Nauka Jazdy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: trojca » 27 paź 2015, o 11:54

Falujące blond włosy pani Kasi onieśmielają wszystkich kierowców co sprawia ze jazda staje sie czysta przyjemnością. Nowi adepci sztuki kierowania pojazdem toną w szmaragdowych oczach ich instruktorki. Jazda u boku pani Kasi to poezja. Wewnętrzne lusterko szarego swifta zawsze mam ustawione na twarz tej blond bogini. Serdecznie polecam !
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2015, o 12:09

trojca pisze:Falujące blond włosy pani Kasi onieśmielają wszystkich kierowców co sprawia ze jazda staje sie czysta przyjemnością. Nowi adepci sztuki kierowania pojazdem toną w szmaragdowych oczach ich instruktorki. Jazda u boku pani Kasi to poezja. Wewnętrzne lusterko szarego swifta zawsze mam ustawione na twarz tej blond bogini. Serdecznie polecam !

A gdzie to taka pani uczy, ty poszedłeś się uczyć czy przyglądać na jakąś babę chyba zachwyca cię tylko urodą ale czy kompetencją w pracy watpie ciekawe czego cię nauczy bo na pewno nie jazdy i przygotowania do egzaminu nad tym pomyśl człowieku.
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2015, o 12:14

Gość pisze:Siemano. Zamierzam robić prawo jazdy kat A i mam nadzieje ze podpowiecie mi gdzie najlepiej robić w Tomaszowie i ile trzeba zapłacic za kurs

Kat. A zrobisz ale w Zamościu i nie wiem czy to nie za póżno już czy sezon się nie skończył pierwsze zapytaj o to a w jakiej szkole Zamość to poszukaj po internecie jakie sa i podzwoń po szkołach.
Na górę

Postautor: ejczbi » 27 paź 2015, o 12:34

Och! Pani Kasia! To jest to. Ideał kobiety której usta są jak marzenie a przez oczy rozpływa mi się serce. <3 nauka z nią to marzenie każdego kursanta. Mimo że zdałem robię kurs jeszcze raz bo nie mogę żyć bez Swifta i bez profesjonalnych porad pani Kasi <3 polecam każdemu kto potrzebuje subtelnej delikatnej ręki
Na górę

Postautor: trojca » 27 paź 2015, o 12:39

Gość pisze:
trojca pisze:Falujące blond włosy pani Kasi onieśmielają wszystkich kierowców co sprawia ze jazda staje sie czysta przyjemnością. Nowi adepci sztuki kierowania pojazdem toną w szmaragdowych oczach ich instruktorki. Jazda u boku pani Kasi to poezja. Wewnętrzne lusterko szarego swifta zawsze mam ustawione na twarz tej blond bogini. Serdecznie polecam !

A gdzie to taka pani uczy, ty poszedłeś się uczyć czy przyglądać na jakąś babę chyba zachwyca cię tylko urodą ale czy kompetencją w pracy watpie ciekawe czego cię nauczy bo na pewno nie jazdy i przygotowania do egzaminu nad tym pomyśl człowieku.

Nie jakaś baba tylko pani Kasia. I zdałem za pierwszym. Kompetencje ma na najwyższym poziomie.
Na górę

Postautor: trojca » 27 paź 2015, o 12:46

Gość pisze:
trojca pisze:Falujące blond włosy pani Kasi onieśmielają wszystkich kierowców co sprawia ze jazda staje sie czysta przyjemnością. Nowi adepci sztuki kierowania pojazdem toną w szmaragdowych oczach ich instruktorki. Jazda u boku pani Kasi to poezja. Wewnętrzne lusterko szarego swifta zawsze mam ustawione na twarz tej blond bogini. Serdecznie polecam !

A gdzie to taka pani uczy, ty poszedłeś się uczyć czy przyglądać na jakąś babę chyba zachwyca cię tylko urodą ale czy kompetencją w pracy watpie ciekawe czego cię nauczy bo na pewno nie jazdy i przygotowania do egzaminu nad tym pomyśl człowieku.
a ty gdzie robiłeś prawko?
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2015, o 10:57

Gość pisze:he he ja prawko zdałem juz dawno temu ale powiem wam tak że patrząc na jakis tam wykaz najlepszych szkół z gazety mozna odnieść wrażenie że auto-lux jest dobrą szkoła ale patrzcie na instruktorów jak nauczają i jak sie można z nimi dogadywać itd.duzo tez zalezy od samego kursanta,jak ja sie uczyłem widziałem dobrego instruktora który fajnie tłumaczył(nawet rozrysowywał krzyżówki i pokazywał o co w nich chodzi) ale co z tego jak niektórzy kursanci to zakute łby i nie potrafią pojąć jak się jeździ a potem gadaja na taką szkołę że jest zła bo instruktorzy nie sa dobrzy bo sie dra czy wkurzają na kursanta(mi samemu rece opadały jak widziałem mało kumatych ludzi)to oni zaniżaja średniej zdawalności takiej sz że głaszczą koły

Nie dosładzajcie bo niestety Auto -Lux już nie taka dobra szkoła spadli z miejsca w tym półroczu jest kartka w wydziale a instruktorzy właśnie jednego byłego policjanta oskarżyli dziewczyny o molestowanie gdzie sprawa trafiła na policję nawet, chciało mu sie za kolanko łapać tacy tam instruktorzy.
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2015, o 14:56

Dreelich pisze:Może ktoś jeszcze napisać coś o Cabrio bo tam mam zamiar się zapisać..I czy wie ktoś z jakiego placu korzystają oraz o której są jazdy czekam na odpowiedź 8)

Robiłam tam kurs lipa totalna ale trudno teraz mówię że nie polecam tej szkoły instruktorzy podrywacze i do dupy gówno cię nauczą jakaś baba jezdzi ale ona tak samo jest nie kompetentna dziwne że tam idziesz do tych oszustów skoro sam wybierasz to zanim tam pójdziesz dobrze się zastanów człowieku żeby nie zmarnować kasy ale pewnie cena cię kusi bo na pewno nie tok nauczania tendetny patrzysz na kasę to zły wybór.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2016, o 17:57

Cabrio to zła szkoła .Cena kursu coś mówi-jak płacą tak uczą.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2016, o 08:53

Gość pisze:Cabrio to zła szkoła .Cena kursu coś mówi-jak płacą tak uczą.

Oni zazwyczaj biorą grupy z Mopsów, Gopsów czy innych instytucji państwowych dają w przetargu 700 zł. za osobę co jest śmieszne :lol: jak oni na tym wychodzą ? szkoła i inne mądrzejsze osoby nie chce tam iść za bardzo bo lipa kombinują, oszukują oczywiscie zawsze ktoś się trafi co poleci nie na jakosć nauczania tylko niską cenę a potem narzekają że tam poszli :roll: za pomoce naukowe 50 zł. brali tyle kumpel zapłacił gdzie na internecie taki zestaw można kupić dużo taniej bo patrzyliśmy zdzierstwo poszedł tam bo ceną się skusił a potem żałował i tak to jest z Cabrio.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2016, o 10:46

kurs w cabrio cena 700+50 pomoce+200 badania,gdzie badania można prywatnie zrobić za50.I co nabici w butelkę.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2016, o 12:48

Popieram badania zrobicie nawet prywatnie na Koscielnej za 50 zł. Cabrio to oszuści nie ma badań za 200 zł. na kat. np. B nawet Turowa bierze 100 ale nie dwieście! skandal, robią baranów! za przeproszeniem w bambuko ale żeby się tak dawać to trzeba być naprawdę nie inteligentnym, nie rozumiem jak taka osoba chce robić kurs ? a pomoce np. z tej firmy kupicie za tyle https://www.grupaimage.eu/p506/kierowca ... -2016.html
podliczając Cabrio- 700 + 50+ 200 = 950
700 +40 pomoce + 50 badania = 790 urabiają was na 160 zł. ja bym do takiej szkoły już nie poszedł, istne oszustwo skandal.
Robią ludzi w konia bo za 790 nie opłaca się robić kursu klient zyska bo jemu się opłaca ale firma straci na tym, odliczając koszty poniesione dlatego oszukują zeby na tym wyjść, na koniec powiem tak jaka szkoła taka cena kursu czyli do dupy brzydko mówiąc poziom szkolenia jest nie wart wyższej ceny w tej szkole.
LUDZIE NIE DAWAJCIE Z SIEBIE ROBIĆ OSŁÓW WYSTARCZY ZE W CABRIO Z WAS ROBIĄ :)
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2016, o 12:40

Ja ci mogę napisać coś o Cabrio Tomaszów L, oszuści i jeszcze raz oszuści sprzedali mi pomoce naukowe kat. B za 60 zł. :!: a tyle kosztują https://www.grupaimage.eu/p506/kierowca ... -2016.html, płytę samą sprzedają za 40 zł. https://www.grupaimage.eu/p548/testy-b-2016.html, nie wierzę że tyle ich koszty zamówienia kosztują, ponieważ jak zamawiasz dużą ilośc dla grupy to jest taniej, oszuści inaczej ich nie nazwę. Całe Cabrio.
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2016, o 23:16

Gość pisze:Ja ci mogę napisać coś o Cabrio Tomaszów L, oszuści i jeszcze raz oszuści sprzedali mi pomoce naukowe kat. B za 60 zł. :!: a tyle kosztują https://www.grupaimage.eu/p506/kierowca ... -2016.html, płytę samą sprzedają za 40 zł. https://www.grupaimage.eu/p548/testy-b-2016.html, nie wierzę że tyle ich koszty zamówienia kosztują, ponieważ jak zamawiasz dużą ilośc dla grupy to jest taniej, oszuści inaczej ich nie nazwę. Całe Cabrio.


Nie chce tu nikogo bronić ale to się nazywa handel hurtowy i jest całkowicie legalny, a sprzedaż detaliczna to raczej rzecz oczywista. Nikt Ci nie broni zamówić sobie 500 sztuk książek z rabatem 30% wtedy na pewno będziesz miał taniej. Za drogo Ci butelka ketchupu w osiedlowym sklepie po 2.5 zł - jedź sobie 120 km do MAKRO to kupisz za 2.0 zł :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2016, o 09:06

Ha ha hurtowo jest dla firmy, dlatego nie powinno kursantom się sprzedawać o drugie tyle drożej bo wtedy to zarobek, czyż nie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”