Lokale do wynajęcia, co raz wiecej.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 11:55

Jakaś pustka się robi w Tomaszowie, co raz więcej lokali zaczyna być pustych, cóż to się dzieje ?
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 11:58

fakt. ale ile tych lokali nabudowano to inna sprawa. no i galeria zabrala troche chętnych
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 12:28

fakt. ale ile tych lokali nabudowano to inna sprawa. no i galeria zabrala troche chętnych
A co w tej galerii nic ciekawego, czasami nawet nie ma tego co trzeba, dużo osób jeździ do Zamoscia. W galerii zapewne lokal droższy od prywatnego, ze im się opłaca? W ogóle w Tomaszowie ceny lokali są kosmiczne jak na taki biedny region i miasto.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 15:58

Jakaś pustka się robi w Tomaszowie, co raz więcej lokali zaczyna być pustych, cóż to się dzieje ?
jak ci tak przeszkadza to sobie wynajmij :lol: 8)
tylko paplać umie, jak zwykle, mocny w gębie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 16:41

Komu potrzebny taki wpis jak wyżej? coś wnosi do tematu? ludzie robią to z nudów czy to jakieś gimbusy?
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 17:44

Fakt.Ta sytuacja nabrzmiewa,że tak powiem.Problem widać od kilku już lat.Rotacja najemców świadczy o tym,że niestety nie potrafią utrzymać swojego biznesu dłużej niż rok,dwa.Konkurencja to nie koniecznie już teraz galerie Le sklepy w necie.To zabiło handel detaliczny.TYlko starzy ludzie kupują w sklepikach zwanych butikami.
Podobnie sytuacja ma sie z handlem spożywczym.Tu uż nie ma co gadać.Zabiliśmy dyskontami rodzime sklepiki i to raczej jest nieodwracalne :?
Podobnie będzie z ZIeleniakiem :roll: ale czy to ktoś myśli perspektywicznie?
już mi sie nawet nie chce pisać o naszym mieście bo wszystko już napisane i nikogo nie rusza opinia ogółu :panzielony:
Co zrobić :idea: widać taki nasz los.
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2019, o 16:49

Gdzie widziałeś te lokale poszukuję ok 100m.kw.
Na górę

Postautor: ddd » 26 sty 2019, o 16:55

Kiedyś próbowałem biznesu w Tomaszowie, ciężki interes, aby wyjść na swoje. Rynek zmienia się, tylko nie wiem po co budują Zielony rynek, będzie stał póżniej pusty, nie kto handlować.
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2019, o 19:58

Przeflancują tych z bazaru obok Stodoły i będzie po Zieleniaku.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2019, o 10:26

Gdzie widziałeś te lokale poszukuję ok 100m.kw.
JASNE
A jak przychodzi co do ceny to zdziwiony i co tak drogo a lokal w centrum i przy głównej
Jak chcesz tanio 100 metrów wynająć to sobie wykup taka małą działeczke i postaw namiot i masz tanio :lol:
A nie, przy głównej ulicy on chce lokal 100 metrów za 1000 złotych wynajmować :lol:
Albo puknij się w łeb i to najlepiej pare razy żeby doleciało albo idź do lekarza :lol: 8)
Znalazł sie biznesmen
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2019, o 13:32

Jak komuś nie trzeba kasy to niech stoi pusty.SĄ LATA TLUSTE I CHUDE.
1000 zl droga nie chodzi.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2019, o 19:26

Jak komuś nie trzeba kasy to niech stoi pusty.SĄ LATA TLUSTE I CHUDE.
1000 zl droga nie chodzi.
Tam mistrzu, tylko z tego 1000 odejmij podatek, grzanie, wodę, prąd plus jeszcze podatek, bo wynajmowanie traktuje się jako działalność prawie
Zostaje nooo, może 450 złotych, przy silnym wietrze
Okej, jak ktoś jeszcze gdzieś pracuje i sobie wynajmuje to jasne, każdy grosz się przyda
Ale szczerze jak ktoś, że tak powiem z głodu nie umiera to wynajmować za darmochę jest czystą głupotą 8)
Puste sobie stoi , o jedzenie nie woła
Najemca nie dość że weźmie za grosze to Ci poniszczy i co potem, remont sobie zrobisz za te 450 :lol: ?
Wychodzisz na zero
Oj chopie chopie , widać że myślenia za grosz tylko aby na swoje
I już nawet wiem kto pisze
Poszukaj sobie wynajem takiej powierzchni za 100 złotych, na bank znajdziesz :lol:
Jakby co to trzymam kciuki :lol:
Na górę

Postautor: Mbgfjk » 30 sty 2019, o 21:59

Ja też wynajmuje lokal ale prąd , grzanie w zimie i wodę ja opłacam nikt tego za mnie nie płaci! ile sobie naciągane to za to muszę zapłacić plus czynsz. Wcale nie jest tak mało , a metraż śmiechu wartę. To jest nasz Tomaszów , dziwic się że wszyscy uciekają. TO JUŻ JEST MIASTO EMERYTÓW!!!
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2019, o 09:24

Niestety :roll: masz rację.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2019, o 12:41

Jak komuś nie trzeba kasy to niech stoi pusty.SĄ LATA TLUSTE I CHUDE.
1000 zl droga nie chodzi.
Czy Ciebie koleś pogięło, przepraszam ?
Za lokal przy głównej lub w centrum i z takim metrażem od 3500 do 5000, ZA MIESIĄC
Jakie tysiąc, puknij sie w łepetyne
I co potem remont zrobisz po kimś za tysiąc :lol: ? no chyba że liczysz samą farbę i robociznę :lol:
Ja nie wiem, wy tacy głupi jestescie sami z siebie czy wam za to płacą
A może gratis jest 8)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”