BUS 1 firma przewozowa

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: nowy122 » 27 wrz 2016, o 23:51

Na początku września jechałem z tą firmą do Belgii nie powiem wszystko było okej , kierowca miły , było w miarę szybko ... Jako że w jedną stronę było w porządku postanowiłem wrócić z tą firmą do Polski ale ta podróż to była istna MĘKA !!!!! Po pierwsze kierowca miał być o godzinie 16 , ( co potem okazało się ze był od nas zaledwie 40 km a jechał 2 godziny !!!!!) zajechał do nas na 18 a potem staliśmy prawie godzinę zanim odjechaliśmy ! nie umiał nawet pieniędzy przeliczyć ani ustawić nawigacji ( ten ,, KIEROWCA ,, był chyba z jakiejś łapanki ) nie miał pojęcia o jeździe , na zjazdach nie wiedział jak zjeżdżać musieliśmy jechać na najbliższy zjazd żeby mógł zawrócić bo jechał w przeciwną stronę ! Najlepsze było to jak na bramce już w Polsce wjechał na bramkę z VIATOL i zdziwiony patrzył że przy okienku nie ma pani która przyjmuje pieniądze !!! Kierowca był tak ,, zarypany ,, że musiałem go zmieniać na trasie bo zasypiał ! kompletnie nie wiedział co ma robić ! podróż trwała prawie 28 H Nigdy więcej nie zdecyduję się na busa z tej firmy ! całe szczęście że zajechaliśmy szczęśliwie bo najprawdopodobniej by zasnął !!

P.S - Te baby z biura dzwoniły do kierowcy że mamy jechać przez Poznań kiedy pierwsze osoby wysiadały we Wrocławiu a reszta na Lubelszczyźnie , tłumacząc że tam spotykają się wszyscy kierowcy i mają zniżki na jedzenie , PARANOJA !
Na górę

Postautor: pasazer » 29 wrz 2016, o 14:15

PROMOCJE SA NAWET JAK SIE ZGLOSI WCZESNIEJ TO MAJA TO DALEKO I TRZEBA ZAPLACIC NORMALNIE JECHALEM PORAZ 4 I CO I NIC OLALI TO A TE TRASY TAK MAJA WYZNACZONE ZE TRZEBA 26 GODZ DO KRAKOWA JECHAC NIE POLECAM NIE POLECAM TEJ FIRMY
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2017, o 14:37

Popieram osobę to trzeba wiedzieć
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2017, o 13:36

Kto wozu paczki do Holandii?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2017, o 23:30

Bus 1 kolor pomarańczowy dziś widziałem cały przód rozbity
ciekawe co z pasażerami ..
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2017, o 08:27

i to jest zdarzenie chłopie na temat pisz
Na górę

Postautor: Marcin19 » 23 lis 2017, o 11:37

Jeden kierowca ok jadąc autem do pl kieruje sam.ale w kur...... Niech przestana napierda....ac przez telefon wczasie jazdy
Na górę

Postautor: Marek19 » 23 lis 2017, o 11:43

Wyjechałem wczoraj z Niemiec gidzina 21.40 jadąc dwie godziny patrzę i znowu jestem w praktycznie w tym samym miejscu pytam sie kierowcy co sie dxieje a on że trasę pomylił.a okazało sie że wrócił po jakiegoś pijanego.nie odbierał tel bo tak sie nachlal i dwie godziny straty.chcąc nadrobic na zwężenie mija tira ledwo sie przeciska trąbią na niego z tirów masakra a teraz od gidziny napierdala przez tel zjezdza z pasa co to kur......a ma być bus na Niemieckich rejestracjach
Na górę

Postautor: Mary87 » 23 lis 2017, o 14:03

Tragedia pisalem tu dziś i pisze dalej kierowca busa ktorym jade od wczoraj z Niemiec jes beszczelny upominam go by normalnie jechał najpier w Niemczech wciska sie na zwężeniu ledwo się mieści.tiry trobia w Polsce mija trzy tiry przed wzniesieniem ledwo sie wciska robi tak dwa razy upominasz go a on beszczelnie że pękam że dziadki siedzące obok nie pękają.katastrofa nigdy więcej podróż ta FIrmą
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2017, o 14:22

i to jest zdarzenie ludzie nie pisać głupot
Na górę

Postautor: Beti104 » 4 lut 2018, o 11:49

Fatalalna firma. Nie znam gorszej. Na podkarpacie z holani jezdza przez poznan i warszawe. Taragedia. A od kierowcy sie dowiedzialam ze tak ma byc. 3o godz. A powinno byc gora 18.
Na górę

Postautor: Koniuuuu » 23 lip 2018, o 11:15

Najgorsze firma jaką miałem okazję jeździć,blondynka w biurze i do tego ten cały "szef"jedna wielka katastrofa, ludzie nie jedziecie tą firmą nigdzie jeśli wam życię miłe.Auta są nie systematycznie kontrolowane gdyż zawsze w tej firmie brakuje pieniędzy porażka naprawdę
Na górę

Postautor: pekod » 24 lip 2018, o 07:13

Dar-trans znacie? Z nimi rozmawiajcie. Zapewniają w zasadzie wszystko, a przede wszystkim - wysoki standard.
Porządna flota, rozsądne stawki, odpowiednia umowa. W firmach transportowych wcale nie zawsze podejście do tych kwestii jest rzetelne.
A jednak wszystko powinno być dopieszczone, prawda?
Na górę

Postautor: Marcia » 25 lip 2018, o 15:32

A ja może z innej firmy Dej. Jacy są. Bo słyszałam że wszyscy są opłakanym stanie a oni to najgorsi. Jak to jest
Na górę

Postautor: Marcina » 25 lip 2018, o 15:37

A co sądzicie o firmie Dej. Czy często ma takie zdarzenia, takie jak np. Psucie busa, itd. niekompetętni kierowcy co aby szybciej pojechać i niezauważyc co się dzieje
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”