KOLEJ W TOMASZOWIE

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Zael » 27 mar 2019, o 16:58

Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 17:59

Hehehheh...a śmialiście sie z mojego pomysłu :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 21:43

PKS-y od kwietnia ruszają , a tu nie ma dworca autobusowego bo został sprzedany. A co tu mówić o kolei i torach do Tomaszowa. Kto w to uwierzy?
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 23:21

Pks-y to propaganda i na skraju rentowności a kolej to przyszłość dla regionu i kasa.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2019, o 13:21

w Parku już jest pierwsza lokomotywa :) a tak serio to spoko by było. Pożyjemy zobaczymy
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2019, o 14:04

Pks-y to propaganda i na skraju rentowności a kolej to przyszłość dla regionu i kasa.
Będziesz jeździł tą przyszłością dla regionu?? Jakie trasy pokonasz i za jakie pieniądze żeby z tego była kasa?? Troszeczkę chyba czasy Ci się pomyliły
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2019, o 15:46

1 kwiecień dopiero w poniedziałek a wy już oszukujecie ciemnotę. Być może za 100 lat w to bym uwierzył.
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2019, o 20:10

Wszak ściana wschodnia to twardy elektorat Pisu,Zatem czy nie naleźy nam się jakis bonus? Teraz bo potem bedzie po zawodach.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2019, o 18:07

Było by super. Przyda sie stacja w Tomaszowie. Ale niestwty wszystko bedzie zalezalo od rozkladu. Bo co nam po torach gdy pocia bedzie jechal raz na dobę.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2019, o 18:28

:lol: zawsze będziemy prowincjonalni i z minimalnymi potrzebami.Basen to szczy t szczyTów marzeń :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2019, o 18:51

Było by Zajebiście :!: Zrobilibyśmy takie połączenie Tomaszów - Zamość szynobusem, kilka połączeń dziennie i wykończylibyśmy tego śmierdzącego Big Busa ! Proponuję na początek bilety za " 1 Złotówkę " :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2019, o 19:26

Wszak ściana wschodnia to twardy elektorat Pisu,Zatem czy nie naleźy nam się jakis bonus? Teraz bo potem bedzie po zawodach.
Nie każdy tak jak ty kocha Pis,mieszkam tutaj i Pis dla mnie to szkodnik.NIe chcę nic od niego oni nic nikomu nie dali
oni po prostu was kupili tak jak się kupuje psa do zabawy lub obrony lub konia do roboty,
ten twardy elektorat jest potrzebny na wybory to cena na jaką was Pis wycenił
a płaca pieniedzmi ludzi uczciwie pracujacych ,promują nierobów,i troli wszelkiej masci.
Na górę

Postautor: g OSC » 30 mar 2019, o 20:41

Wszak ściana wschodnia to twardy elektorat Pisu,Zatem czy nie naleźy nam się jakis bonus? Teraz bo potem bedzie po zawodach.
Nie każdy tak jak ty kocha Pis,mieszkam tutaj i Pis dla mnie to szkodnik.NIe chcę nic od niego oni nic nikomu nie dali
oni po prostu was kupili tak jak się kupuje psa do zabawy lub obrony lub konia do roboty,
ten twardy elektorat jest potrzebny na wybory to cena na jaką was Pis wycenił
a płaca pieniedzmi ludzi uczciwie pracujacych ,promują nierobów,i troli wszelkiej masci.
Głupoty piszesz lewacki PO kemonie ,Po to dopiero szkodnik Polski ....
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2019, o 20:46

Nie znam partii, która gdy dorwała sie do władzy nie szkodziła Polsce.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2019, o 15:27

O transport towanowy tu idzie :roll: pasażerski to przy okazji.Ale taki szynobus LUblin -Tomaszow - Hrebenne to też super biznes.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”