Nauka Jazdy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 kwie 2016, o 13:32

Śmieszy mnie większość Waszych wpisów, tylko niektórzy mają zdrowy rozsądek i nie piszą durnot. Jak można wypowiadać się na temat osoby czy firmy kiedy nie miało się z nią styczności?! Te idiotyzmy postaci: " tylko nie XXXX, w YYYY jest super", "w ZZZZZ niczego nie nauczą lepiej idź do KKKKK"
Zamiast hejtować jednych napisz o wszystkich zaletach tej firmy w której robiłeś/aś prawo jazdy, a potencjalny zainteresowany sam zdecyduje, które zalety przedstawione przez Was bardziej mu będą odpowiadały.
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2016, o 19:01

Gość pisze:Ha ha hurtowo jest dla firmy, dlatego nie powinno kursantom się sprzedawać o drugie tyle drożej bo wtedy to zarobek, czyż nie.


Koszt wyprodukowania jednego litra spirytusu to jakieś 5 zł albo i mniej. Zobacz ile kosztuje 0.5 litra w sklepie na półce. I co zabronisz im sprzedawać to za 2000% kosztów produkcji?! Wolny rynek... życie...
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2016, o 13:31

Gość pisze:Śmieszy mnie większość Waszych wpisów, tylko niektórzy mają zdrowy rozsądek i nie piszą durnot. Jak można wypowiadać się na temat osoby czy firmy kiedy nie miało się z nią styczności?! Te idiotyzmy postaci: " tylko nie XXXX, w YYYY jest super", "w ZZZZZ niczego nie nauczą lepiej idź do KKKKK"
Zamiast hejtować jednych napisz o wszystkich zaletach tej firmy w której robiłeś/aś prawo jazdy, a potencjalny zainteresowany sam zdecyduje, które zalety przedstawione przez Was bardziej mu będą odpowiadały.

Panie kolego ja miałem styczność niestety z tą firma ale nie wypowiem sie bo szkoda gadać, powiem tylko tyle kumplowi sprzedali płytę za 40 dychy sam mi o tym powiedział miał brać zestaw za 60 ale jak usłyszał cenę to wziął samą płytę, wiec nie mów ze ktoś tu sciemnia. Chyba ze piszesz o Zamościu bo ja mam na myśli Tomaszów i ich biuro. A może to pan siedzący w biurze tak sobie odpisuje i się chwali, nie zdziwił bym się.
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2016, o 14:23

Gość pisze:
Gość pisze:Śmieszy mnie większość Waszych wpisów, tylko niektórzy mają zdrowy rozsądek i nie piszą durnot. Jak można wypowiadać się na temat osoby czy firmy kiedy nie miało się z nią styczności?! Te idiotyzmy postaci: " tylko nie XXXX, w YYYY jest super", "w ZZZZZ niczego nie nauczą lepiej idź do KKKKK"
Zamiast hejtować jednych napisz o wszystkich zaletach tej firmy w której robiłeś/aś prawo jazdy, a potencjalny zainteresowany sam zdecyduje, które zalety przedstawione przez Was bardziej mu będą odpowiadały.

Panie kolego ja miałem styczność niestety z tą firma ale nie wypowiem sie bo szkoda gadać, powiem tylko tyle kumplowi sprzedali płytę za 40 dychy sam mi o tym powiedział miał brać zestaw za 60 ale jak usłyszał cenę to wziął samą płytę, wiec nie mów ze ktoś tu sciemnia. Chyba ze piszesz o Zamościu bo ja mam na myśli Tomaszów i ich biuro. A może to pan siedzący w biurze tak sobie odpisuje i się chwali, nie zdziwił bym się.

Hmmm ... albo ja nie umiem czytać ze zrozumieniem, albo szanowny adwersarz ... gdzie w powyższym poście wyczytałeś że
się chwali
? Radzę zapisać się na kurs czytania ze zrozumieniem. Cytat do, którego raczyłeś się odnieść mówi wprost o typowych tomaszowski forumowiczowych trollach :panzielony:
Na górę

Postautor: kolar » 24 kwie 2016, o 16:33

a co powiecie o perfekt.henia oleszczaka
Na górę

Postautor: gosccc » 24 kwie 2016, o 19:32

Odradzam Cabrio jeśli chodzi o kat.C
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2016, o 12:41

kolar pisze:a co powiecie o perfekt.henia oleszczaka

Dziwna firma poszłam zapytać się o szczegóły dotyczące kursu, bo mieszkam nie daleko i pomyślałam że będę miała blisko to mi osoba siedząca w biurze powiedziała że nic mi nie powie jak się do nich nie piszę na kurs, to ja oczy takie :shock: myślę sobie co za durnota i paranoja nie to nie, poszłam bo nie było z kim rozmawiać, zapisałam się do innej gdzie mi powiedzieli wszystko i bez łaski, ich strata dziwaki.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2016, o 13:01

Perfekt to jest firma Zamościa nijaki Świerszczek jest właścicielem a w Tomaszowie mają tylko biuro ale odradzam ogólnie właściciel to naciągacz a instruktorzy nie powinni pracować w tym zawodzie , odradzam jeśli chodzi o wyższe kategorie ale pewnie z B też nie jest lepiej.
Na górę

Postautor: kursant » 29 cze 2016, o 09:17

Na egzaminie państwowym egzaminator zapytał mnie gdzie robiłem kurs ,odpowiedziałem że w CABRIO.Stwierdził że wybrałem najgorszą szkołę i lepiej żebym zmienił .Cz egzaminator może tak mówić .Słyszałem że ten egzaminator mówi tak o wszystkich szkołach.Jeżeli macie podobne informacje to proszę napiszcie.
Na górę

Postautor: ja7 » 6 sie 2016, o 23:14

polecam Auto Lux, zdane za pierwszym, teoria i praktyka, najlepiej mi się jeździło z Darkiem :P :P
Na górę

Postautor: gosc234 » 6 sie 2016, o 23:23

jakiego instruktora z auto luxu polecacie ?
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2016, o 23:29

ja7 pisze:polecam Auto Lux, zdane za pierwszym, teoria i praktyka, najlepiej mi się jeździło z Darkiem :P :P

gosc234 pisze:jakiego instruktora z auto luxu polecacie ?

No i weźmie cie kur...ca??!!
Na górę

Postautor: ooo » 7 sie 2016, o 15:04

autolux czy cabrio? znacie dobrych instruktorów ?
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2016, o 20:23

[quote="ooo"]autolux czy cabrio? znacie dobrych instruktorów ?[/
Reklama?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”