WYNIKI DO RADY MIASTA

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 17:05

NO I CÓŻ, NICZYM SPECJALNYM TOMASZOWSKA HOŁOTA NIE ZASKOCZYŁA. NIE ZMĄDRZAŁA PRZEZ OSTATNIE CZTERY LATA I DALEJ TYCH SAMYCH MĄDRYCH RADNYCH WYBRALI DO RZĄDÓW NA 5 LAT. ODBIERZCIE IM CIEMNOGRODZIANIE TYLKO DIETKI, A NIE BĘDZIE TYLU CHĘTNYCH. PANIE BURMISTRZU żUKOWSKI, SZANUJĘ PANA I GŁOSOWAŁEM NA PANA. ALE NASTĘPNE PIĘĆ LAT ZNOWU NIE BĘDZIE MIAŁ PAN Z KIM WSPÓŁPRACOWAĆ W RADZIE. KTO PANU BURMISTRZOWI DORADZI, POMOŻE, ZARADZI??? CHORE. JEST TYLKO JEDEN NOWY. CIEMNOGRODZIANIE ZNÓW NIE ZDALI EGZAMINU Z LOKALNEJ DEMOKRACJI. SZKODA SŁÓW.
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 17:13

ciebie Pietia weźmie na asystenta burmistrza :lol: :lol: :lol: :lol:

Burmistrz z PIS nie mial wpływu na to kogo tomaszowski PIS wystawił? Widac mu to pasuje. Nie wiem co się stało że przestałeś napdlac na cysorza ale kombinujesz jak koń pod górę. 13 radnych z PIS którzy nie wyskoczyli burmistrza kapelusza. jedno jego słowo i gość/gościówa spadli by z listy kandydatów.

po jednym kandydacie PIS w 15 okregach a wyborcy świnstwo burmistrzowi zrobili glosując na radnych z jego partii? Jak tego nie ogarniasz że jakieś durne tezy stawiasz to sie kogoś zapytaj
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 17:14

Radio a Ty dla czego nie startowałeś na Radnego ? Może dla tego że za Głupi jesteś :lol: Chyba dawno ktoś ci ryja nie sklepał .....
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 17:25

HOŁOTO, WASZE POCZYNANIA PODCZAS WYBORÓW SĄ ŁATWE DO PRZEWIDZENIA, NIC SIĘ NIE ZMIENIA OD DWÓCH KADENCJI W TYCH ŁBACH. NIE MÓWIĘ, I NIE MÓWIŁEM, ŻEBY NIE GŁOSOWAĆ NA PiS, ALE MĄDRZE ODDAWAĆ GŁOSY NA LUDZI, KTÓRZY COŚ ZE SOBĄ REPREZENTUJĄ, Z PRZEMYŚLENIEM. ALE CO BYDŁU TŁUMACZYĆ, SZKODA GADAĆ I CZASU NA SZUMOWINĘ. JA NIE WYSTARTOWAŁEM, BO NIE MIAŁEM SZANS Z TAKIM ORŁAMI INTELEKTUALNYMI. JEDYNA WIADOMOŚĆ, JAKA JEST W TYCH WYBORACH, TO TA,ŻE NARESZCIE SKAWIŃSKIEGO JUŻ NIE MA. A SKOCZEK I SPADOCHRONIARZ BYŁ TAKI PEWNY SIEBIE. HOŁOTO, WAM TŁUMACZYĆ, TO JAKBY PLEWEM MŁÓCIŁ.
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 17:28

Pietia. Grzecznie ciebie proszę. S.dalaj :P

Wyborcy na złość burmistrzowi zrobili że wybrali mu radnych z jego partii. Taka teza mogła powstać tylko w twoim łbie.

Lepiej nam wytłumacz dlaczego przestałeś napdlac na Cysorza? :P Dlatego, ze sobie uswiadomiłeś że jesteś Carem?
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 17:31

TO BYDŁO ZROBIŁO ZE MNIE CARA. JA SAM SIEBIE NIE OGŁOSIŁEM
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 17:33

Za " Hołotę " i " BYDŁO " to ci piotruś należy się w.ierdol tak jak kiedyś w podstawówce dostałeś po mordzie, pewnie zapomniałeś, może ci przypomnieć PRAKTYCZNIE ?
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 17:36

PRÓBUJ. TYLKO ŻEBYS SIĘ NIE PRZELICZYŁ, BO TO JUŻ GROŹBA KARALNA
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 17:37

TO BYDŁO ZROBIŁO ZE MNIE CARA. JA SAM SIEBIE NIE OGŁOSIŁEM
Już sam siebie nie kontrolujesz? Przecież to twój post

"...ja proponuję Pana Skawińskiego, ewentualnie Machosia, moich ulubieńców. no ewentualnie młody Tereszczuk. i cóż z tego, że Burmistrz zostanie wybrany ten sam. Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej.

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 9&start=15
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 17:37

TO BYDŁO ZROBIŁO ZE MNIE CARA. JA SAM SIEBIE NIE OGŁOSIŁEM
Już sam siebie nie kontrolujesz? Przecież to twój post

"...ja proponuję Pana Skawińskiego, ewentualnie Machosia, moich ulubieńców. no ewentualnie młody Tereszczuk. i cóż z tego, że Burmistrz zostanie wybrany ten sam. Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej.

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 9&start=15
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 17:42

TO BYŁO W ŻARTACH,ALE OFICJALNIE SIĘ NIE OGŁASZAŁEM. A ZRESZTĄ, Z KIM TU DYSKUTOWAĆ? BOHATEROWIE? NA FORUM
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 17:53

TO BYŁO W ŻARTACH,ALE OFICJALNIE SIĘ NIE OGŁASZAŁEM. A ZRESZTĄ, Z KIM TU DYSKUTOWAĆ? BOHATEROWIE? NA FORUM
Jednak twój post? A wyzywanie ludzi od bydła, hołoty, rogacizny to niby nie jest karalne?
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 20:33

TO BYŁO W ŻARTACH,ALE OFICJALNIE SIĘ NIE OGŁASZAŁEM. A ZRESZTĄ, Z KIM TU DYSKUTOWAĆ? BOHATEROWIE? NA FORUM
Nie wiedzieliśmy, że żartowałeś. Spodziewaliśmy się oficjalnej koronacji. Tym bardziej, że napisałeś jeszcze , że Rada Miejska wystawi tobie pomnik.
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 21:46

NO I CÓŻ, NICZYM SPECJALNYM TOMASZOWSKA HOŁOTA NIE ZASKOCZYŁA. NIE ZMĄDRZAŁA PRZEZ OSTATNIE CZTERY LATA I DALEJ TYCH SAMYCH MĄDRYCH RADNYCH WYBRALI DO RZĄDÓW NA 5 LAT. ODBIERZCIE IM CIEMNOGRODZIANIE TYLKO DIETKI, A NIE BĘDZIE TYLU CHĘTNYCH. PANIE BURMISTRZU żUKOWSKI, SZANUJĘ PANA I GŁOSOWAŁEM NA PANA. ALE NASTĘPNE PIĘĆ LAT ZNOWU NIE BĘDZIE MIAŁ PAN Z KIM WSPÓŁPRACOWAĆ W RADZIE. KTO PANU BURMISTRZOWI DORADZI, POMOŻE, ZARADZI??? CHORE. JEST TYLKO JEDEN NOWY. CIEMNOGRODZIANIE ZNÓW NIE ZDALI EGZAMINU Z LOKALNEJ DEMOKRACJI. SZKODA SŁÓW.
Jak my jesteśmy hołota to ty jesteś elita? :P Nie przepracowałeś w swoim życiu nawet jednego dnia. I obrażasz ludzi?
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 08:25

Pietia wie, że nikt nie będzie się z nim szarpał w sądzie tylko machnie na to z politowaniem ręką :P
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”