Szukam dobrego dietetyka

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 maja 2013, o 21:34

Witam serdecznie
Szukam dobrego dietetyka z tomaszowa badz okolic (zamość) do ktorego warto sie udac na konsultacje i pomoc w zrzuceniu kilogramow tak zeby nie kosztowalo mnie to majatku.
Studio larafit odpada bo jak dla mnie ceny za wysokie
Pozdrawiam i prosze bez glupich komentarzy
Na górę

Postautor: wadera » 15 maja 2013, o 08:29

W Poradni Rodzinnej w Tomaszowie p.dietetyk Anna Dolanowska-jest super!!!!!!!!!!!
Można wziąć skierowanie od lekarza rodzinnego i na fundusz udać się do pani dietetyk.
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2013, o 16:36

Też u niej byłam, młoda ale naprawdę fajna. można ja znaleźć w internecie skończyłą dietetyke w Warszawie, moja kuzynka tez tam studiuje dietetyke (4 rok) i mówi że super studia jest ciężko (a zawsze uczyła się na piątki) ale porządnie uczą, najlepsi profesorowie i lekarze. Dolanowska wszystko tłumaczy i w ogóle nie ma takiego dystansu jak to zwykle u lekarzy, że nawet nie patrzą na człowieka. ja byłam u niej w kwietniu i mam wizyty kontrolne a to motywuje, schudłam już 6 kg,a próbowałam już chyba stu diet:)
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2013, o 16:42

a jeszcze dopiszę - ona pisze artykuły w Rewizjach Tomaszowskich, fajne są, ciekawe tematy i w ogóle fajnie pisane.

A wie ktoś czy można do rewizji napisać i tak jakby zamówić jakiś temat??????? Byłoby super!floo
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2013, o 20:06

Polecam Pana Kowaluka z Lublin centrum isto można sobie w necie poszukać ja schudłem u tego Pana w od marca 16 kg i nadal spadam jem dużo nie jestem głodny głownie dieta opiera się na regularnym jedzeniu , dużo warzyw itp :) szczerze polecam !!! 1 wizyta kosztuje 150zł po 6 tyg kolejna 100zł i po kolejnych 6 tyg znowu 100zł i koniec odchudzania:)
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2013, o 09:47

Myślisz, że dietetyk zdziała cuda ? Wystarczy jeść 5 posiłków o stałych godzinach, na pewno mniejszych niż jesz teraz, trochę ruchu i schudniesz.
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2013, o 11:33

latwo mówic gorzej zrobic.jedzienie to nałóg.powiedz palaczowi zeby palil mniej albo alkoholikowi zeby nie pił ciekawe czy to cos da.
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2013, o 12:34

Gość pisze:Polecam Pana Kowaluka z Lublin centrum isto można sobie w necie poszukać ja schudłem u tego Pana w od marca 16 kg i nadal spadam jem dużo nie jestem głodny głownie dieta opiera się na regularnym jedzeniu , dużo warzyw itp :) szczerze polecam !!! 1 wizyta kosztuje 150zł po 6 tyg kolejna 100zł i po kolejnych 6 tyg znowu 100zł i koniec odchudzania:)

16 kg w 3 miesiace??? murowany efekt jojo. i taka kasa!!! w tomaszowie można na NFZ wizytę załatiwić
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2013, o 12:38

Gość pisze:Myślisz, że dietetyk zdziała cuda ? Wystarczy jeść 5 posiłków o stałych godzinach, na pewno mniejszych niż jesz teraz, trochę ruchu i schudniesz.

dokładnie - chyba że otyłość jest na tle chorobowym to wtedy co innego a jak ktoś lubi żreć nie jeść to jego problem. Między 5 posiłkami można zjeść sobie drobne przekąski -jogurt np., owoc, chrupnąć marchewkę... itd
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2013, o 14:19

Ruch najlepszym lekarstwem na zbędne kilogramy :) ja odkąd pamiętam zawsze się odchudzałam, zawsze byłam gruba, lubię jeść, lubię slodycze, na diecie wytrzymywałam m-c, męczyłam się człowiek glodny zły, a później dalej to samo i waga wracała :(. Ale teraz mam patent :), żeby jeść to co się lubi (wiadomo troszkę mniej) ale za to duuużo ruchu i to NAPRAWDĘ DZIAŁA!!! :) To co zjesz to spalaj, idź na spacer, pobiegaj, na rower, wybierz sobie tą formę ruchu, która sprawia Ci przyjemność, żeby nie było przymusu, żeby dobrze się przy tym bawić i kształtować ciało i w ciągu dnia jak najwięcej ruchu, ja wybrałam Zumbę- jest fantastyczna i taniec i ćwiczenia a muzyka poprostu rozwala, i do pracy nie samochodem na piechotę lub rowerem. Polecam serdecznie, na pewno się uda :)
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2013, o 14:54

Coś w tym jest, że największe grubasy ciągle są na diecie. Byłam jeszcze kilka lat temu 18 kg grubsza, zaczęły mi się kłopoty z żołądkiem i wątrobą. Na niejednej diecie - cud była, I w końcu... po prostu zmądrzałam. Beż żadnego dietetyka i diet. Jem 5 posiłków dziennie co 3,4 godziny, kolację o 18-tej. Żadnych przekąsek pomiędzy posiłkami. I schudłam tą metodą 18 kg. Polecam taki sposób.
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2013, o 15:45

odstawic ciasteczka,czekoladki , slodkie, gazowane napoje. Nie slodzic kawy ani herbaty. Jesc produkty jak najmniej przetworzone- zadne gotowe pizze, kebaby i tego rodzaju smieciowe jedzenie.
Za to wiele warzyw , owocow mniej ze wzgledu na cukry proste. No i oczywiscie male porcje i koniec zarcia za to jak najwiecej ruchu.rowerek zamiast samochodu.
zadne chipsy przed Tv zadne tluste kielbaski prosto z grilla..
Ludzie ktorzy jedza" normalnie" nie sa grubi bo rzecz w jedzeniu a nie obzeraniu sie. Sa oczywiscie przypadki chorobliwe . ale najwazniejsze zeby schudnac najpierw trzeba chciec.
Dieta nic nie da gdy po jej zakonczeniu wraca sie do dawnych przyzwyczajen i zaczyna sie znowu wielkie zarcie.
nie ma tez zadnych cudownych diet. kto wam obiecuje jedz co chcesz tylko lykaj nasze tabletki i schudniesz siedzac z torbami chipsow i cola przed TV ten KLAMIE.
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2013, o 15:53

Gość pisze:odstawic ciasteczka,czekoladki , slodkie, gazowane napoje. Nie slodzic kawy ani herbaty. Jesc produkty jak najmniej przetworzone- zadne gotowe pizze, kebaby i tego rodzaju smieciowe jedzenie. Za to wiele warzyw , owocow mniej ze wzgledu na cukry proste. No i oczywiscie male porcje i koniec zarcia za to jak najwiecej ruchu.rowerek zamiast samochodu.
zadne chipsy przed Tv zadne tluste kielbaski prosto z grilla..
Ludzie ktorzy jedza" normalnie" nie sa grubi bo rzecz w jedzeniu a nie obzeraniu sie. Sa oczywiscie przypadki chorobliwe . ale najwazniejsze zeby schudnac najpierw trzeba chciec.
Dieta nic nie da gdy po jej zakonczeniu wraca sie do dawnych przyzwyczajen i zaczyna sie znowu wielkie zarcie.
nie ma tez zadnych cudownych diet. kto wam obiecuje jedz co chcesz tylko lykaj nasze tabletki i schudniesz siedzac z torbami chipsow i cola przed TV ten KLAMIE.

nie znam się ze strony medycznej... czy cukry proste czy krzywe ale masz rację :), owoc nie zaszkodzi bo organizm też potrzebuje cukru.
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2013, o 12:41

ja byłam z rok temu u dietetyka i nie żałuję. poszłam pogadałam, poustawiało mi się w głowie i zaczęąam chudnąć. Ktoś kto chce sie odchudzać powinien najpierw isć do psychologa a nie do dietetyka, żaby zawracać mu dupę nie wiadomo jakimi oczekiwaniami. dobry dietetyk ma też wiedze z zakresu psychologii dotyczącą procesu odchudzania
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2013, o 23:05

Gość pisze:ja byłam z rok temu u dietetyka i nie żałuję. poszłam pogadałam, poustawiało mi się w głowie i zaczęąam chudnąć. Ktoś kto chce sie odchudzać powinien najpierw isć do psychologa a nie do dietetyka, żaby zawracać mu dupę nie wiadomo jakimi oczekiwaniami. dobry dietetyk ma też wiedze z zakresu psychologii dotyczącą procesu odchudzania


Tak czytam i aż nie mogę uwierzyć ilu jeszcze specjalistów potrzebujemy w dobie internetu i łatwo dostępnej wiedzy nie wiesz co powinnaś jeść ? Ktoś musi Ci mówić co masz myśleć itp ... gdzie ta droga prowadzi ?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”