Wypadek

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Wypadek » 17 lis 2018, o 15:14

Witam mam pytanko czy widzial ktos to zdazenie we czwartek 15 listopada o godzinie 18:35. Audi dojezdzalo do swiatel a drugie audi udezylo w tyl samochodu i na dodatek uciekl . prosze o jakies informacje.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2018, o 22:35

A kamer tam nie ma? Których świateł?
Na górę

Postautor: Wypadek » 18 lis 2018, o 08:50

Sa tam swiatla widac jak udeza ale rejstracji nie widac to bylo kolo brika jadac w strone belzca a sprawca uciekl w ulice wyzwolenia.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2018, o 10:44

Ciemne Audi kombi wyjechało z jednokierunkowej Hallera pod prąd prosto pod moje auto,udało mi się zahamować.Skręciło później w Skłodowskiej w stronę szpitala.To było tak około 18,30.Spróbuj pogadać z Palakiem z Avokado powinien mieć tam przy wejściu kamerkę skierowaną na ulicę Hallera.Życzę namierzenia delikwenta.
Na górę

Postautor: Wypadek » 18 lis 2018, o 15:00

Tak to bylo ciemne audi kombi
Na górę

Postautor: Wypadek » 18 lis 2018, o 15:07

Jak by nie chak w samochodze to nie wiem co by sie stalo . ale i tak szkoda jest chak zderzak drzwi sie nie domykaja i bagarznik . dobrze ze dzieciom sie nic nie stalo. Tylko ja mam skrecenie szyjne .
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2018, o 22:40

Jak by nie chak w samochodze to nie wiem co by sie stalo . ale i tak szkoda jest chak zderzak drzwi sie nie domykaja i bagażnik . dobrze ze dzieciom sie nic nie stalo. Tylko ja mam skrecenie szyjne .
No, a do tego jeszcze poważnie kulejesz. Ortograficznie.
Na górę

Postautor: aaa » 18 lis 2018, o 22:46

Nawet autokorekta poprawiła ten bagażnik w cytacie :lol: Oryginalnie był "bagarznik", więc autor musiał się nieźle postarać!
Na górę

Postautor: Wypadek » 19 lis 2018, o 08:26

Jak by nie chak w samochodze to nie wiem co by sie stalo . ale i tak szkoda jest chak zderzak drzwi sie nie domykaja i bagażnik . dobrze ze dzieciom sie nic nie stalo. Tylko ja mam skrecenie szyjne .
Na górę

Postautor: Wypadek » 19 lis 2018, o 08:31

Za zbedne komentarze dziekuje...
Na górę

Postautor: Gekon » 19 lis 2018, o 08:57

Ale dobrych rad nie należy lekceważyć. Jak już wydobrzejesz, kup sobie, proszę słownik ortograficzny. Bo robiąc takie błędy zadajesz ból moim oczom. To tak jakbyś je potrącił.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 15:48

Ale dobrych rad nie należy lekceważyć. Jak już wydobrzejesz, kup sobie, proszę słownik ortograficzny. Bo robiąc takie błędy zadajesz ból moim oczom. To tak jakbyś je potrącił.
To Ty sobie Kup Okulary i zwracaj uwagę na jakie fora wchodzisz bo ktoś może Cie przypadkiem potrącić :lol: Nie ma to jak Polonista po Geografii na Polibudzie w Mońkach :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 18:29

Ale dobrych rad nie należy lekceważyć. Jak już wydobrzejesz, kup sobie, proszę słownik ortograficzny. Bo robiąc takie błędy zadajesz ból moim oczom. To tak jakbyś je potrącił.
To Ty sobie Kup Okulary i zwracaj uwagę na jakie fora wchodzisz bo ktoś może Cie przypadkiem potrącić :lol: Nie ma to jak Polonista po Geografii na Polibudzie w Mońkach :panzielony:
Ale "chak" napisać? Tu nie trzeba być polonistą, jeśli się takie błędy robi to naprawdę pora zakupić słownik. To tylko dobra rada, i na jakimkolwiek forum byś nie pisał to zawsze ktoś Ci taki błąd wytknie. Tragedia, wtórny analfabetyzm.
Na górę

Postautor: ROZUMEK » 19 lis 2018, o 20:30

i po co te..,,przepychanki"!?. Zrozumiałeś o co chodzi więc nie jest tak zle a z ortografia to i nasi ,,mędrcy" mają problem ,,łącząc się w bUlu" :roll: WRZUĆ NA LUZ CZŁOWIEKU... :?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 20:34

No dobra, już nie będę spinaczem poprawiaczem. Odpuszczam
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”