tym nie robi! Pozatym zniesienie zakazu nie spowoduje, że nagle po ulicach będą łazić najebane tłumy i robic rozruby. BEDA PIC TAK JAK PIJA TERAZ TYLKO BEZ STRACHU O MANDAT! Jestem za zniesieniem tego zakazu, ale policja powinna wtedy częsciej patrolować pewne miejsca i wlepiać mandaty za wyruzcenie peta czy butelki na chodnik/trawnik...a wczesniejsze wypowiedzi wyglądają jakby pisali je oderwani od życia emeryci co siedzą w domu! DACJIE ŻYĆ MŁODYM BO WY DŁUGO NIE POCIĄGNIECIE I TAK!
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2019, o 22:22

A gdzie tu jakis problem :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2019, o 23:17

Na rondzie to już masz meneli od dawna a policja nic z tym nie robi! Pozatym zniesienie zakazu nie spowoduje, że nagle po ulicach będą łazić najebane tłumy i robic rozruby. BEDA PIC TAK JAK PIJA TERAZ TYLKO BEZ STRACHU O MANDAT! Jestem za zniesieniem tego zakazu, ale policja powinna wtedy częsciej patrolować pewne miejsca i wlepiać mandaty za wyruzcenie peta czy butelki na chodnik/trawnik...a wczesniejsze wypowiedzi wyglądają jakby pisali je oderwani od życia emeryci co siedzą w domu! DACJIE ŻYĆ MŁODYM BO WY DŁUGO NIE POCIĄGNIECIE I TAK!
Czujesz się dorosły idąc z butelką w reku? Zacznij może od uzupełnienia braków w wykształceniu bo to wyżej to jakiś bełkot bez ładu i składu a przede wszystkim składni
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2019, o 16:15

Na rondzie to już masz meneli od dawna a policja nic z tym nie robi! Pozatym zniesienie zakazu nie spowoduje, że nagle po ulicach będą łazić najebane tłumy i robic rozruby. BEDA PIC TAK JAK PIJA TERAZ TYLKO BEZ STRACHU O MANDAT! Jestem za zniesieniem tego zakazu, ale policja powinna wtedy częsciej patrolować pewne miejsca i wlepiać mandaty za wyruzcenie peta czy butelki na chodnik/trawnik...a wczesniejsze wypowiedzi wyglądają jakby pisali je oderwani od życia emeryci co siedzą w domu! DACJIE ŻYĆ MŁODYM BO WY DŁUGO NIE POCIĄGNIECIE I TAK!
Czujesz się dorosły idąc z butelką w reku? Zacznij może od uzupełnienia braków w wykształceniu bo to wyżej to jakiś bełkot bez ładu i składu a przede wszystkim składni
starzy nie dadza młodym życ bo młodzi nie mogą sie włoczyc po Tomaszowie z piwem w reku. naprawdę amy taka mlodzież?
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2019, o 10:35

Na rondzie to już masz meneli od dawna a policja nic z tym nie robi! Pozatym zniesienie zakazu nie spowoduje, że nagle po ulicach będą łazić najebane tłumy i robic rozruby. BEDA PIC TAK JAK PIJA TERAZ TYLKO BEZ STRACHU O MANDAT! Jestem za zniesieniem tego zakazu, ale policja powinna wtedy częsciej patrolować pewne miejsca i wlepiać mandaty za wyruzcenie peta czy butelki na chodnik/trawnik...a wczesniejsze wypowiedzi wyglądają jakby pisali je oderwani od życia emeryci co siedzą w domu! DACJIE ŻYĆ MŁODYM BO WY DŁUGO NIE POCIĄGNIECIE I TAK!
Podpisuję się pod tym. Kary są dla tych co posiadają. Ci co nic nie posiadają, nie są karani bo i tak są nieściągalni. Od taki słaby punkt systemu w którym się znajdujemy.
Picie piwka pod chmurką powinno być legalne, tak jak jest to w innych krajach Europy Zachodniej.
A jak jest?
Na https://www.prawokonsumenckie.pl/pl/a/c ... od-chmurka zostało to szerzej opisane.
Na górę

Postautor: janon » 30 maja 2019, o 13:24

Na rondzie to już masz meneli od dawna a policja nic z tym nie robi! Pozatym zniesienie zakazu nie spowoduje, że nagle po ulicach będą łazić najebane tłumy i robic rozruby. BEDA PIC TAK JAK PIJA TERAZ TYLKO BEZ STRACHU O MANDAT! Jestem za zniesieniem tego zakazu, ale policja powinna wtedy częsciej patrolować pewne miejsca i wlepiać mandaty za wyruzcenie peta czy butelki na chodnik/trawnik...a wczesniejsze wypowiedzi wyglądają jakby pisali je oderwani od życia emeryci co siedzą w domu! DACJIE ŻYĆ MŁODYM BO WY DŁUGO NIE POCIĄGNIECIE I TAK!
Czujesz się dorosły idąc z butelką w reku? Zacznij może od uzupełnienia braków w wykształceniu bo to wyżej to jakiś bełkot bez ładu i składu a przede wszystkim składni
A gdzie ja baranie pisałem o chodzeniu z butelką w ręku?! Czy pisałem o włóczeniu sie po miescie z alkoholem?! Ktoś tu ma problem z czytaniem ze zrozumieniem dlatego podbijam to zdanie o włuczeniu się i pogrubie wam nawet bo widać, że prócz tego macie jeszcze problem z logicznym myśleniem!"Pozatym zniesienie zakazu nie spowoduje, że nagle po ulicach będą łazić najebane tłumy i robic rozruby" A bez ładu bo na szybko w pracy pisałem!
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2019, o 16:03



Czujesz się dorosły idąc z butelką w reku? Zacznij może od uzupełnienia braków w wykształceniu bo to wyżej to jakiś bełkot bez ładu i składu a przede wszystkim składni
A gdzie ja baranie pisałem o chodzeniu z butelką w ręku?! Czy pisałem o włóczeniu sie po miescie z alkoholem?! Ktoś tu ma problem z czytaniem ze zrozumieniem dlatego podbijam to zdanie o włuczeniu się i pogrubie wam nawet bo widać, że prócz tego macie jeszcze problem z logicznym myśleniem!"Pozatym zniesienie zakazu nie spowoduje, że nagle po ulicach będą łazić najebane tłumy i robic rozruby" A bez ładu bo na szybko w pracy pisałem!

Bez ładu i składu i z błędami ortograficznymi. Ty chyba juz masz kłopoty z piciem
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2019, o 21:53



Czujesz się dorosły idąc z butelką w reku? Zacznij może od uzupełnienia braków w wykształceniu bo to wyżej to jakiś bełkot bez ładu i składu a przede wszystkim składni
A gdzie ja baranie pisałem o chodzeniu z butelką w ręku?! Czy pisałem o włóczeniu sie po miescie z alkoholem?! Ktoś tu ma problem z czytaniem ze zrozumieniem dlatego podbijam to zdanie o włuczeniu się i pogrubie wam nawet bo widać, że prócz tego macie jeszcze problem z logicznym myśleniem!"Pozatym zniesienie zakazu nie spowoduje, że nagle po ulicach będą łazić najebane tłumy i robic rozruby" A bez ładu bo na szybko w pracy pisałem!

Miałeś trudności z szkole. To widać. Nie pisz z pracy. Nie po to tam idziesz.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”