Sklepy z materiałami budowlanymi

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 lis 2014, o 01:05

Witam. Przygotowuję się do dość dużego remontu domu. Który ze sklepów polecacie? Dzisiaj zrobiłem małe rozeznanie cenowe i ceny tych samych produktów bardzo się od siebie różnią. W jednym ze sklepów zostałem potraktowany jak intruz, bo jednemu panu przeszkodzilem w prywatnej rozmowie telefonicznej z chyba kolegą i do tego sklepu już na pewno nie wejde. Jakie są wasze odczucia i gdzie chętnie robicie takie zakupy?
Na górę

Postautor: tymon » 26 lis 2014, o 07:13

Castorama ceny dużo niższe niż w Tomaszowie , a najlepiej w greinplascie lub radmarku św .slawex reszta to szopki bez towaru
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2014, o 10:51

Tylko nie Greinplast. Na płytki miałem czekać 5 dni a czekałem 3 tygodnie. Zresztą pracuje tam cała ekipa która położyła Laurę. Zaświadcza to o czymś.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2014, o 11:35

Odradzam Bricomarche.Załoga i właściciele nie uprzejmi ,zero pojęcia co mają w sklepie.wszyscy robią łaskę co do rabatu.Na transport nie można się doczekać.Problem z fakturami na koniec miesiąca(mają jakieś swoje przepisy niezgodne z prawem)problem ze zwrotem towaru który nie został wykorzystany .Nie polecam!!!!!Lepiej zapłacić trochę więcej i nie mieć z nimi problemu.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2014, o 11:42

Gość pisze:Odradzam Bricomarche.Załoga i właściciele nie uprzejmi ,zero pojęcia co mają w sklepie.wszyscy robią łaskę co do rabatu.Na transport nie można się doczekać.Problem z fakturami na koniec miesiąca(mają jakieś swoje przepisy niezgodne z prawem)problem ze zwrotem towaru który nie został wykorzystany .Nie polecam!!!!!Lepiej zapłacić trochę więcej i nie mieć z nimi problemu.

To prawda,ale ceny sa konkurencyjne
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2014, o 12:10

Uważam, że ceny w Mrówce są lepsze. Kierować się na dział budowlany i dogadać się co do cen. Zdecydowanie polecam!
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2014, o 19:25

Gość pisze:Tylko nie Greinplast. Na płytki miałem czekać 5 dni a czekałem 3 tygodnie. Zresztą pracuje tam cała ekipa która położyła Laurę. Zaświadcza to o czymś.


Też mam przykre wspomnienia z tego sklepu. Nieterminowe realizacje zamówienia i ciągłe zbywanie. Kierownik nadaje się na bazar, a nie do sklepu.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2014, o 19:48

tymon pisze:Castorama ceny dużo niższe niż w Tomaszowie , a najlepiej w greinplascie lub radmarku św .slawex reszta to szopki bez towaru


a broń boże greinplast w tomaszowie !!! w zamościu ten sam sklep a na wiadrze farby 10 zł mniej !!!
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2014, o 19:51

Gość pisze:Odradzam Bricomarche.Załoga i właściciele nie uprzejmi ,zero pojęcia co mają w sklepie.wszyscy robią łaskę co do rabatu.Na transport nie można się doczekać.Problem z fakturami na koniec miesiąca(mają jakieś swoje przepisy niezgodne z prawem)problem ze zwrotem towaru który nie został wykorzystany .Nie polecam!!!!!Lepiej zapłacić trochę więcej i nie mieć z nimi problemu.


chciałam wymienić kabinę prysznicowa zaznaczam nie oddac tylko wymienić - wiec pan z tego działu zawołał kierownika bo nie wiedział co ma ze mną zrobić...kierownik nie patrząc na mnie zapytał pracownika czego chce ta pani , pracownik wytłumaczył na co on to jak chce to wymieniajce ja nie mam czasu na bzdury ! jakie to traktowanie klienta potraktował mnie jak smiecia nawet na mnie nie popatrzył !
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2014, o 20:38

Gość pisze:
Gość pisze:Odradzam Bricomarche.Załoga i właściciele nie uprzejmi ,zero pojęcia co mają w sklepie.wszyscy robią łaskę co do rabatu.Na transport nie można się doczekać.Problem z fakturami na koniec miesiąca(mają jakieś swoje przepisy niezgodne z prawem)problem ze zwrotem towaru który nie został wykorzystany .Nie polecam!!!!!Lepiej zapłacić trochę więcej i nie mieć z nimi problemu.


chciałam wymienić kabinę prysznicowa zaznaczam nie oddac tylko wymienić - wiec pan z tego działu zawołał kierownika bo nie wiedział co ma ze mną zrobić...kierownik nie patrząc na mnie zapytał pracownika czego chce ta pani , pracownik wytłumaczył na co on to jak chce to wymieniajce ja nie mam czasu na bzdury ! jakie to traktowanie klienta potraktował mnie jak smiecia nawet na mnie nie popatrzył !



wymienili czy nie ?
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2014, o 20:59

Gość pisze:
tymon pisze:Castorama ceny dużo niższe niż w Tomaszowie , a najlepiej w greinplascie lub radmarku św .slawex reszta to szopki bez towaru


a broń boże greinplast w tomaszowie !!! w zamościu ten sam sklep a na wiadrze farby 10 zł mniej !!!


Dziwny to sklep ten Greinplast. Ceny też powalają z nóg. Klej wysokoelastyczy - 73 zł. W Mrówce Tytan i Keracoll po 55 zł o tych samych parametrach.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2014, o 09:12

a broń boże greinplast w tomaszowie !!! w zamościu ten sam sklep a na wiadrze farby 10 zł mniej !!![/quote]

Dziwny to sklep ten Greinplast. Ceny też powalają z nóg. Klej wysokoelastyczy - 73 zł. W Mrówce Tytan i Keracoll po 55 zł o tych samych parametrach.[/quote]


fakt Keracoll jest dobrym klejem ale i Greinplast ma dobry produkt stąd cena , pisząc Tytan sam chyba nie wiesz o czym mówisz , Chemia budowlana Tytan to najgorszy badziew jaki tylko może być , z tego co mi wiadomo mało który wykonawca chce w naszych stronach pracować na pro.duktach tej firmy także Tytana nie polecam
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2014, o 10:29

Zresztą Kerakoll kupisz w całej Europie, a Greinplast w zaściankowym podkarpaciu i lubelszczyźnie. Nie ma nawet co porównywać tych produktów. Od kilku lat używam tylko klei Kerakoll i nawet nie wiedziałem, że można je kupić w Mrówce. Cena 73 zł mnie śmieszy.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2014, o 10:29

Gość pisze:a broń boże greinplast w tomaszowie !!! w zamościu ten sam sklep a na wiadrze farby 10 zł mniej !!!


Dziwny to sklep ten Greinplast. Ceny też powalają z nóg. Klej wysokoelastyczy - 73 zł. W Mrówce Tytan i Keracoll po 55 zł o tych samych parametrach.[/quote]


fakt Keracoll jest dobrym klejem ale i Greinplast ma dobry produkt stąd cena , pisząc Tytan sam chyba nie wiesz o czym mówisz , Chemia budowlana Tytan to najgorszy badziew jaki tylko może być , z tego co mi wiadomo mało który wykonawca chce w naszych stronach pracować na pro.duktach tej firmy także Tytana nie polecam[/quote]
Ja zrobiłem na Tytanie tynki silikonowe, obejrzyj budynek Rogózieńska 16.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2014, o 11:13

a broń boże greinplast w tomaszowie !!! w zamościu ten sam sklep a na wiadrze farby 10 zł mniej !!![/quote]

Dziwny to sklep ten Greinplast. Ceny też powalają z nóg. Klej wysokoelastyczy - 73 zł. W Mrówce Tytan i Keracoll po 55 zł o tych samych parametrach.[/quote]

W Zamościu jest taniej i uzyskasz lepsze rabaty.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”