potańcówka

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 lut 2019, o 19:17

przeczytałem w internecie,że można się fajnie zabawić na potańcówce w Dworku Dąbrowa.Zebraliśmy się i pojechali.Miejsc nie było ale znajomi pomogli i jakoś sie ,,zmieściliśmy". Szału nie było..Tłoczno,duszno(niby jest klima ale chyba jej nie włączają).Stali bywalcy opowiadali ,że nie jest tak zle,że są jakieś urodziny i kulig dlatego jest więcej osób..Przyjedziemy za tydzień,może faktycznie będzie więcej przestrzeni.Pozdrawiam palące Panie.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2019, o 19:41

Faktycznie,tym razem było tłoczno no i DJ.. :shock: .Poprzedni lepiej to prowadził ale NIE MA TEGO ZŁEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZŁO!
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2019, o 09:33

Na sylwestra grał fajny Dj można było się super pobawić, w piątki podobno starszy pan gra i nie ma szału, nie mówię tego ja tylko znajomi byli . Dobry dj to podstawa dobrej imprezy i chyba trudno się z tym nie zgodzić.
Na górę

Postautor: WIDZEW » 4 lut 2019, o 09:41

Widziałeś(aś) zamknięta drzwi naprzeciwko? ) O godzinie 3 kurtek u Was na wieszakach nie było a u nas ognia!
Na górę

Postautor: Bea » 4 lut 2019, o 11:02

A tak po polsku?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2019, o 19:48

to w piątki też tam graja?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2019, o 22:22

Jakiś wstęp tam się płaci jesli tak to ile.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2019, o 06:21

10 zł od osoby.
Na górę

Postautor: Ank » 5 lut 2019, o 09:03

Byłam ze znajomymi jak grał DJ Leszek i świetnie się bawiliśmy, idziemy znowu jak on będzie 😀
Na górę

Postautor: gosciu » 5 lut 2019, o 10:46

My bawiliśmy w Bełżcu w "Karpiówce". Jakieś zespoły rokowe z Biłgoraja. Bez biletów, fajne jedzenie (dodatkowe menu, nie tylko rybne). Można posiedzieć. Jak grała "Ściana W" było aż ciasno na parkiecie.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2019, o 15:30

na Dworku też jest fajne żarcie tylko sałaty są..,,na sucho" :?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2019, o 15:56

Byłam ze znajomymi jak grał DJ Leszek i świetnie się bawiliśmy, idziemy znowu jak on będzie 😀
To ten Pan Leszek co myślę to chyba jesteś w jego wieku, że Ci się podobało. Granie tylko dla starszych osób tzn. 50+
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2019, o 22:27

10 zł od osoby.
Wydaje mi się ze pomysł dobry , trochę reklamy przyda się ale wstęp jak na początek to trochę za bogato, jeżdżę na narty do Krynicy Górskiej tam wstęp na dancing 5-8 zł w dobrym lokalu z orkiestrą na żywo rozważcie to za owocuje frekwencją i o to chodzi.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2019, o 17:11

dziękuje Panu Andrzejowi za super zabawę! Pomimo wieku DJ Andrzej jest THE BEST!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2019, o 12:34

dziękuje Panu Andrzejowi za super zabawę! Pomimo wieku DJ Andrzej jest THE BEST!!
Pan Andrzej to tylko na dancingi sie nadaje ze swoją muzyką, osoby w wieku 55+ przykro mi, dla młodszych nie ma tam miejsca :|
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”