hip hop tomaszowski

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 sie 2007, o 11:25

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Posłuchałem tego. Tragedia. Tylko współczuć.



Bo to nie Rubik - nie ma się podobać wszystkim. Słuchaj z głębokim współczuciem tego, co lubisz i już nie komentuj.


To jest jak Rubik - popelina


to nie słuchaj zakompleksiony gnojku.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2007, o 11:34

No właśnie nie mam kompleksów, bo przyznaję otwarcie, że nie słucham tego kiczu, co gawiedź, tłum, szara masa. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2007, o 11:39

Anonymous pisze:No właśnie nie mam kompleksów, bo przyznaję otwarcie, że nie słucham tego kiczu, co gawiedź, tłum, szara masa. Pozdrawiam.


To wspaniale. Nie interesuje mnie to czego słuchasz, ale pewnie jest to najbardziej zajebista muzyka na świecie. Życzę dużo zdrowia
Na górę

Postautor: email » 13 sie 2007, o 22:44

kurde chyba zablokuje ten temat jak bedziecie sie tak klocic,chodzilo mi o link juz mam podoba mi sie poza tym slucham hh od wiekow OSTR-bomba(holy lodz)caly jest git,grammatik,wwo i wiele wiele innych ale nie chodzi o to by kogos nazywac wiesniakiem bo to naprawde cieniutko swiadczy o nas.Luzik panowie i panie a co do tego ktos napisal o artystach ze tworcow hh nie mozna tak nazywac,hmm niedozeczne az smieszne a co bylo z Picassem?czy z innymi tworcami "nowosci",kazdy jest ARTYSTA nawet (nie obrazcie sie NAWET MANDARYNA)jak sie komus cos nie podoba ot niech nie sluchai nie krytykuje bo to zle swiadczy nie o tym co tworzy tylko o tym co oczernia,ehhh ide spac czesc
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2007, o 22:58

...Józefowska Hwy....

Elo, email? Co ma znaczyc Twoj podpis? - jesli moge wiedziec. Ma to cos wspolnego z ta miejscowoscia Jozefow?
Na górę

Postautor: email » 13 sie 2007, o 23:08

Anonymous pisze:...Józefowska Hwy....

Elo, email? Co ma znaczyc Twoj podpis? - jesli moge wiedziec. Ma to cos wspolnego z ta miejscowoscia Jozefow?


ponioslo mnie kiedys i swoja ulice nawzalem jozefowska highway (autostrada) bo czasem mozna zauwazyc amatorow 4kolek nadmiernie przekraczajacych predkosc
Na górę

Postautor: Wędkarz » 14 sie 2007, o 12:08

SIema Email napisałes/ aś, że chodziło ci o link i juz ten link masz, o jaki link ci chodziło?
Na górę

Postautor: email » 14 sie 2007, o 17:27

Wędkarz pisze:SIema Email napisałes/ aś, że chodziło ci o link i juz ten link masz, o jaki link ci chodziło?

jasne wielkie dzieki za dobra organizacje,moze bysmy pomysleli i zalozyli specjalne forum dla wszystkich lubiacych hh i cos z extremalnych sportow np rowerkow,co jak ogolnie wiadomo dobrze sie rozwija w tl.
Na górę

Postautor: siemano » 14 sie 2007, o 18:24

No dobry pomysł bo ludzie młodzi rozwijają swoje umiejętności i można było by to gdzieś umieścic, tak samo jak i do rowerków tak jak i z hip hopem jest juz naprawde dobra scena podziemia tomaszowa lubelskiego wiec dobrze by było komuś to pokazać, PzdR
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2007, o 07:11

siemano pisze:No dobry pomysł bo ludzie młodzi rozwijają swoje umiejętności i można było by to gdzieś umieścic, tak samo jak i do rowerków tak jak i z hip hopem jest juz naprawde dobra scena podziemia tomaszowa lubelskiego wiec dobrze by było komuś to pokazać, PzdR


HIP HOPU NIE MA - BYŁA VERBA I CO ? :oops:
Na górę

Postautor: Siemanko » 15 sie 2007, o 12:48

No widzisz nawet nie wiesz, że istnieje takie cos jak podziemie w tym małym mieście, młodzi ludzie nagrywają nielegale i dobrze by było się tym jakoś pochwalić ;P
Na górę

Postautor: esha PSR » 15 sie 2007, o 17:01

Anonymous pisze:
siemano pisze:No dobry pomysł bo ludzie młodzi rozwijają swoje umiejętności i można było by to gdzieś umieścic, tak samo jak i do rowerków tak jak i z hip hopem jest juz naprawde dobra scena podziemia tomaszowa lubelskiego wiec dobrze by było komuś to pokazać, PzdR


HIP HOPU NIE MA - BYŁA VERBA I CO ? :oops:


po pierwsze hiphop to okreslenie calej kultury czyli rap breakdance i graffiti...
po drugie werba nei ma nic wpolnego z tym co my robimy ...
po trzecie nasza scena to jzu nei tylko chwdp i jaranei ziola ...
po czwarte jzu niedlugo nasz mix tape wiec kazdy bedzie mail okazje ocenic czy mowie prawde...
po piate skonczcie jzu sie klococ bo tylko pokazujecie swoja glupote zamiast madrosci...
po szoste pozdrawiam wszystkich prawdziwych graczy w miescie...

AVE PSR
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2007, o 19:21

hip hop =buractwo
Na górę

Postautor: email » 15 sie 2007, o 23:18

Anonymous pisze:hip hop =buractwo

sam jestes burak,sugababes fanatyku
Na górę

Postautor: email » 15 sie 2007, o 23:21

aha co do utworzenia nowego dzialu to mysle ze to nastapi wkrotce,i sobie podyskutujemy w odrebnym dziale tematycznym o wszystkim co wiaze sie z rowerkami i nie tylko oraz dobra muzyczka z tomaszowskiego podziemia, i weicej,czesc
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”