FILM KLER

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: WOJTEK S » 27 paź 2018, o 21:23

I JAK FILM ??????????????????
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2018, o 21:26

Moim zdaniem słaby jako film.
Na górę

Postautor: sagan » 27 paź 2018, o 21:29

Cieszę się, że taki film w Polsce powstał - wg mnie potrzebny.
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2018, o 22:21

Uważam że dobry, po prostu pokazuje ważny problem. Warto obejrzeć, a refleksje, to już każdy ma własne.
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2018, o 22:33

Cieszę się, że taki film w Polsce powstał - wg mnie potrzebny.
Potrzebny tak, tylko słaby. Trochę za dużo epatowania np.tym, że księża piją wódkę. Polecam film "Spotlight", tematyka podobna, według mnie filmowo lepszy.
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2018, o 22:40

Też uważam ten film za bardzo potrzebny. Czy poruszy widza i wywoła chęć przemyślenia? - to już inna sprawa. Jeśli ktoś liczył, że będzie to film sensacyjny, to zapewne się zawiódł. Film ma podłoże psychologiczne i trzeba wczuć się w sytuację pokazaną w tym filmie, aby go dobrze zrozumieć. Księża zostali pokazani w w różny sposób, tak jak jest w życiu. Jeśli ktoś uważa księdza za Boga, a przynajmniej Jego "prawą rękę", nie zrozumie tego filmu i uzna, że film jest przekłamaniem rzeczywistości. Do kleru trzeba mieć dystans, wtedy film "Kler" ma właściwą wagę. Oczywiście to tylko moje zdanie.
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 00:30

Ja tam wolę KILER
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 09:18

A tu jeden się brandzlował, że film wywoła jakąś rewolucję :P Tak bidny chciał, żeby ktoś ten film zablokował w Tomaszowie. Tak chciał być prześladowany. A tu kicha. Film został wyświetlony i jakiś wielkich zachwytów nie wzbudza. :P Sam pewnie na film nie poszedł bo nie udało się zebrać tyle puszek po piwie żeby na bilet starczyło.
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 09:35

Przerysowany jak Drogówka. Połowę mniej epatowania i większe wrażenie by wywarło.
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 09:51

Ale ludzie twórcom zarobić. Jak kiedyś Urbanowi za jego alfabet. Od tego zaczął budować swój majątek.
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 12:05

Moi mili umiłowani ... to nie jest film dokumentalny tylko fabularny. Zebrano ze świata wiele sytuacji i spięto w jednym filmie.
Film dla niektórych pouczający- odkrywczy bo te tematy są TABU. Niby wszyscy wiedzą o tym ale starają się o tym nie mówić . Dewotki wręcz usprawiedliwiają te działania mówiąc że " ksiądz też człowiek" . Ale wreszcie ktoś pokazał życie w świecie czarnej mafii - i trzeba to społeczeństwu pokazywać.
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 12:15

niczym mnie nie zaskoczył, ale bardzo dobrze że powstał bo niektórzy udają,że to się nie dzieje
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 12:17

Moi mili umiłowani ... to nie jest film dokumentalny tylko fabularny. Zebrano ze świata wiele sytuacji i spięto w jednym filmie.
Film dla niektórych pouczający- odkrywczy bo te tematy są TABU. Niby wszyscy wiedzą o tym ale starają się o tym nie mówić . Dewotki wręcz usprawiedliwiają te działania mówiąc że " ksiądz też człowiek" . Ale wreszcie ktoś pokazał życie w świecie czarnej mafii - i trzeba to społeczeństwu pokazywać.
Napisane perfect.👍
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 14:03

Ale żadnej rewolucji nie ma i nie będzie. Niektórzy to potraktowali jak jakieś swoiste rekolekcje :P Ewidentnie przerysowany chociaż nie ma sensu negować faktow
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 14:31

myślący sie zastanowi kto go prowadzi i uczy życia , fanatyk opluje wszystko a przy okazji i samego siebie .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”