paliwo ponad 5 zł litr i jak krew ma człowieka nie zalać

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 7 maja 2018, o 19:06

jak benzyna poniżej 4,5 zł za litr wielka euforia w mediach, że takie dobro dla kierowców od państwa a jak przekracza 5 zł, cicho sza jakoś nikt w telewizji się nie chwali.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2018, o 19:22

Przeczytałam wpis wyżej a ponieważ tankowałam odnalazłam w torebce paragon.... i jestem w szoku!!! Co za zdzierstwo!!!!! Nie zwróciłam uwagi?
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2018, o 20:30

I tym podstępem wprowadzą 20 gr. które mieli wdrożyć w ubiegłym roku. Brawo dobra zmiano.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2018, o 23:09

oprócz tego, ze dali 500 plus to w sumie czym PiS różni się od PO, mam wrażenie że zaczynają się zlewać w całość wraca stare układy, nagrody, kolesiostwo, podatki, ździerstwo
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2018, o 23:34

Jacek Krawiec: Ale słuchajcie, nie chciałem przy nim gadać. Jak była ta kampania 2011 r. i oni tam z cenami jechali cały czas, że paliwo po 6 zł PiS napierdalał. No i jest ta impreza w Focusie, już wiadomo, że wygraliśmy. Z Donaldem się spotykam i on: Teraz [***], to paliwo może być nawet i po 7 zł [śmiech]

https://parezja.pl/tusk-po-zwyciestwie- ... t-po-7-zl/
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 00:11

W Zamościu 4.8 i 4.9 tylko w Tomaszowie po 5 zł.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 00:20

W Lublinie na Prusa LPG 2,00 zł. znajdzie taką cene w Tomaszowie. jakaś zmowa czy co :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 10:27

W Tomaszowie jest Zmowa Cenowa właścicieli stacji paliw czyli Tomaszowskich Januszów !!!
Od dawna wszyscy o tym mówią i nic nie robią, wszędzie jest taniej tylko u nas Nas okradają ! Dlatego zróbmy tak jak piszą tu ludzie w jednym z tematów o zmowie cenowej, umówmy się i tankujmy tylko na jednej stacji, na przykład na Orlenie na Zamojskiej. Inne stacje nie będą miały utargu i będą zmuszone zejść z ceny lub jak by dobrze poszło to i z plajtować !
Ale do tego trzeba Zgrania i Ludzi Kumatych a nie same Ciapy co tylko płaczą i płacą :oops:
Na górę

Postautor: tir » 8 maja 2018, o 12:50

W Tomaszowie jest Zmowa Cenowa właścicieli stacji paliw czyli Tomaszowskich Januszów !!!
Od dawna wszyscy o tym mówią i nic nie robią, wszędzie jest taniej tylko u nas Nas okradają ! Dlatego zróbmy tak jak piszą tu ludzie w jednym z tematów o zmowie cenowej, umówmy się i tankujmy tylko na jednej stacji, na przykład na Orlenie na Zamojskiej. Inne stacje nie będą miały utargu i będą zmuszone zejść z ceny lub jak by dobrze poszło to i z plajtować !
Ale do tego trzeba Zgrania i Ludzi Kumatych a nie same Ciapy co tylko płaczą i płacą :oops:
Zapytam dlaczego na orlenie też są ceny podobne (wysokie)
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 13:19

W Tomaszowie jest Zmowa Cenowa właścicieli stacji paliw czyli Tomaszowskich Januszów !!!
Od dawna wszyscy o tym mówią i nic nie robią, wszędzie jest taniej tylko u nas Nas okradają ! Dlatego zróbmy tak jak piszą tu ludzie w jednym z tematów o zmowie cenowej, umówmy się i tankujmy tylko na jednej stacji, na przykład na Orlenie na Zamojskiej. Inne stacje nie będą miały utargu i będą zmuszone zejść z ceny lub jak by dobrze poszło to i z plajtować !
Ale do tego trzeba Zgrania i Ludzi Kumatych a nie same Ciapy co tylko płaczą i płacą :oops:
kto jak kto ale Ty płaczesz najbardziej :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 13:39

i znowu jakiś inteligentny inaczej się odezwał. :roll: Masz dziecko ogóle samochód, że zabierasz głos?
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 14:17

Nie ma czegoś takiego jak zmowa cenowa. W stacjach paliw tzw. sieciówkach ceny ustalane są odgórnie czyli np Orleny dostają wytyczne z Płocka. Nie jest tak, że kierownik stacji siedzi i se wymyśla, że dzisiaj Pb95 będzie za 5 a jutro za 4...Prywatne stacje, franczyzy sugerują się głównie cenami Orlenu na Zamojskiej bo jak wiadomo to stacja która jest liderem w Tl. Więc pretensje trzeba mieć do rządu, jak oni podniosą akcyzę itp, automatycznie ceny paliw wzrastają.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 15:12

Nie ma czegoś takiego jak zmowa cenowa. W stacjach paliw tzw. sieciówkach ceny ustalane są odgórnie czyli np Orleny dostają wytyczne z Płocka. Nie jest tak, że kierownik stacji siedzi i se wymyśla, że dzisiaj Pb95 będzie za 5 a jutro za 4...Prywatne stacje, franczyzy sugerują się głównie cenami Orlenu na Zamojskiej bo jak wiadomo to stacja która jest liderem w Tl. Więc pretensje trzeba mieć do rządu, jak oni podniosą akcyzę itp, automatycznie ceny paliw wzrastają.
A możesz napisać czym się sugerują w Płocku ustalając ceny dla danego regionu Polski, stacji paliw ? Skoro na stacji paliw w Cieszanowie są niższe ceny niż w Tomaszowie a odległość jest taka sama ( Płock - Cieszanów 427 km. a Płock - Tomaszów 425km. ) ? Dodam że w Tomaszowie Orlen ma Konkurencję Lotos i BP a w Cieszanowie to chyba tylko ruskie zapasy w stodole u Wójta !
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 17:01

Więc pretensje trzeba mieć do rządu, jak oni podniosą akcyzę itp, automatycznie ceny paliw wzrastają.
A podniósł rząd ostatnio akcyzę, że cena paliwa wzrosła?
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 17:23

Dajcie spokój.Zbliżają się wakacje a nasi biedni przediębiorcy paliwowi muszą przecie gdzieś pojechać,przecież w Suścu nie wypoczną.Zrozumcie ich dusigrosze :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”