DZIECI SA TYLKO RODZICÓW

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 11:17

Ja pierniczę,tu nie ma dyskusji!!!
Nie wiem,gdzie kto byl 10 a nawet20 lat temu.Powiem,że wstrząsajaca ksiązka "My.dzieci z dworca zoo" niczego nie zmieniła.Zamiast stłumienia problem narastał.Dlatego powiem Ci :idea: ja jestem tu i teraz i widze coraz wiecej patologi i skrzywienia w strefie moralności ludzkiej.

Tylko trzeba sie dobrze rozejrzeć,wtedy zobaczysz wiele udających świetoszków i dwulicowców,fałszywych dobroczynców i manipulatorów.
Problemem jest szybka reakcja otoczenia, bo jak widac musi dojśc do dramatu aby kogoś powstrzymać w jego niecnych zapędach.
Dorosły ma z tym problem a co dopiera dzieciak.

Pedofilia to wielkie zło i nie ma znaczenia z jakiej grupy społecznej pochodzi krzywdziciel.
A ksiądz pedofil to kwintesencja moralnego upadku.
Masz jeszcze jakies pytania?

Ty nie dyskutujesz tylko pitolisz rzeczy oczywiste. Nawet średnio inteligentny człowiek wie, że miejsce pedofila jest w więzieniu. A ty nam to przedstawiasz jakbyś dostał jakiegoś objawienia.

Jedyne wyjście to państwowa komisja jak w Irlandii komisja Ryana. I nagle okazuje się, że pół rok temu PIS i PO byli zgodni żeby takiej komisji nie powoływać. :!:

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 89631.html

To co my mamy zrobić skoro rządzący i największa partia opozycyjna mieli to gdzieś :roll:

Bali się Kościoła. Teraz jedni wykorzystują przeciwko drugim kampanii wyborczej.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 11:33

Ja pierniczę,tu nie ma dyskusji!!!
Nie wiem,gdzie kto byl 10 a nawet20 lat temu.Powiem,że wstrząsajaca ksiązka "My.dzieci z dworca zoo" niczego nie zmieniła.Zamiast stłumienia problem narastał.Dlatego powiem Ci :idea: ja jestem tu i teraz i widze coraz wiecej patologi i skrzywienia w strefie moralności ludzkiej.

Tylko trzeba sie dobrze rozejrzeć,wtedy zobaczysz wiele udających świetoszków i dwulicowców,fałszywych dobroczynców i manipulatorów.
Problemem jest szybka reakcja otoczenia, bo jak widac musi dojśc do dramatu aby kogoś powstrzymać w jego niecnych zapędach.
Dorosły ma z tym problem a co dopiera dzieciak.

Pedofilia to wielkie zło i nie ma znaczenia z jakiej grupy społecznej pochodzi krzywdziciel.
A ksiądz pedofil to kwintesencja moralnego upadku.
Masz jeszcze jakies pytania?
Coś za bardzo się interesujesz dziećmi. Przypadek?
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 11:37

taa... :lol:
TY cos za bardzo bronisz pedofilów :panzielony:
przypadek?
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 11:38

Obie największe partie były przeciwko takiej komisji jak w Irlandii. Przypadek?

Irlandzka komisja Ryana zrobiła tam porządek

https://pl.wikipedia.org/wiki/Raport_Ryana
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 11:43

Ku pamięci...

Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Gandhi
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 11:46

Z kolei Ewa Szymańska (PiS) zaznacza: - Nie jest to dla mnie temat najważniejszy. - Trzeba zrozumieć w końcu, że ksiądz to jest człowiek. Nie jest to postać święta, to tylko człowiek jak każdy z nas i ma prawo do popełnienia pewnych grzechów, błędów - dodaje posłanka Krynicka.

Przeciwko państwowej komisji jest również Platforma Obywatelska. - Nie widzimy konieczności powoływania wspólnej z Episkopatem komisji - oświadcza Magdalena Kochan (PO). Tego typu komisje powstały w krajach na całym świecie. W Niemczech, Australii, Stanach Zjednoczonych czy Irlandii doprowadziły do rozliczenia setek sprawców i kryjących ich przełożonych. Posłanka Kochan (PO) zapytana została o różnice w powodach powstania takiej komisji w Polsce a w innych krajach. - To nie jest kwestia różnic. To jest kwestia podejścia do sprawy. Ja myślę, że w Australii Kościół nie był tak mocno zrośnięty z historią tego kraju

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 89631.html


POPIS w czystej postaci :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 11:47

taa... :lol:
TY cos za bardzo bronisz pedofilów :panzielony:
przypadek?
Czyżby? :lol: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 11:51

Z kolei Ewa Szymańska (PiS) zaznacza: - Nie jest to dla mnie temat najważniejszy. - Trzeba zrozumieć w końcu, że ksiądz to jest człowiek. Nie jest to postać święta, to tylko człowiek jak każdy z nas i ma prawo do popełnienia pewnych grzechów, błędów - dodaje posłanka Krynicka.

Przeciwko państwowej komisji jest również Platforma Obywatelska. - Nie widzimy konieczności powoływania wspólnej z Episkopatem komisji - oświadcza Magdalena Kochan (PO). Tego typu komisje powstały w krajach na całym świecie. W Niemczech, Australii, Stanach Zjednoczonych czy Irlandii doprowadziły do rozliczenia setek sprawców i kryjących ich przełożonych. Posłanka Kochan (PO) zapytana została o różnice w powodach powstania takiej komisji w Polsce a w innych krajach. - To nie jest kwestia różnic. To jest kwestia podejścia do sprawy. Ja myślę, że w Australii Kościół nie był tak mocno zrośnięty z historią tego kraju

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 89631.html


POPIS w czystej postaci :roll:

I tu nie ma dyskusji :P Ma być tylko napdlanka na obecnie rządzących. Jakby problem z pedofilią zaczął się w 2015 roku.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 12:42

Człowieku to nie chodzi o pedofile i rządzących to chodzi o to że pis na klęczkach przed kamerami chce załatwiać sobie posady państwowe. Nie widzisz hipokryzji? A dzieci są rodziców i wara popierdzieleńcom od nic!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 12:44

Człowieku to nie chodzi o pedofile i rządzących to chodzi o to że pis na klęczkach przed kamerami chce załatwiać sobie posady państwowe. Nie widzisz hipokryzji? A dzieci są rodziców i wara popierdzieleńcom od nic!!!!

no widzisz i dalej napdlasz na PIS w ogóle nie zwracając uwagi , że jeszcze pół roku temu PIS i PO były przeciwko państwowej komisji w sprawie pedofilii w kościele. :!: nie przyjmujesz w ogóle tego do wiadomości. musi być tylko napdlanka na PIS
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 12:51

A ty ciągle bronisz pis!!! Przypadek??? Posadkę musisz tak spłacić??
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 12:53

Człowieku to nie chodzi o pedofile i rządzących to chodzi o to że pis na klęczkach przed kamerami chce załatwiać sobie posady państwowe. Nie widzisz hipokryzji? A dzieci są rodziców i wara popierdzieleńcom od nic!!!!

no widzisz i dalej napdlasz na PIS w ogóle nie zwracając uwagi , że jeszcze pół roku temu PIS i PO były przeciwko państwowej komisji w sprawie pedofilii w kościele. :!: nie przyjmujesz w ogóle tego do wiadomości. musi być tylko napdlanka na PIS
Niech PO złoży teraz projekt ustawy o powołanie państwowej komisji śledczej takiej jak kiedyś w Irlandii. to że poseł PO skrytykuje biskupa a posel PIS nie nie pomoże przecież ofiarom. tylko konkretne działania.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 12:59

A ty ciągle bronisz pis!!! Przypadek??? Posadkę musisz tak spłacić??

Ty to jednak jesteś durny :P No jak bronię skoro nazwałem ich POPISEM w tej sprawie . napisałem , że zarówno PIS jak i PO byli pół roku temu przeciwko komisji śledczej. no to jak krwa bronię PIS? :P

Ty to chcesz sprowadzić tylko do PIS. w d...masz te skrzywdzone dzieci.chodzi tylko tobie o politykę

Myślisz, że poseł PO skrytykuje, ty coś napiszesz i to wiele pomoże ofiarom przestępstw? Tylko państwowa komisja śledcza coś zdziała. Nie chciały jej zarówno partia rządząca jak i partia opozycyjna. Fakt?

Masz kłopoty z logiką, nawet ze zrozumieniem obrazków. Po co tak się pchasz na to forum? :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 13:05

A ty ciągle bronisz pis!!! Przypadek??? Posadkę musisz tak spłacić??

Ty to jednak jesteś durny :P No jak bronię skoro nazwałem ich POPISEM w tej sprawie . napisałem , że zarówno PIS jak i PO byli pół roku temu przeciwko komisji śledczej. no to jak krwa bronię PIS? :P

Ty to chcesz sprowadzić tylko do PIS. w d...masz te skrzywdzone dzieci.chodzi tylko tobie o politykę

Myślisz, że poseł PO skrytykuje, ty coś napiszesz i to wiele pomoże ofiarom przestępstw? Tylko państwowa komisja śledcza coś zdziała. Nie chciały jej zarówno partia rządząca jak i partia opozycyjna. Fakt?

Masz kłopoty z logiką, nawet ze zrozumieniem obrazków. Po co tak się pchasz na to forum? :roll:


Bo to jest nasz forumowy inteligentny inaczej. Krytykujesz PIS to już możesz krytykować PO :P Bo dla niego są tylko te dwa światy.
Dla ludzi o innych poglądach jak POPIS nie przewiduje miejsca.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 13:07




Ty to jednak jesteś durny :P No jak bronię skoro nazwałem ich POPISEM w tej sprawie . napisałem , że zarówno PIS jak i PO byli pół roku temu przeciwko komisji śledczej. no to jak krwa bronię PIS? :P

Ty to chcesz sprowadzić tylko do PIS. w d...masz te skrzywdzone dzieci.chodzi tylko tobie o politykę

Myślisz, że poseł PO skrytykuje, ty coś napiszesz i to wiele pomoże ofiarom przestępstw? Tylko państwowa komisja śledcza coś zdziała. Nie chciały jej zarówno partia rządząca jak i partia opozycyjna. Fakt?

Masz kłopoty z logiką, nawet ze zrozumieniem obrazków. Po co tak się pchasz na to forum? :roll:


Bo to jest nasz forumowy inteligentny inaczej. Krytykujesz PIS to już możesz krytykować PO :P Bo dla niego są tylko te dwa światy.
Dla ludzi o innych poglądach jak POPIS nie przewiduje miejsca.
"To jest istota polskiej polityki lat ostatnich. Co gorsza, obie formacje utworzyły w państwie polskim dwa wielkie getta, zamieszkałe przez wyznawców jednie słusznej linii obu partii i wierzących we wszystko co im się podsunie. Życie w takim państwie jest gehenną przede wszystkim dla tych, którzy nie chcą być mieszkańcami ani jednego, ani drugiego getta."
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”