hip hop tomaszowski

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: esha PSR » 16 sie 2007, o 03:48

email pisze:aha co do utworzenia nowego dzialu to mysle ze to nastapi wkrotce,i sobie podyskutujemy w odrebnym dziale tematycznym o wszystkim co wiaze sie z rowerkami i nie tylko oraz dobra muzyczka z tomaszowskiego podziemia, i weicej,czesc


prosil bym kolege uprzejmie o zamniecie tego tematu bo i tak nie ma tu nic oprocz tego ze my jestesmy buraki chamy [***] lenie i nieroby...

wiec skoro tak, prosze Ciebie kolego o zamkniecie tematu co przysluzy sie wszystkim bo my nie bedziemy sie [***] a reszta przestanie pierdolic farmozony...

z gory dzieki i mysle ze to jest najlepsze rozwiazanie bo znow zrobila sie akcja w stylu ksiega gosci na pewnej stronie o tomaszowskim hh ktorej nazwy nie wymienie;p
emanko:]

AVE PSR
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2009, o 12:22

W związku z tym, że graffiti wlicza się w kulturę hip-hopu pozwoliłem sobie zadać pytanie w tym dziale. Gdzie dostanę w Tomaszowie starą dobrą montane harcore? Byłem skateshopach-nie ma, w rejonie dróg-same blacki :(

Proszę o pomoc.
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2009, o 15:43

Ja jestem dumny z tego co prezentuje tomaszowskie podziemie. Oni spiewaja o zyciu. Mnie np. ich muzyka podbudowuje psychicznie kiedy mam dola. I nie mowie tylko o tomaszowskim podziemiu tylko ogolnie bo jest ono na bardzo dobrym poziomie. Chlopaki wyrazaja swoja emocje poprzez hip-hop. I wy przeciwnicy rapu nie mozecie im tego zabronic tak samo jak my nie mozemy wam odebrac waszego stylu. Tomaszowskie podziemie jest na bardzo dobrej drodze. Pozdrawiam ESHE, PSR, PRP, SKANDAL, CZAJNIKA, CEZETA, NP, BRODE. Strzala
Na górę


Postautor: Gość » 12 mar 2009, o 22:11

Has,Shizo i Arson daje ostro ... respekt dla niech WYINDYWIDUALIZOWANI...
Na górę

Postautor: desperat » 19 lis 2019, o 23:44

Siema, uśmiejecie się, ale odkopę temat dość wiekowy.
Kiedyś wierzyłem, że z neta nic nie znika.
Szukam od kilku lat piosenek Eshy ze streemo.pl ...wszystkich, "Pod kurtyną mroku" itd. Zacząłem od "Komercji" :)
Dziekuję
Na górę

Postautor: znowu ja » 9 gru 2019, o 18:23

Ktoś coś?
Dziękuję z góry
Na górę

Postautor: znowu ja » 11 gru 2019, o 18:50

Uparcie proszę o pomoc w wyżej wymienionej kwestii. Ktoś musi mieć te piosenki.
Dziękuję z góry
Na górę

Postautor: znowu ja » 13 gru 2019, o 17:46

To nie jest spam, to prośba o pomoc w znalezieniu piosenek, które Esha miał na swoim profilu na streemo.pl

Dziękuję z góry za pomoc
Na górę

Postautor: znowu ja » 16 gru 2019, o 21:18

Ktokolwiek, cokolwiek?
Dziękuję
Na górę

Postautor: nadal ja » 22 gru 2019, o 18:06

Plz help.
Dziękuję.
Na górę

Postautor: ja123 » 25 gru 2019, o 15:27

Wesołych świąt :)
Nie wiecie nic przypadkiem o tych piosenkach Eshy?
Dziękuję
Na górę

Postautor: Lwowska » 25 gru 2019, o 20:41

Daj sobie już spokój. Nikt nic nie wie. Nie odświeżaj starych tematów
Na górę

Postautor: ja123 » 25 gru 2019, o 21:04

Może Admin powinien uziemić możliwość pisania w tym wątku w takim razie? Ktoś może wie, tylko tu nie zajrzał... jeszcze.
Wesołych Świąt Panu/Pani
Na górę

Postautor: Kates » 9 mar 2020, o 00:32

Siema, uśmiejecie się, ale odkopę temat dość wiekowy.
Kiedyś wierzyłem, że z neta nic nie znika.
Szukam od kilku lat piosenek Eshy ze streemo.pl ...wszystkich, "Pod kurtyną mroku" itd. Zacząłem od "Komercji" :)
Dziekuję
Ja mam jedynie mixtape PSR który tez niedawno odkopałam z czeluści laptopa :p
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”