jakie ceny w budownictwie region Tomaszowski ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 sty 2015, o 13:22

Witam jak jest u nas cenowo o co mi chodzi potrzebuje zrobienie poddasza do góry trzy pustaki, dachu, położenie blachy na dach razem z krokwiami itd. wymurowanie schodów na poddasze i małego ganku, metraż dachu mniej więcej 120 m2
chodzi mi tu o cenę za tą robociznę jak to jest liczone od metra kwadratowego tak bo nie bardzo sie orietuję
jak to jest cenowo ile mniej więcej by mi wyszło za robociznę może ktos robił takie poddasze jak tak to ile wyniosło wiem że każda firma budowlana inaczej bierze ale jakie są ceny mniej więcej podpowiedzcie proszę bo bedę kogos szukał ale żeby nie dac sie w konia zrobić a na pewno nie zrobienie szybko i byle jak
z góry dzięki.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2015, o 20:25

Za krokwienie fachowcy biora 10zl za m2 za lacenie i pokrycie ok 25zl m2. Bedziesz raczej musial pomyslec o murarzu jak i dekarzu.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2015, o 17:38

to znaczy że mniej wiecej 6 tyś. trzeba szykować za 120 m2 czy zle obliczone za taką robociznę
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2015, o 19:15

wszystko złapie tak około 100tys zł :?
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2015, o 10:17

a ile biora od metra za wymurowanie ganku, schodów ( 15 schodków ) na poddasze, ułożenie pustaków stropowych w dwóch pomieszczeniach
właściwie ile murarz od metra bierze
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2015, o 10:33

http://cennik-budowlany.remontuj.pl/cen ... murarskich masz tu srednie ceny dla Polski, z doswiadczenia wiem ze spora czesc uslug w TL jest nieco tansza
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2015, o 11:38

nie zapomnij o projekcie pozwoleniu na budowę i kierowniku budowy... 8)


Ostatnio przesunięty w górę 12 sty 2015, o 11:38 przez: Anonymous.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”