Kto na burmistrza ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 wrz 2018, o 11:18



A ja Pietia zagłosuje na kogoś takiego jak ty. Co w życiu nigdy nie pracował. Zgodnie z twoją dewizą. Tacy kandydaci jacy mieszkańcy
Hahahhaha no fakt dawać go!!☺
Cały dzień kręci się po Tomaszowie. Miałby zajęcie . Godnie by reprezentował to miasto jakim go opisuje.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2018, o 12:24

ale hołota się mną zamartwia i nie mogą żyć, jak czegoś nie napiszą. bydło, nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją skromną osobą? zajmijcie się sobą, a nie mną, ja świetnie daję sobie radę. nie startuję, nie jestem pazerny na kasę jak wasi [***] wybrańcy. nie rozumie szumowina, nie dociera do tych zakutych pał!
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2018, o 12:58

ale hołota się mną zamartwia i nie mogą żyć, jak czegoś nie napiszą. bydło, nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją skromną osobą? zajmijcie się sobą, a nie mną, ja świetnie daję sobie radę. nie startuję, nie jestem pazerny na kasę jak wasi [***] wybrańcy. nie rozumie szumowina, nie dociera do tych zakutych pał!
Ty to jednak jesteś gość. Mógłbyś wygrać ale nie jesteś pazerny na kasę. Poza tym jesteś carem a Rada Miejska ma tobie wystawić pomnik :P Daj komus do przeczytania co ty tutaj wypisujesz.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2018, o 13:28

Nikt by się tobą nie zajmował gdybyś nie wyzywał mieszkańców, od hołoty , bydła i ciemnoty. Ale jak to robisz to powstaje pytanie a kim ty jesteś?
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2018, o 15:07

ale hołota się mną zamartwia i nie mogą żyć, jak czegoś nie napiszą. bydło, nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją skromną osobą? zajmijcie się sobą, a nie mną, ja świetnie daję sobie radę. nie startuję, nie jestem pazerny na kasę jak wasi [***] wybrańcy. nie rozumie szumowina, nie dociera do tych zakutych pał!
Jak tam z pomnikiem dla ciebie? :P
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2018, o 15:51

ale hołota się mną zamartwia i nie mogą żyć, jak czegoś nie napiszą. bydło, nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją skromną osobą? zajmijcie się sobą, a nie mną, ja świetnie daję sobie radę. nie startuję, nie jestem pazerny na kasę jak wasi [***] wybrańcy. nie rozumie szumowina, nie dociera do tych zakutych pał!
Jak tam z pomnikiem dla ciebie? :P
Podobno jest plan że stanie ów pomnik smerfa przy ul. Starozamojskiej tam duża częstotliwość odwiedzin będzie😁
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2018, o 18:43

a ja głosuję na Stanisława N, zasłużonego pracownika domu kultury w Tomaszowie Lub. może jeszcze wybrać popularnego Grzegorza L, któty chodzi po parku i zbiera puszki. tacy kandydaci doa rady i na burmistrzów jacy mieszkańcy. ciemnota do potęgi. Co do Żukowskiego, uważaem, że bardzo dobry burmsitrz, jedyny, konkretny, merytoryczny. w przeciwieństwie do swoich poprzedników zrobił dużo i to absolutnie jest nie do zakwestionowania. mam poważne wątpliwości, czy ma godnego Siebie kanydata. Kto??? Galant????!!!. Bożem widzisz, a nie grzmisz!
Faktycznie inna odsłona Smerfa. Już nie Cysorz?
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2018, o 19:06

a ja głosuję na Stanisława N, zasłużonego pracownika domu kultury w Tomaszowie Lub. może jeszcze wybrać popularnego Grzegorza L, któty chodzi po parku i zbiera puszki. tacy kandydaci doa rady i na burmistrzów jacy mieszkańcy. ciemnota do potęgi. Co do Żukowskiego, uważaem, że bardzo dobry burmsitrz, jedyny, konkretny, merytoryczny. w przeciwieństwie do swoich poprzedników zrobił dużo i to absolutnie jest nie do zakwestionowania. mam poważne wątpliwości, czy ma godnego Siebie kanydata. Kto??? Galant????!!!. Bożem widzisz, a nie grzmisz!
:lol: :lol: car,pomnik i jeszcze uważa, że zostałby burmistrzem gdyby chciał. :panzielony:
Na górę

Postautor: Stary64 » 28 wrz 2018, o 16:11

Ja doceniam dotychczasowego Burmistrza ale nie popieram partii, którą reprezentuje. Zaryzykuję poparciem Cichocki ego. Mam nadzieję na zmianę, bo zrobiło się w Tomaszowie coś takiego, że legitymacja partyjna daje szansę na jakikolwiek stanowisko urzędnicze.
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 19:45

Popieram przedmówcę co do głosowania na kogoś innego. Ale ja nie lubię pisu. Co do rozdawania stanowisk osobom przypadkowym zgadzam się. Tylko nie zorientowałem się jeszcze kim jest Pan Cichocki. Jakieś Porozumienie Samorządowe? Kto tam działa oprócz niego, to by nam coś więcej powiedziało.
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 19:51

Pod Porozumieniem Samorządowym ukryła się Platforma Obywatelska. Pan Cichocki jest ponownie kandydatem PO.
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 20:02

Pod Porozumieniem Samorządowym ukryła się Platforma Obywatelska. Pan Cichocki jest ponownie kandydatem PO.
Uwaga!! To pewnie spisek teraz będzie??? Człowieku czy do Ciebie dotrze że ludzie dość już mają tego partiokractwa w mieście?? Mam nadzieję że obecy nie wygra... Nie dajmy się sprowokować w wojne po- pis bo dzięki temu dalej będą rządzić(?☺!). Głosujmy na ludzi
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 20:07

Zgadzam sie : Trzeba dać szansę innym a nie staremu układowi.
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 20:11

Pod Porozumieniem Samorządowym ukryła się Platforma Obywatelska. Pan Cichocki jest ponownie kandydatem PO.
Uwaga!! To pewnie spisek teraz będzie??? Człowieku czy do Ciebie dotrze że ludzie dość już mają tego partiokractwa w mieście?? Mam nadzieję że obecy nie wygra... Nie dajmy się sprowokować w wojne po- pis bo dzięki temu dalej będą rządzić(?☺!). Głosujmy na ludzi
Ale Porozumienie Samorządowe to jest PO :P Jaki spisek? Akurat w kwestii wyboru Burmistrza to głosujesz na ludzi. Masz czterech.

Mariusz Cichocki
dyrektor rejonu sprzedaży energii w PGE Zamojska Korporacja Energetyczna, kierownik działu w PGE Obrót, oddział w Zamościu
członek ZP PO w Tomaszowie Lubelskim, kandydat PO w wyborach samorządowych

https://www.pb.pl/lista-wstydu-platform ... iej-691425
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 20:19

Ja głosuję na Leszka Galanta
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”