hip hop tomaszowski

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 10 lip 2007, o 13:52

o matko, do TL wkroczyła kultura hip chłop na dobre. Teraz to sie będą cwaniaczyć jacy to oni artysci, az zal dupe sciska :)
Na górę

Postautor: $$$FORSA$$$ » 10 lip 2007, o 16:26

Anonymous pisze:o matko, do TL wkroczyła kultura hip chłop na dobre. Teraz to sie będą cwaniaczyć jacy to oni artysci, az zal dupe sciska :)


Nie pasi to nie słuchaj albo powiedz to w twarz tchórzliwy hipokryto. Zarzuć sobie rubika, dodę, mandarynę albo jakąś inną plastikową pseudogwiazdę
Na górę

Postautor: Gość » 10 lip 2007, o 19:26

$$$FORSA$$$ pisze:
Anonymous pisze:o matko, do TL wkroczyła kultura hip chłop na dobre. Teraz to sie będą cwaniaczyć jacy to oni artysci, az zal dupe sciska :)


Nie pasi to nie słuchaj albo powiedz to w twarz tchórzliwy hipokryto. Zarzuć sobie rubika, dodę, mandarynę albo jakąś inną plastikową pseudogwiazdę


Hip Hop to mniej więcej takie samo g...no jak muzyka mandaryny, dody i tym podobnych wynalazków popkultury. Muzyka dla buraków, a że takich w TL mnóstwo to i sie przyjęła.
Na górę

Postautor: $$$FORSA$$$ » 11 lip 2007, o 11:20

Anonymous pisze:
$$$FORSA$$$ pisze:
Anonymous pisze:o matko, do TL wkroczyła kultura hip chłop na dobre. Teraz to sie będą cwaniaczyć jacy to oni artysci, az zal dupe sciska :)


Nie pasi to nie słuchaj albo powiedz to w twarz tchórzliwy hipokryto. Zarzuć sobie rubika, dodę, mandarynę albo jakąś inną plastikową pseudogwiazdę


Hip Hop to mniej więcej takie samo g...no jak muzyka mandaryny, dody i tym podobnych wynalazków popkultury. Muzyka dla buraków, a że takich w TL mnóstwo to i sie przyjęła.



Gówno to ty nosisz w majtkach młokosie. Hip hop jest zajebisty, to oczywiste, nie chcesz? Nie słuchaj i zamknij p..dę
Na górę

Postautor: lekarstwo na durniów » 11 lip 2007, o 15:47

Paru tępych durniów gada cos w rytm muzyki gibając się jak małpy. Taki jest hip-hop. Jedyną umiejętnścią jaką posiadają ci "hałturnicy" to umiejętność bełkotania czegoś pod nosem i czasami średnie poczucie rytmu. Tych palantów trzeba zapoznać z prawdziwą muzyką, a nie takim gó....em. :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2007, o 16:03

Po(L)ak pisze:Pozdro Cezi! Czekam na kolejna płytke!

"dlatych, którzy mysla, ze muwimy tylko kur*a, no to kur*a kur*a kur*a sprawdź człowieku mój rap!"

PDK


Twój rap to dno "artystyczne". Wydaje ci się, że potrafisz to robić dobrze ? Trudno. Najgorsze jest to , że inni utwierdzają cię w tym przekonaniu. Cały rap to kicz, ale w twoim wykonaniu to kompletne łajno.
Na górę

Postautor: $$$FORSA$$$ » 12 lip 2007, o 11:24

lekarstwo na durniów pisze:Paru tępych durniów gada cos w rytm muzyki gibając się jak małpy. Taki jest hip-hop. Jedyną umiejętnścią jaką posiadają ci "hałturnicy" to umiejętność bełkotania czegoś pod nosem i czasami średnie poczucie rytmu. Tych palantów trzeba zapoznać z prawdziwą muzyką, a nie takim gó....em. :evil:




Trzeba być strasznie ograniczonym żeby oceniać dany gatunek muzyczny nie znając go. Osobiście uwielbiam hip hop a jednocześnie go nie cierpię. Dlaczego? Ponieważ nie wrzucam wszystkich do jednego worka i pewni wykonawcy podchodzą mi bardziej a inni mniej, są też tacy, którzy zupełnie mi nie leżą i ci dla których muzyka to przede wszystkim zysk. O jakim ty w ogóle hip hopie piszesz człeniu? Słyszałeś chociażby wykonawcę o pseudonimie O.S.T.R.? Koleżka gra na skrzypcach od trzeciego roku życia, skończył Akademię Muzyczną z wyróżnieniem, jest laureatem wielu renomowanych konkursów. Wydał do tej pory 8 płyt a ty pewnie nawet nie przesłuchałeś jednej i sapiesz coś myśląc, że hip hop to 50 cent, Verba czy 18L... Ogarnij się, bo wypowiadasz się na temat, którego nie znasz i nie rozumiesz obrażając przy tym czyjeś gusta i poglądy.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2007, o 12:46

To, że ktos skończył szkołę muzyczna nie oznacza wcale, że nie zajmuje sie kiczem.
Na górę

Postautor: $$$FORSA$$$ » 12 lip 2007, o 13:19

Anonymous pisze:To, że ktos skończył szkołę muzyczna nie oznacza wcale, że nie zajmuje sie kiczem.


Akademia Muzyczna to nie to samo co szkoła muzyczna a poza tym nie staram się tu nikogo przekonywać do tej muzyki tylko szlak mnie trafia jak czytam o głupich stereotypach. Ludzie, którzy to piszą nawet nie zadadzą sobie trudu żeby poznać tę muzykę i jej różnorodność a potrafią jedynie szczekać na forum dając wyraz własnej ciemnoty. To, że np nie słucham disco nie oznacza, że będę opluwał ludzi, którym ta muzyka odpowiada, bo to żałosne i świadczy jedynie o braku intelektu i szacunku dla innych.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2007, o 16:50

email pisze:czesc,wiem ze moze nie znajde odpowiedzi na nurtujace mnie pytanko ale i tak spytam,wczoraj slyszalem plytke demo TOMASZOWSKIEGO HIP HOPU byl rewelacyjny chlopaki fajne maja sample i niezle im to wyszlo,chce sie dowiedziec czagos wiecej moze ktos zapoda linka moze meila do tych chlopakow,bo osobiscie chcialbym im pogratulowac,robota git ja lubie.powaga

http://www.np.vgh.pl można tu też ściągnąć płykte prbt
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2007, o 03:39

lekarstwo na durniów pisze:Paru tępych durniów gada cos w rytm muzyki gibając się jak małpy. Taki jest hip-hop. Jedyną umiejętnścią jaką posiadają ci "hałturnicy" to umiejętność bełkotania czegoś pod nosem i czasami średnie poczucie rytmu. Tych palantów trzeba zapoznać z prawdziwą muzyką, a nie takim gó....em. :evil:


zapraszam do nas do studia zapoznasz nas z prawdziwa muzyka hehehehe

widac jestes w tym kierunku wyksztalcony heheheh

pewnei przeczytales w huuuuj artykulow na wikipedii i stad ta madrosc plynie
hehehehhe

pozdrawiam i zycze dalszego rozwoju drogi intelektualnej heheeh

klade huja na rock
klade huja na pop
huja na klasyke
DAJE RAP MUZYKE

AVEEEEEEEEE
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2007, o 13:46

Anonymous pisze:zapraszam do nas do studia zapoznasz nas z prawdziwa muzyka hehehehe

widac jestes w tym kierunku wyksztalcony heheheh

pewnei przeczytales w huuuuj artykulow na wikipedii i stad ta madrosc plynie
hehehehhe

pozdrawiam i zycze dalszego rozwoju drogi intelektualnej heheeh

klade huja na rock
klade huja na pop
huja na klasyke
DAJE RAP MUZYKE

AVEEEEEEEEE


I właśnie taki poziom muzyczny i intelektualny prezentują raperzy, którzy rekrutują się ze społecznych nizin umysłowych
Na górę

Postautor: Biały » 22 lip 2007, o 16:46

Słucham hip hopu już prawie 10 lat i muszę z przykrością stwierdzić, że muzyka ta stacza się po równi pochyłej. Ci, którzy teraz to tworzą nie są nawet godni by śp. Magikowi buty czyścić, może poza nielicznymi wyjątkami. Niestety, ale aktualnie jest to tylko i wyłącznie powielanie wcześniejszych pomysłów. I choć mimo wszystko wciąż lubie posłuchać -czy to nowego czy starego - rapu to nie można zaprzeczyć, że twórcy tejże muzyki jako osobowości to zupełne dno. Oczywiście są wyjątki.
Wg mnie jednymi z najlepszych raperów są bez wątpienia OSTR i Łona. Lubię również posłuchać Peji czy Ramony chciaż nie przepadam za ich "czarnym" stylem życia. Trzeci Wymiar wniósł coś świeżego na scenę za co chwała im. Na uwagę zasługują także PIH, Chada i Cienias zwłaszcza za głębokie i prawdziwe teksty.Dla tych, którzy lubią hardcore polecam pierwszą płytę WSP - Wspólnicy.
Nie mam pojęcia kto pozolił na rozwinięcie skrzydeł takiemu Wilkowi czy innym jemu podobnym, którzy nie myślą o niczym innym jak tylko o paleniu zielonego i jebaniu policji i to w wieku 30-stu lat :roll: Celowo pomijam Jedkerów, Sokołów i innych Fu bo wg mnie nic szczególnego nie wnieśli do tej muzyki.
Tych wszystkich szczyli, którzy zapewne się zbulwersują, że obrażam Wilka i to całe śmieszne Hemp Gru, informuję, że jest to tylko i wyłącznie moja opinia.
Na górę

Postautor: esha » 22 lip 2007, o 16:51

ej o co tu [***] wreszcie chodzi?? bo ja nie rozumiem na poczatku gosc sie pytal czy ktos w tym miescie robi RAP wiec odpowiadam ze tak i mamy juz naprawde mocno obiecujaca scene na przyszlosc i tyle...

a jak wam sie nei podoba rap to sluchajcie czego tam chcecie i nie robcie z nas idiotow bo w necie wszyscy sa cwani i madrzy a potem sie pucujecie do tych niby idiotow zeby przy swoich dupach zagrac fafarafe ze niby to wy tacy zajebisci jestescie...

jestem w tej naszej kulturze hiphopowej prawie od samego poczatku pamietam czasy jak nei bylo tu skateshopow , nie bylo cd-kow a nagrania robilo sie na majku od kompa i powiem wam ze przez te wszystkie lata jedno sie nei zmienilo dalej jestescie uprzedzeni zawistni bo jak ktos ma zajawke i robi cos zeby nie zwariowac na tej zasranej prowincji to trzeba mu zajawke obrzydzic i dopierolic na maxa ... takie myslenie jest zle a my z tym mysleniem walczymy

nie musicie nas kochac nei musicie nas lubiec ale zostawcie nas ze swoja praca a zobaczymy kto wyjdzei na tym l lepiej


AVE PSR RAP BYL JEST I BEDZIE
Na górę

Postautor: esha » 22 lip 2007, o 16:54

i jaki jest [***] temat tego pod forum?? "tomaszowski hiphop" wiec co am [***] dio tomaszowskiego hiphopu HEMP GRU ZIP SKLAD PEJA PIH I INNI ?? nie moge tego [***] czcaic ?? jestescie [***] slepi czy az tak wam te papierki w robocie mozgi wypraly ze umeicie tylko liczby dodoawac ??
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”