obwodnica

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 18:20

jak długo będziemy czekać na obwodnicę ,basen. tak hucznie zapowiadany . Panie burmistrzu najwyższa pora wziąśc się do roboty.Jest pan z PIsu ,rządzący z Pisu i nic pan nie potrafi ''załatwić''. Ile jeszcze będziemy czekać .Miasto zakorkowane, basenu nie ma a lato tuż, tuż a pan śpi . Radni też niech się wezmą do roboty a nie tylko przyklepują uchwały burmistrza bez sprzeciwu , Dlaczego mieszkańcy nie reagują ,nie protestują na nic nierobienie. Czy nie zależy im na rozwoju miasta . Druga
kadencja burmistrza i nie widać efektów działąń na korzyść miasta, mieszkańców tylko obciąża się ich podatkami i opłatami za śmieci.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 18:27

jak długo będziemy czekać na obwodnicę ,basen. tak hucznie zapowiadany . Panie burmistrzu najwyższa pora wziąśc się do roboty.Jest pan z PIsu ,rządzący z Pisu i nic pan nie potrafi ''załatwić''. Ile jeszcze będziemy czekać .Miasto zakorkowane, basenu nie ma a lato tuż, tuż a pan śpi . Radni też niech się wezmą do roboty a nie tylko przyklepują uchwały burmistrza bez sprzeciwu , Dlaczego mieszkańcy nie reagują ,nie protestują na nic nierobienie. Czy nie zależy im na rozwoju miasta . Druga
kadencja burmistrza i nie widać efektów działąń na korzyść miasta, mieszkańców tylko obciąża się ich podatkami i opłatami za śmieci.
człowieku, rusz sie dalej niz ławeczka przy fontannie to zobaczysz co sie robi przy budowie obwodnicy :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 18:32

nie widać i nie słychać a czas leci .
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 18:53

nie widać i nie słychać a czas leci .
A próbowałeś otworzyć oczy?
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 19:13

Ja prdlę :P Przestan organizować zebrania osiedlowe pod blokowym smietnikiem i chlać zapdoloną wódkę i rusz d... :P Obwodnica w budowie, dzwigu przy budowie basenu nie widzisz? Ty walisz tyle wódy czy popijasz wóda leki?
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2019, o 13:55

Ja prdlę :P Przestan organizować zebrania osiedlowe pod blokowym smietnikiem i chlać zapdoloną wódkę i rusz d... :P Obwodnica w budowie, dzwigu przy budowie basenu nie widzisz? Ty walisz tyle wódy czy popijasz wóda leki?
Czy nad Łaszczowiecką bedzie jakis wiadukt czy co, bo jakies betonowe klocki tam leżą.
Na górę

Postautor: janon » 5 cze 2019, o 14:25

Na łaszczowieckiej będzie węzeł północ, za antkiem w stronę bełżca będzie węzeł południe. Więc tak, będzie tam wiadukt.
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2019, o 14:29

Na łaszczowieckiej będzie węzeł północ, za antkiem w stronę bełżca będzie węzeł południe. Więc tak, będzie tam wiadukt.
Dzięki :P
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2019, o 17:38

Dzisiaj tamtędy przejeżdżałem. Prace jednak postępują.
Na górę

Postautor: mirr » 5 cze 2019, o 21:45

W stronę Łaszczówki też się dzieje...aż ciężko przejechać...i tak ma być
Na górę

Postautor: janon » 6 cze 2019, o 15:13

Droga techniczna tam przechodzi to czasem sie przykorkuje ;) Droga techniczna jest już pociągnieta od węzła południe do ulicy listopadowej, dalej nie jechałem:D
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2019, o 20:55

Droga techniczna tam przechodzi to czasem sie przykorkuje ;) Droga techniczna jest już pociągnieta od węzła południe do ulicy listopadowej, dalej nie jechałem:D
Podjadę z ciekawości :P
Na górę

Postautor: Gość » 7 cze 2019, o 20:21

Będzie jednojezdniowa.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 22:08

Będzie jednojezdniowa.
Docelowo chyba dwujezdniowa.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2019, o 10:29

Docelowo to znaczy na świętego Dygdy . :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”