Zmowa Stacji Paliw

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 31 paź 2018, o 11:28

W Tomaszowie jest Zmowa Właścicieli Stacji Paliw !!!!!!!! Wszyscy ustalają ze Sobą ceny, paliw, na każdej stacji są takie same i drogie . Przykład - Zamość, paliwo LPG ( gaz ) na stacjach Orlenu ( żeby ie było że są to jakieś małe stacje i mają zły gaz ) cena Gazu to 3,38zł/litr a u nas w Tomaszowie na Każdej stacji powyżej 3,60 !!! BP LPG - 3,64zł/ litr Zamek LPG 3,67 zł. !!!!!!!!!!!!!!!!! Ten to już nawet nie wie Ile musi Ukraść żeby mu wystarczyło !!! Tankujcie Wszędzie ale nie w Tomaszowie !!! Tu nawet ON ( ropa ) jest droższa od Benzyny :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2018, o 12:21

jeżeli w Zamościu gaz 3,38 zł za litr to u nas jednak dużo taniej dzisiaj tankowałem 2,6 zł za litr koło straży
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2018, o 15:30

jeżeli w Zamościu gaz 3,38 zł za litr to u nas jednak dużo taniej dzisiaj tankowałem 2,6 zł za litr koło straży
Po 2, 67 na Zamku, może się ktoś pomylił. Mimo to ma rację jest zmowa cenowa na stacjach w Tomaszowie. W Zamościu taniej, w drugą stronę, Lubaczów też taniej nawet u banderowców pod rawą jest taniej !
Trzeba tankować za miastem !!
Na górę

Postautor: -jo » 3 lis 2018, o 19:00

Wiem to od dawna i robię co mogę,żeby tankować poza Tomaszowem. I nie tylko ja tak robię a kogo spotkam, to mu polecam inne stacje byle nie Tomaszów.Tak więc naszym rodzimym właścicielom stacji paliwowych udało się skutecznie odepchnąć od kieszeni dobrych kilkanaście albo i - dziesiąt tysięcy jak dotąd. Że tez ich nie zastanawia,że tyle ludzi tankuje u nich za tak niskie kwoty - w ostateczności na dojazd tam,gdzie uczciwie podchodzą do klienta.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2018, o 20:27

Wiem to od dawna i robię co mogę,żeby tankować poza Tomaszowem. I nie tylko ja tak robię a kogo spotkam, to mu polecam inne stacje byle nie Tomaszów.Tak więc naszym rodzimym właścicielom stacji paliwowych udało się skutecznie odepchnąć od kieszeni dobrych kilkanaście albo i - dziesiąt tysięcy jak dotąd. Że tez ich nie zastanawia,że tyle ludzi tankuje u nich za tak niskie kwoty - w ostateczności na dojazd tam,gdzie uczciwie podchodzą do klienta.
Czyli wiesz tyle co nic.
Ceny na stacji paliw ustalane są odgórnie przez centrale i kierownik/właściciel stacji nie ma na nią najmniejszego wpływu. Koncerny nie mogą sobie pozwolić na swawole właścicieli gdyż pilnują własnej marki.
Cena paliwa na danej stacji określana jest przez właściwy algorytm, na który wpływ ma położenie stacji, ilość innych konkurencyjnych stacji w pobliżu, rodzaj drogi przy której się znajduje czy odległość od najbliższego miasta.
Właściciel stacji moze conajwyzej negocjować marżę z koncernem na litr/paliwa a nie podwyższyć sobie cenę na blacie. Jak chcesz sam sobie dyktowac ceny to otwórz sobie stację ala "u chłopa" bez żadnego wsparcia marketingowego, reklamy i gwarancji jakości paliwa i próbuj szczęścia w branży.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2018, o 16:58


Czyli wiesz tyle co nic.
Ceny na stacji paliw ustalane są odgórnie przez centrale i kierownik/właściciel stacji nie ma na nią najmniejszego wpływu. Koncerny nie mogą sobie pozwolić na swawole właścicieli gdyż pilnują własnej marki.
Cena paliwa na danej stacji określana jest przez właściwy algorytm, na który wpływ ma położenie stacji, ilość innych konkurencyjnych stacji w pobliżu, rodzaj drogi przy której się znajduje czy odległość od najbliższego miasta.
Właściciel stacji moze conajwyzej negocjować marżę z koncernem na litr/paliwa a nie podwyższyć sobie cenę na blacie. Jak chcesz sam sobie dyktowac ceny to otwórz sobie stację ala "u chłopa" bez żadnego wsparcia marketingowego, reklamy i gwarancji jakości paliwa i próbuj szczęścia w branży.
Czyli ta " centrala " jest dla wszystkich stacji w Tomaszowie jedna bo wszyscy mają IDENTYCZNE ceny !!! A jak to jest że w Zamościu jest Taniej ? W Cieszanowie i Lubaczowie również , odległość od CENTRALI ( powiedzmy że to jest Płock a może i Gdańsk ) jest większa niż do Tomaszowa ! W Tomaszowie ( i jego bliskich otoczeniach ) jest więcej stacji paliw niż w Cieszanowie ( tam są dwie ) więc konkurencja u nas jest większa, powinni " bić " się o klienta a wszyscy są DOGADANI , ciekawe w której knajpie chleją, u nas nie ma lokalu " U Sowy " !!! Może U Antka ???
ps. ktoś wyżej pisał że stara się tankować po za Tomaszowem, ja też tak robię w miarę możliwości , czasami jak jadę do Zamościa to zabieram ze sobą kanistry jak za czasów PRL-u , wstyd ale nie dam zarobić tomaszowskim złodziejom !!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2018, o 08:24

Wiem to od dawna i robię co mogę,żeby tankować poza Tomaszowem. I nie tylko ja tak robię a kogo spotkam, to mu polecam inne stacje byle nie Tomaszów.Tak więc naszym rodzimym właścicielom stacji paliwowych udało się skutecznie odepchnąć od kieszeni dobrych kilkanaście albo i - dziesiąt tysięcy jak dotąd. Że tez ich nie zastanawia,że tyle ludzi tankuje u nich za tak niskie kwoty - w ostateczności na dojazd tam,gdzie uczciwie podchodzą do klienta.
Czyli wiesz tyle co nic.
Ceny na stacji paliw ustalane są odgórnie przez centrale i kierownik/właściciel stacji nie ma na nią najmniejszego wpływu. Koncerny nie mogą sobie pozwolić na swawole właścicieli gdyż pilnują własnej marki.
Cena paliwa na danej stacji określana jest przez właściwy algorytm, na który wpływ ma położenie stacji, ilość innych konkurencyjnych stacji w pobliżu, rodzaj drogi przy której się znajduje czy odległość od najbliższego miasta.
Właściciel stacji moze conajwyzej negocjować marżę z koncernem na litr/paliwa a nie podwyższyć sobie cenę na blacie. Jak chcesz sam sobie dyktowac ceny to otwórz sobie stację ala "u chłopa" bez żadnego wsparcia marketingowego, reklamy i gwarancji jakości paliwa i próbuj szczęścia w branży.
Wygląda na to, że jednak TY nie wiesz nic. Większość ceny paliwa to najróżniejsze podatki i to od nich głównie zależy jego cena. Tu kłania się "opłata paliwowa" nałożona na paliwo w tym roku przez rządzącą pisobolszewię. Jak ostatnia kpina brzmią dziś słowa bezczelnego oszusta kulawego konusa - kaczego guru: „Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności.” https://wolnosc24.pl/2017/07/12/tak-pis ... go-trzeba/
Temu kaczemu konusowi zabrakło i odpowiedzialności i odwagi. Ten kaczy konus sam zrobił z siebie nieodpowiedzialnego tchórza.
A pod linkiem jeszcze jest: "Sympatycy partii /tj PiS/ twierdzą, że podwyżka opłaty paliwowej to przecież tylko 20 groszy, /za litr/". A teraz wyobraź sobie, że cena paliw zleciała o 20 groswzy na litr. Temat zmowy cenowej pompiarzy zdechłby sam natychmiast :evil: :evil:
Na górę

Postautor: G o SC » 8 lis 2018, o 11:09



Czyli wiesz tyle co nic.
Ceny na stacji paliw ustalane są odgórnie przez centrale i kierownik/właściciel stacji nie ma na nią najmniejszego wpływu. Koncerny nie mogą sobie pozwolić na swawole właścicieli gdyż pilnują własnej marki.
Cena paliwa na danej stacji określana jest przez właściwy algorytm, na który wpływ ma położenie stacji, ilość innych konkurencyjnych stacji w pobliżu, rodzaj drogi przy której się znajduje czy odległość od najbliższego miasta.
Właściciel stacji moze conajwyzej negocjować marżę z koncernem na litr/paliwa a nie podwyższyć sobie cenę na blacie. Jak chcesz sam sobie dyktowac ceny to otwórz sobie stację ala "u chłopa" bez żadnego wsparcia marketingowego, reklamy i gwarancji jakości paliwa i próbuj szczęścia w branży.
Wygląda na to, że jednak TY nie wiesz nic. Większość ceny paliwa to najróżniejsze podatki i to od nich głównie zależy jego cena. Tu kłania się "opłata paliwowa" nałożona na paliwo w tym roku przez rządzącą pisobolszewię. Jak ostatnia kpina brzmią dziś słowa bezczelnego oszusta kulawego konusa - kaczego guru: „Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności.” https://wolnosc24.pl/2017/07/12/tak-pis ... go-trzeba/
Temu kaczemu konusowi zabrakło i odpowiedzialności i odwagi. Ten kaczy konus sam zrobił z siebie nieodpowiedzialnego tchórza.
A pod linkiem jeszcze jest: "Sympatycy partii /tj PiS/ twierdzą, że podwyżka opłaty paliwowej to przecież tylko 20 groszy, /za litr/". A teraz wyobraź sobie, że cena paliw zleciała o 20 groswzy na litr. Temat zmowy cenowej pompiarzy zdechłby sam natychmiast :evil: :evil:


Ludzie przestańcie naprawdę tankować w Tomaszowie ,i niech sie zadławią......
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2018, o 15:31

My tu o Zmowie Cenowej Stacji Paliw w Tomaszowie a wyżej jakiś D E B I L z peło o Kaczyńskim i Pisie pisze !!!!!! Je b ni j się w ten swój łeb lemingu, już ci faszyści, 7ydzi i ubecy z Platformy Obciachu i Koalicji Ochotniczej Debili ( KOD ) przerobili Cię na NIEMCA ??? Tam paliwo jest za to droższe niż u nas - Wina ANGELI !!!!!! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2018, o 16:02

My tu o Zmowie Cenowej Stacji Paliw w Tomaszowie a wyżej jakiś D E B I L z peło o Kaczyńskim i Pisie pisze !!!!!! Je b ni j się w ten swój łeb lemingu, już ci faszyści, 7ydzi i ubecy z Platformy Obciachu i Koalicji Ochotniczej Debili ( KOD ) przerobili Cię na NIEMCA ??? Tam paliwo jest za to droższe niż u nas - Wina ANGELI !!!!!! :lol:
Taaa, według ogłupionego, zmanipulowanego, odmóżdżonego wielbiciela PiSu - nie było i nie ma żadnej, wprowadzonej niedawno pisiej opłaty paliwowej, a podwyżka ceny paliwa o jakieś 20 gr/litr z tylko z powodu właśnie tej opłaty - to wina Angeli!!! BRAWO PISODURNIU!!! Postępy robisz!!!! Dotychczas szczekałeś , że takim rzeczom jedynym winnym jest Tusk!! :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2018, o 16:17

Według twojej logiki leminga opłatę paliwową PIS wprowadził tylko w Tomaszowie !!! W Zamościu , Lubaczowie i innych miastach regionu czy całej Polski jest tańsze paliwo ! POdobno tam tej opłaty nie ma i nie będzie !!! Opłata ma obowiązywać tylko w Tomaszowie :lol: hahahahahahaha logika D E B I L A z PełO :panzielony:
Na górę

Postautor: dwaes » 8 lis 2018, o 17:28

Według twojej logiki leminga opłatę paliwową PIS wprowadził tylko w Tomaszowie !!! W Zamościu , Lubaczowie i innych miastach regionu czy całej Polski jest tańsze paliwo ! POdobno tam tej opłaty nie ma i nie będzie !!! Opłata ma obowiązywać tylko w Tomaszowie :lol: hahahahahahaha logika D E B I L A z PełO :panzielony:
PEŁO to wszyscy POpaprancy,LEWAKI i szkodniki POLSKI,razem z KOD-em -
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2018, o 19:52

A Wy nie wiecie że Lemingi obwiniają Rząd Polski i PIS za Ceny Ropy na Świecie !!!! To wina PISu że jest tak Drogo za PełO paliwo mogło kosztować tylko 7 złotych i było by dobrze dla nich !!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2018, o 10:37

Nie tankować w Tomaszowie !!! Taka jest Moja Koncepcja :!: Puśćmy tych Prywaciarskich Dziadów z torbami , umówmy się tylko na tankowanie w jednej stacji a resztę olać, zobaczycie że Biznesmenom Januszom zmiękną faje !
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2018, o 14:22

A Wy nie wiecie że Lemingi obwiniają Rząd Polski i PIS za Ceny Ropy na Świecie !!!! To wina PISu że jest tak Drogo za PełO paliwo mogło kosztować tylko 7 złotych i było by dobrze dla nich !!!
Opłatę paliwową, zwaną też oszukańczo opłatą emisyjną, skutkującą podniesieniem cen paliwa o 20 gr/litr wprowadziła PISOBOLSZEWIA niekumaty, nierozgarnięty, niedouczony pisodurniu!!! W tym roku!!!
...Nowa opłata emisyjna od paliw stała się faktem. A wprowadza ją podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę znowelizowana ustawa o biokomponentach i biopaliwach ciekłych. http://auto.dziennik.pl/paliwo/artykuly ... paliw.html
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”