ciasta na wesele

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 lip 2014, o 22:42

Gdzie najlepiej zamówić ciasta na wesele na około 100 osób?
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2014, o 22:52

Chyba w cukierni...
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2014, o 23:06

łał, a nie w ogrodniczym
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2014, o 06:50

Pani kseniukowa
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2014, o 08:18

Zamawiałam w Biłgoraju-pyszne,smak domowych ciast,duże blachy a cenowo taniej niż gdzie indziej.Przywozili na miejsce.Masa nie rozpływa się w żadnym cieście ani w torcie.polecam.Brałam na chrzciny,na I Komunię św. i na wesele.I zawsze byłam zadowolona.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2014, o 11:12

Jeżeli ludzie jeszcze zamawiaja w Biłgoraju ciasta to muszą być dobre jeszcze... My zamawialiśmy 10 lat temu też w Biłgoraju no ale rzadko kiedy sie zdarza zeby tak cos długo dobrego przetrawło BRAWO
Na górę

Postautor: mag » 3 lip 2014, o 11:36

Wspierajmy naszych lokalnych przedsiębiorców z Tomaszowa a nie Biłgoraj. U nas na miejscu jest kilka dobrych cukierni i wcale nie trzeba daleko jeździć...
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2014, o 12:55

Gość pisze:Zamawiałam w Biłgoraju-pyszne,smak domowych ciast,duże blachy a cenowo taniej niż gdzie indziej.Przywozili na miejsce.Masa nie rozpływa się w żadnym cieście ani w torcie.polecam.Brałam na chrzciny,na I Komunię św. i na wesele.I zawsze byłam zadowolona.


potwierdzam ciasta dobre i dużo.Dodatkowo dostaliśmy ciasto- prezent.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2014, o 16:28

Ja też zamawiałam w Biłgoraju ale 8 lat temu :-) Ciasta były naprawdę smaczne, nie wiem jak jest teraz.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2014, o 17:19

to jeszcze jedno pytanie, na 100 osób ile blach ciasta potrzeba, nie licząc tortu oczywiście
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2014, o 17:39

w Biłgoraju są 3 cukiernie w której zamawiać?
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2014, o 17:49

Biłgoraj zrobił sobie reklamę na początku-teraz wszystko piernikowo,kolorowo iiiiii..jednosmakowo.Nie polecam! W Tomaszowie dużo smaczniejsze(chociaż też im dłużej ,,na rynku" tym jakoś mniej smaczne)
Na górę

Postautor: anka2546 » 3 lip 2014, o 18:16

A czy zamawiał ktos z łaszczowa ciasto?
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2014, o 18:29

Gość pisze:to jeszcze jedno pytanie, na 100 osób ile blach ciasta potrzeba, nie licząc tortu oczywiście


Tak po pol kg na osbe, chyba tak sie liczy. To bedzie 50 kg.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2014, o 20:42

Halusia,z tego co wiem to już zamówiłaś i te będą lepsze niż te z Biłgoraja :wink:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”