szwajcaria stoll freres kontrakt od1 kwietnia

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: sylwiia » 15 mar 2016, o 21:03

a kto decyduje o tym czy dana osoba jest ok??
polacy??
Na górę

Postautor: betka » 16 mar 2016, o 12:00

no raczej szefostwo desyduje kogo bierze a kogo nie. z tego co wiem to jest firma dwoch braci jak sama nazwa wskazuje stoll to nazwisko a freres to bracia. i raczej zaden polak nie ma tam nic dogadania i ciezko zalatwic prace przez kogos kto tam pracuje, po prostu trzeba wyslac cv i tyle albo sie odezwa albo nie, wszystko zalezy od szczescia chyba.
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2016, o 17:39

O tym kto sie nadaje a kto nie decyduje brygadzista,on powiadamia szefa kto jak pracuje. A poza tym każdy ma gps wiec wiedza jak kto pracuje,w kazdej chwili mogą to sprawdzić. To jest ciezka praca i naprawde trzeba byc psychicznie wytrzymalym.
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2016, o 15:00

gosc2 pisze:kiedy i jaka firma jedziecie do pracy do stollu?? zawsze w kilka osób raźniej bedzie...

ja jade 1 kwietnia a ty
Na górę

Postautor: gosc2 » 17 mar 2016, o 17:54

1 juz trzeba robic a jade 29 marca a Ty busem czy jak
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2016, o 20:09

Musicie pamiectac ze biuro jest czynne do 18stej. Wiec musicie dotrzeć do tej godz żeby klucze od pokoju odebrać bo inaczej czeka was noc pod chmurka.
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2016, o 20:20

gosc2 pisze:1 juz trzeba robic a jade 29 marca a Ty busem czy jak

ja tez jade 29 i busem jade a ty podaj nr to pogadamy
Na górę

Postautor: gosc2 » 17 mar 2016, o 21:00

667917341 napisz sms a jutro oddzwonie bo dzis juz nie moge gadac.pozdro
Na górę

Postautor: oloo » 18 mar 2016, o 20:08

hejka
a jak tam jest z mieszkaniem ok???
jak w pokoje ??kuchnia wspólna??a wc??
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2016, o 21:58

Zazwyczaj masz wspólny pokój, jak jedziesz z kimś od siebie kolegą/dziewczyną/rodziną to dają wam razem. W dużym hotelu masz kuchnie w pokoju w dwóch innych masz wspólną. Klimat między ludźmi jest wporzadku.
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2016, o 10:37

witam mam być na 4 kwietnia jedzie ktoś może? i jaką firmo jechać tam najlepiej?
Na górę

Postautor: oloo » 19 mar 2016, o 23:21

Pracowałem już w wielu krajach i przy rocznej robocie ale o czymś takim jak GPS nie słyszałem to znaczy że każdy pracownik go ma ...
No nie wiem brzmi to dziwnie i mam wrażenie że nic nie wiecie o tej firmie tylko głupoty piszecie
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2016, o 09:51

Tak sa gpsy w tej firmie. Każdy dostaje takiego gpsa i jak przychodzisz do pracy to musisz sie na nim zalogować. Zapisujesz na nim co robisz i w ktorym miejscu na szklarni jesteś. Każdy gps ma swój numer i dzieki temu ono wiedza kto w danej lini zbieram pomidory i jak cos jest nie tak od razu wiedza kogo szukac. O to nie sa bzdury kolego.
Na górę

Postautor: oloo » 20 mar 2016, o 16:06

E to jakiś obóz pracy
Wolę do jakiegoś rolnika jechać no i gdzie mniej osób i za tą samą kasę
I wy tam ludziska jedziecie szkoda nerwów
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2016, o 18:02

Do wszystkiego sie można przyzwyczaić kolego. Prwda jest taka ze praca ciezka i gpsy ale wiesz za co pracujesz. A u rolnika tyle nie zarobisz.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”