Wizyta duszpasterska

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 09:20

U mnie spoko a Wy jakie macie wrażenia?
Podejrzewam, że najwięcej będzie miał do powiedzenia "dyżurny ateista" tego forum.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 09:29

Ten ateista to jakies umysłowe dziecko. Albo obrazki na poziomie 7 latka albo marzenia o wehikule czasu
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 10:28

Ten ateista to jakies umysłowe dziecko. Albo obrazki na poziomie 7 latka albo marzenia o wehikule czasu
Też tak uważam. Jemu się wydaje, że pisząc te brednie przekona o swoich racji a przynajmniej zaciekawi kogoś i w ten sposób zasieje ziarno zwątpienia.... A ludzie czytają te bzdury, żeby się pośmiać i zaczepnie piszą żeby odpisał podpisując się swoją głupotą...
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 11:31

Kończ waść ten monolog, wstydu sobie oszczędź !
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 11:37

Zaraz spisku będzie się doszukiwał, albo banderowców na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 11:45

Te forumowy. Idź na zebranie osiedlowe pogadać o zarobkach w NBP :lol: :lol: :lol: ale ty durny jesteś
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 11:52

Nie mieszkam na osiedlu i mam spotkania w nosie. Winnego już znalazł.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 13:09

Nie mieszkam na osiedlu i mam spotkania w nosie. Winnego już znalazł.
To weź poodśmieżaj wokół chaty, nakarm psa, bo trudno wytrzymać!
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 18:13

Jakis wiecznie mający czas ateista
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 18:41

Macie może rozpiskę ulic kiedy Batman LATA ??????
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 19:05

poborca kościelny z chęcia zajrzy do twej kieszeni . Założyciel tematu , fanatyk i harcownik kościelny , po 3 dniach postu doczekał się odpowiedzi , piszę bo jest groteskowy w swej głupocie i traktuje to jako udział w kabarecie
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 21:01

poborca kościelny z chęcia zajrzy do twej kieszeni . Założyciel tematu , fanatyk i harcownik kościelny , po 3 dniach postu doczekał się odpowiedzi , piszę bo jest groteskowy w swej głupocie i traktuje to jako udział w kabarecie
Oooo jest nasz dyżurny ateista! Długo nie trzeba było czekać!
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2019, o 15:51

Zamiast utyskiwać i narzekać może warto wylozyc swoje oczekiwania odnośnie takiej wizyty.
Wiadomo jak jAk jest a może wypadałoby coś zmienić.Wtedy wszyscy byliby zadowoleni i nie unikali tego rodzaju spotkania.
Pierwsze to tradycja zmuszała dawnych Dobrodziei do rocznej oceny parafialnych obejść i zbiórka (kiedyś dobra typu 1/2 kopy jaj czy woreczek owsa)
Za komuny mieliśmy innego rodzaju spotkania :roll: majace charakter ideowego wsparcia i dostęp do darów.
Potem jakby wszystko spowszedniało i zaczęły się krótkie wizyty !0 min ( bo rozumiecie inni czekają :panzielony: )
zatem jak ma wyglądac idealna wizyta?
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 02:48

Ot i zagwozdka.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 05:55

Chyba ideałem byłoby gdyby parafianie sami zgłaszali chęć odwiedzenia ich przez księdza.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”