Nauczyciel Roku 2018 - według ZNP

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 11:41

Ciekawe co ma film Kler do nauczyciela roku który wybrał DEN jako najlepszą chwilę do ogłoszenia, że jest gejem. Niewątpliwie ma osiągnięcia ale cytowanie Harrego Pottera to lekka żenada.
Publiczne manifestowanie swoich preferencji seksualnych jest dla mnie niesmaczne na równi z manifestowaniem swojej religijności. Jedno i drugie powinno być zarezerwowane dla sfery prywatnej człowieka. Ważne jest jakim człowiekiem jestem. Publiczne okazywanie jednego, czy drugiego nie czyni nas lepszymi, a jakże często ma wpływ na zawłaszczanie przestrzeni publicznej, która należy do wszystkich. Tak uważam.

I o to mi chodziło. Jedno i drugie budzi zażenowanie. Bo to sprawy "intymne" . Czy jakiś nauczyciel/lka wyszli na scenę w poprzednich audycjach z kochanką lub kochankiem?
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 13:49

Ciekawe co ma film Kler do nauczyciela roku który wybrał DEN jako najlepszą chwilę do ogłoszenia, że jest gejem. Niewątpliwie ma osiągnięcia ale cytowanie Harrego Pottera to lekka żenada.
Jak Cię gorszy nauczyciel gej, to zobacz czy bardziej nie zgorszy ksiądz pedofil, to ma. A co do drugiej części Twojej wypowiedzi to jeden wierzyć Harriego, drugi w szmal, a trzeci w listę wyborczą nr 1 i jakoś tak leci :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 14:04

Ciekawe co ma film Kler do nauczyciela roku który wybrał DEN jako najlepszą chwilę do ogłoszenia, że jest gejem. Niewątpliwie ma osiągnięcia ale cytowanie Harrego Pottera to lekka żenada.
Jak Cię gorszy nauczyciel gej, to zobacz czy bardziej nie zgorszy ksiądz pedofil, to ma. A co do drugiej części Twojej wypowiedzi to jeden wierzyć Harriego, drugi w szmal, a trzeci w listę wyborczą nr 1 i jakoś tak leci :lol:
A ty dostałeś przepustkę z Radecznicy? :P
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 14:16

W ilu już tematach na tym forum napdlasz na kler? To jest temat o nauczycielu roku 2018. Masz jakąś traumę z dzieciństwa to zwróć się o fachową pomoc psychologiczną, a może już psychiatryczną bo widać wyraźnie , że masz z tym problem jakiś.

Obojętnie w jakim temacie wciąż to samo piszesz. Kler,PiS,PiS,kler :P O czym jest temat w ogóle ciebie nie interesuje. Weź się Pietia do jakieś roboty w końcu.Ile ty chłopie masz w ogóle lat? Przepracowałeś w swoim życiu chociaż jeden dzień?
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 16:41

Nie jestem pietia, a o klerze piszę po raz pierwszy, że też wy wszyscy jakiegoś pietię wszędzie widzicie. Tu raczej pomoc jest potrzebne. Już człowiek nie może wyrazić swojego zdania. A porównanie było tak dla przemyślenia, no ale to trzeba najpierw zrozumieć. A pomocy psychologicznej to Ci mogę udzielić.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 17:59

Nie jestem pietia, a o klerze piszę po raz pierwszy, że też wy wszyscy jakiegoś pietię wszędzie widzicie. Tu raczej pomoc jest potrzebne. Już człowiek nie może wyrazić swojego zdania. A porównanie było tak dla przemyślenia, no ale to trzeba najpierw zrozumieć. A pomocy psychologicznej to Ci mogę udzielić.
on jest fanatykiem , zastraszonym i niewiele kumatym , ma starą płytę którą uruchamia regularnie tu , na nowe nie stać , bo uczyć się nie chce i jego głowa nie do nauki , żyje urojeniami ( wierzy )
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 18:20

To skoro mu ciągle dokuczacie, to z wami znacznie gorzej i tyle w temacie.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 18:41

"jeden wierzyć Harriego, drugi w szmal, a trzeci w listę wyborczą nr 1 i jakoś tak leci" głębokie, przemyślane zdanie. :P jednak to Nauczyciel Roku cytuje książki o Potterze zamiast jakiś polskich klasyków. a że z DEN zrobił sobie szopkę z ujawnieniem gejostwa to takie postępowe.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 19:05

"Jest w końcu trzecia część, ostatnia prastara różdżka, najpotężniejsze insygnium w świecie nauczycieli. Chcę ją podnieść i powiedzieć, że to nagroda dla społeczności, dla wszystkich tych, którzy żyją pewnymi ideami i wierzą, że miłość jest najważniejszą rzeczą na świecie i tylko ona ma sens, i zamiast tracić czas, by walczyć ze złem, choć jest to czasem potrzebne, trzeba robić dobro Bądźmy wszyscy dla siebie nauczycielami i uczniami i to wtedy będzie miało sens".

Pytania: Czy ktoś ogarnia, o co chodzi w tej grafomanii? Jaką społeczność miał na myśli nagrodzony? Nauczycielską, homoseksualną czy społeczność fanów Harry'ego Pottera? O jakie "pewne idee" mu chodziło? Czy walka ze złem to naprawdę strata czasu? Czy robienie dobra jest równoznaczne tylko z robieniem komuś dobrze, najlepiej komuś tej samej płci?

I na końcu pytanie najważniejsze: czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego akurat kryterium seksualne ma decydować o ocenie człowieka i nauczyciela? Gdybym ja powiedział ze sceny, że lubię gdy kobieta siedzi naga pod moim biurkiem, wyszedłbym - i słusznie - na chama, mizogina, seksistę, prostaka i Bóg wie jeszcze jakiego wstręciucha. Gdybym powiedział, że lubię robić to z mężczyzną, wiadome gazety i portale poklepałyby mnie nazajutrz po plecach. "Sehr gut, Herr Gorniak", mruczałyby niektóre z nich.


https://www.salon24.pl/u/nowydzikizacho ... hm-rozdzke
Na górę

Postautor: jasiek » 12 paź 2018, o 19:15

JP
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 19:19

"Jest w końcu trzecia część, ostatnia prastara różdżka, najpotężniejsze insygnium w świecie nauczycieli. Chcę ją podnieść i powiedzieć, że to nagroda dla społeczności, dla wszystkich tych, którzy żyją pewnymi ideami i wierzą, że miłość jest najważniejszą rzeczą na świecie i tylko ona ma sens, i zamiast tracić czas, by walczyć ze złem, choć jest to czasem potrzebne, trzeba robić dobro Bądźmy wszyscy dla siebie nauczycielami i uczniami i to wtedy będzie miało sens".

Pytania: Czy ktoś ogarnia, o co chodzi w tej grafomanii? Jaką społeczność miał na myśli nagrodzony? Nauczycielską, homoseksualną czy społeczność fanów Harry'ego Pottera? O jakie "pewne idee" mu chodziło? Czy walka ze złem to naprawdę strata czasu? Czy robienie dobra jest równoznaczne tylko z robieniem komuś dobrze, najlepiej komuś tej samej płci?

I na końcu pytanie najważniejsze: czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego akurat kryterium seksualne ma decydować o ocenie człowieka i nauczyciela? Gdybym ja powiedział ze sceny, że lubię gdy kobieta siedzi naga pod moim biurkiem, wyszedłbym - i słusznie - na chama, mizogina, seksistę, prostaka i Bóg wie jeszcze jakiego wstręciucha. Gdybym powiedział, że lubię robić to z mężczyzną, wiadome gazety i portale poklepałyby mnie nazajutrz po plecach. "Sehr gut, Herr Gorniak", mruczałyby niektóre z nich.
Nauczyciel uczy filozofii, więc jak Ty chcesz zrozumieć, co mówi filozof. Młodzież jednak rozumie. I taka jest różnica pomiędzy dyskutantem starszym a młodzieżą.

https://www.salon24.pl/u/nowydzikizacho ... hm-rozdzke
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 19:23

A ten dalej z młodzieżą :P Nie dociera , że zgodnie z regulaminem można zgłosić kandydaturę także samemu. I nikt nie głosował tylko wybrała komisja.No wybrała na czasie. Bo Nauczyciel Roku musi być gejem i robić z tego cyrk z okazji DEN. Filozof Harry Potter. Litości
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 20:43

Ale się uczepiłeś człowieka.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 21:33

Gej cytujący z Harrego Pottera. Prestiż zawodu naprawdę.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 22:04

"...Promowanie dewiacji z całą pewnością nie jest czymś czym powinien zajmować się nauczyciel. Skoro swoje nienaturalne skłonności seksualne uważa za największe osiągnięcie i dumę swojego życia, to powinien odejść z zawodu, a nie demoralizować nieletnich. Oczywiście taki wybór to stara lewacka technika promowania dewiacji poprzez „docenianie” ich w rozmaitych konkursach i plebiscytach...."

https://wolnosc24.pl/2018/10/11/czerwon ... -kochanka/
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”