Co konkretnego PIS zrobił dla Tomaszowa?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 paź 2007, o 20:43

Witam,

Jak w temacie,komu poprawił się standard zycia? Zastanawia mnie fenomen poparcia dla PiSu na Wschodzie, bo osobiście mam wrażenie, że chęć głosowania na PIS podyktowana jest jedynie zazdrością tzw "oligarchom". Wobec tego można by sądzić, iż ludzie, którzy głosowali na PIS kierowali się prymitywnym, zwierzęcym instynktem który po krótce można zawrzeć w tej oto typowo "polskiej" modlitwie:

Gdy wieczorne zgasną zorze,

zanim głowę do snu złożę,

modlitwę moją zanoszę

Bogu Ojcu i Synowi.

Dopierdolcie sąsiadowi.

Dla siebie o nic nie proszę,

tylko mu dosrajcie proszę!

Kto ja jestem?

Polak mały.

Mały, zawistny i podły.

Jaki znak mój?

Krwawe gały.

O to znoszę swoje modły

do Boga, Maryji Syna.

Zniszcie tego [***],

mego rodaka, sąsiada,

tego wroga, tego gada.

Żeby mu okradli garaż,

żeby go zdradzała stara,

żeby mu spalili sklep,

żeby dostał cegła w łeb,

żeby mu się córka z czarnym

i w ogóle żeby miał marnie.

Żeby miał AIDSa i raka.

O to modlitwa Polaka.

I kto z Was tutaj się nie zgodzi, że pasuje to do PiS, a w szczególności ich tomaszowskich sympatyków?...Odpowiedzcie sami...
Na górę

Postautor: kOvAl » 24 paź 2007, o 22:03

...cos w tym jest...
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2007, o 22:30

tak jak nie lubię pisu,to jednak uważam,że wszyscy powinniśmy być wdzięczni Jarosławowi Wielkiemu za ( w sumie mimochodem osiągnęte ale zawsze-) brak Leppera i Giertycha w parlamencie.populizmem zwabił znaczną część samoobrony. pakt z diabłem toruńskim ściągnął na niego elektorat LPR.a, a w sumie i tak zabrakowało hi,hi,hi
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2007, o 08:11

Anonymous pisze:tak jak nie lubię pisu,to jednak uważam,że wszyscy powinniśmy być wdzięczni Jarosławowi Wielkiemu za ( w sumie mimochodem osiągnęte ale zawsze-) brak Leppera i Giertycha w parlamencie.populizmem zwabił znaczną część samoobrony. pakt z diabłem toruńskim ściągnął na niego elektorat LPR.a, a w sumie i tak zabrakowało hi,hi,hi


Mówi sie zabrakło , a nie "zabrakowało".
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2007, o 12:42

Anonymous pisze:tak jak nie lubię pisu,to jednak uważam,że wszyscy powinniśmy być wdzięczni Jarosławowi Wielkiemu za ( w sumie mimochodem osiągnęte ale zawsze-) brak Leppera i Giertycha w parlamencie.populizmem zwabił znaczną część samoobrony. pakt z diabłem toruńskim ściągnął na niego elektorat LPR.a, a w sumie i tak zabrakowało hi,hi,hi


zgadzam sie nie swaidomie PiS zrobil cos bardzo pożytecznego tylko ciekawa jestem kto teraz będzie nam urozmaicał wiadomosci z kogo będziemy sie śmieli. Chociaz może w końcu w polityce zacznie być NA POZIOMIE - jak sie słucha Tuska - nie wszystko chce dla PO ze chce współpracować - to są szansę że Polacy zaczną wracać do kraju. Nie wierzyłam że kiedyś to powiem :!:
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2007, o 17:36

Anonymous pisze:populizmem zwabił znaczną część samoobrony.

Wyborca PO mówi o populiźmie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2007, o 17:40

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:tak jak nie lubię pisu,to jednak uważam,że wszyscy powinniśmy być wdzięczni Jarosławowi Wielkiemu za ( w sumie mimochodem osiągnęte ale zawsze-) brak Leppera i Giertycha w parlamencie.populizmem zwabił znaczną część samoobrony. pakt z diabłem toruńskim ściągnął na niego elektorat LPR.a, a w sumie i tak zabrakowało hi,hi,hi


zgadzam sie nie swaidomie PiS zrobil cos bardzo pożytecznego tylko ciekawa jestem kto teraz będzie nam urozmaicał wiadomosci z kogo będziemy sie śmieli. Chociaz może w końcu w polityce zacznie być NA POZIOMIE - jak sie słucha Tuska - nie wszystko chce dla PO ze chce współpracować - to są szansę że Polacy zaczną wracać do kraju. Nie wierzyłam że kiedyś to powiem :!:


Pan Tusk prezentuje podobny poziom jak Pani, a sądząc po wyjątkowo zawiłej wypowiedzi jest on dla wielu z nas prostaczków nieosiągalny :lol:
Na górę

Postautor: anka » 25 paź 2007, o 21:54

Dziwne są te wszystkie wypowiedzi w necie na temat PO i PiS jedni mówia na PiS inni na PO a tak naprawde ani jedni ani drudzy nie zrobili nic nadzwyczajnego... Ja osobiście byłam za pisem a dlaczego? Bo jestem za prawdą której wszyscy dzisiaj sie boją a tylko pis zacza wyciągać wszystko na światło dzienne i dlatego tak cieżko im było znależdz partię która chciała by z nimi współpracować no ale cóż skoro wszyscy boją się prawdy ... to już taki bedzie los Polski i Polaków zakłamany i ciągle oszukiwany....
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2007, o 08:06

Droga Aniu jeżeli pis był taki prawy, to dlaczego swojego ministra Lipca aresztował dopiero po wyborach :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2007, o 08:37

Anonymous pisze:Droga Aniu jeżeli pis był taki prawy, to dlaczego swojego ministra Lipca aresztował dopiero po wyborach :twisted:

Może się bali, że część ludzi do tej pory ślepo wierzących w ich śpiewkę przejrzy na oczy i poparcie spadnie o dodatkowe kilka procent?
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2017, o 13:09

Droga Aniu jeżeli pis był taki prawy, to dlaczego swojego ministra Lipca aresztował dopiero po wyborach :twisted:
Może się bali, że część ludzi do tej pory ślepo wierzących w ich śpiewkę przejrzy na oczy i poparcie spadnie o dodatkowe kilka procent?
A co dzisiaj PiS zrobil dla naszego miasta ?
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2017, o 13:49

Nie pytaj co PIS zrobił dla miasta ale co ty możesz zrobić :P

Głosowałeś przynajmniej czy tylko tak na forum uprawiasz politykę?
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 10:15

gdzie jest obwodnica . GDY rządziło w kraju PO to organizowano wiece w mieście i domagali się obwodnicy a dzisiaj rządzi PIS i w mieście też PIS i CISZA . żadnych protestów i nic się nie mówi o obwodnicy .Wszyscy pisowcy zadowowoleni ale tylko z siebie.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 12:00

gdzie jest obwodnica . GDY rządziło w kraju PO to organizowano wiece w mieście i domagali się obwodnicy a dzisiaj rządzi PIS i w mieście też PIS i CISZA . żadnych protestów i nic się nie mówi o obwodnicy .Wszyscy pisowcy zadowowoleni ale tylko z siebie.

No dlaczego nie protestują niezadowoleni pełowcy? :P
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 17:07

gdzie jest obwodnica . GDY rządziło w kraju PO to organizowano wiece w mieście i domagali się obwodnicy a dzisiaj rządzi PIS i w mieście też PIS i CISZA . żadnych protestów i nic się nie mówi o obwodnicy .Wszyscy pisowcy zadowowoleni ale tylko z siebie.

No dlaczego nie protestują niezadowoleni pełowcy? :P
Bo nie mają transparentów, haseł, miejsc do blokowania. PiS to ma https://www.youtube.com/watch?v=fOG7sHuBJU4 Więc nie pisiory nie protestują? Wiem! Protestować im się odechciało, bo jak rządzi w Warszawie PiS - to obwodnicy w Tomaszowie im już nie trzeba :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”