czy rada miasta to fachowcy?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: tora » 14 maja 2019, o 15:05

Jestem mieszkańcem Tomaszowa Lub. i zastanawiam się, kto nas reprezentuje w mieście? z tego co słyszałem, co się obiło przez uszy, żaden radny nie zagłosował przeciwko podwyżce za wywóz odpadów. dziwnym trafem w Tomaszowie nie powinno być takich podwyżek. a to z prostego powodu. mamy sortownię, do której są przywożone śmieci i odpady z innych gmin. czemu debilna rada miasta (sami fachowcy) nie wpadnie na taką koncepcję, aby poszczególne gminy dopłacały się do tego śmierdzącego interesu. przecież to mieszkańcy ulicy Petera i sąsiednich ulic ponoszą skutki tej nieszczęsnej lokalizacji.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 15:12

Jakim prawem nazywasz naszych radnych debilami? Chcesz skończyć w prokuraturze?

Sortownia. a gdzie wywozi się śmieci wiesz w ogóle? do Łaskowa w gminie Mircze i do Korczowa w gminie Biłgoraj. To kosztuje. Odróżniasz sortownię od wysypiska śmieci?
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 15:38

Bo tych radnych znam jak własną kieszeń. sama elita
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 15:46

Jakim prawem nazywasz naszych radnych debilami? Chcesz skończyć w prokuraturze?

Sortownia. a gdzie wywozi się śmieci wiesz w ogóle? do Łaskowa w gminie Mircze i do Korczowa w gminie Biłgoraj. To kosztuje. Odróżniasz sortownię od wysypiska śmieci?
Wniosek: gmina Mircze i gmina Biłgoraj ma wysypisko, a Tomaszów nie. Czy to radnym przynosi chlubę?
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 15:57

ta są radni, jak wcześniej napisałem, elita. dobrze, że nie Machosia i Skawińskiego. ale Jest Halinka, Łysek z podkładu Idy, ten z ulicy Skłodowskiej (kierowca śmieciarki). Także, prokurator mi grozi. już wysyła sms.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 16:47

ta są radni, jak wcześniej napisałem, elita. dobrze, że nie Machosia i Skawińskiego. ale Jest Halinka, Łysek z podkładu Idy, ten z ulicy Skłodowskiej (kierowca śmieciarki). Także, prokurator mi grozi. już wysyła sms.
A to ty Pietia :P Fakt. Tobie nic nie grozi. wszyscy wiemy dlaczego :P
Na górę

Postautor: atak » 14 maja 2019, o 16:49

Jakim prawem nazywasz naszych radnych debilami? Chcesz skończyć w prokuraturze?

Sortownia. a gdzie wywozi się śmieci wiesz w ogóle? do Łaskowa w gminie Mircze i do Korczowa w gminie Biłgoraj. To kosztuje. Odróżniasz sortownię od wysypiska śmieci?
Wniosek: gmina Mircze i gmina Biłgoraj ma wysypisko, a Tomaszów nie. Czy to radnym przynosi chlubę?
Jedyne, co przynosi naszym radnym chlubę, to wygórowane diety. ale hołota tomaszowska płaci. bo tu mieszkają sami milionerzy.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 16:52



Wniosek: gmina Mircze i gmina Biłgoraj ma wysypisko, a Tomaszów nie. Czy to radnym przynosi chlubę?
Jedyne, co przynosi naszym radnym chlubę, to wygórowane diety. ale hołota tomaszowska płaci. bo tu mieszkają sami milionerzy.

dobrze Pietia już dobrze. a teraz weź leki . znowu masz objawienie , że jesteś Carem? :P to kiedy będziesz miał ten pomnik?
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 16:58



Jedyne, co przynosi naszym radnym chlubę, to wygórowane diety. ale hołota tomaszowska płaci. bo tu mieszkają sami milionerzy.

dobrze Pietia już dobrze. a teraz weź leki . znowu masz objawienie , że jesteś Carem? :P to kiedy będziesz miał ten pomnik?
Zaraz, zaraz. Jeżeli jakiś Pietia (kto to?) dotyka poważnego problemu, to wysłuchajcie. Może ma rację.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 17:26

pomnik? jaki pomnik? coś się hołocie śni!
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 17:32

fajna rogacizna. Wojtek z radą miasta imprezuje
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 17:34




dobrze Pietia już dobrze. a teraz weź leki . znowu masz objawienie , że jesteś Carem? :P to kiedy będziesz miał ten pomnik?

Zaraz, zaraz. Jeżeli jakiś Pietia (kto to?) dotyka poważnego problemu, to wysłuchajcie. Może ma rację.


Pietia ma we wszystkim racje to taka chodząca alfa i omega Tomaszowa :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 19:02

pomnik? jaki pomnik? coś się hołocie śni!
no wiesz. zapomniałeś?

"...ależ skowronku, pomnik mi wystawią w ramach realizacji budżetu obywatelskiego, jest już nawet kasa. rada Ciemnogrodzka podjęła juchwałę. tylko machoś ze Skawińskim głosowali przeciw. .."

https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 5&start=45
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 17:19

Właśnie. Czy rada miasta to fachowcy.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 19:48

Właśnie. Czy rada miasta to fachowcy.
Oczywiście rada miasta to fachowcy których wybrali obywatele Tomaszowa Lub.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”