Tom-Net

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 mar 2013, o 09:16

w kazdym bądź razie :) mam nadzieje żę ceny internetu spadną diametralnie. a to tylko kwestia czasu.
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2013, o 10:26

Gość pisze:w kazdym bądź razie :) mam nadzieje żę ceny internetu spadną diametralnie. a to tylko kwestia czasu.


Ceny raczej nie spadną bo z roku na rok rosną koszta utrzymania firm-miejmy tego świadomość,nie mówiąc już o spadającej liczbie klientów(brak pracy nie zachęca do płacenia przez to ludzie się odłanczają lub też wyjeżdżają za granice)W naszym kraju nie idzie ku lepszemu a gorszemu.Gdy firma inwestuje w światłowody i cała inną infrastrukturę to nie myślcie że ceny spadną,sam koszt utrzymania,napraw,monitorowania tego wszystkiego by działało jak należy jest też nie mały bo do tego trzeba ludzi z odpowiednią wiedzą a tacy nie pracują za najniższą stawkę krajową,a gdzie czynsz za lokal?.Projekty unijne nigdy nie będą konkurencją dla takich firm jak Tom_net czy WM-lan bo projekt unijny ma priorytetowo nie szkodzić lokalnym dostawcom internetowym a co za tym idzie internet unijny ma ograniczenia.Nie wierze że w przyszłości będzie tak dobrze i wszyscy będziemy mieli darmowy internet(z wyjątkiem osób najbiedniejszych,wielodzietnych itp)Gdybyśmy mieli taki internet to już byśmy go mieli bo są potworzone Hot-spoty z Wrót Lubelszczyzny które tylko są dostępne non stop dla ludzi zarejestrowanych w opiece społecznej którzy uczestniczą w projekcie.Owszem może sie ktoś inny podłączyć do takiej sieci ale musi wysyłać sms-a z kodem by mieć tego neta ale to i tak pit na wodę bo ten net jest ograniczony poborem danych a jego prędkość czasem też nie jest zadowalająca.Państwo robiło by sobie konkurencje gdyby wprowadziło taki internet,firmy by poupadały bo ludzie woleli by darmochę przez to Polska traciła by bo firmy płacące podatki już by nie zasilały budżetu nie mówiąc już o utrzymaniu internetu na dłuższy okres.Śnić możecie o darmowym necie :lol: bajki które politycy opowiadają lub samorządy pozostaną bajkami,liczy sie tylko poparcie a myślą że go zyskają mówiąc że będzie za darmo internet
Na górę

Postautor: WMLan » 26 mar 2013, o 12:52

Gość pisze:Niezłe przedstawienie robicie na forum :lol: Zarówno jedna jak i druga firma.Skoro macie jakieś spory to się zdzwońcie pójdźcie na piwo i pogadajcie a nie urządzacie sceny i wymądrzacie się kto wie lepiej!Tom-net się chwali bo inwestuje ale ma własną stronę internetową na której może to zagadnienie opisać bez zbędnych komentarzy,WM-lan chce pokazać że nie jest taki w ciemie bity i nie zostaje z tyłu co do internetu,jedno jest pewne te rozmowy służą REKLAMIE każdej z firm!Jakiś czas temu pojawił się temat na forum o komisach komórkowych który szybko znikł gdyż Pan ' chyba się obawiał tego co ktoś napisać może również i o jego komisie.Dlaczego temat internetu nie znikł tak jak temat komisów?(skoro cenzurować nie wygodne tematy komisów można to można i temat internetu-komuna powraca)Czyż by któryś z chłopaków lub sam szef tom-netu zbyt pojechał Panu z konkurencji (WM-lan)który chce w oczach forumowiczów wyjść na dobrą firmę o dużej wiedzy teleinformatycznej i dużych możliwościach?Spór jaki się wywiązał mogę porównać do kłótni dwóch gówniarzy którzy siedząc na forum piszą i ,,trolują,, jeden na drugiego przy tym przechwalając się swoją wiedzą jacy to nie mądrzy a tak na prawdę posiłkują się odszukując wskazówek z wujka google.Zamiast drzeć powinniście współpracować w tych ciężkich czasach i wam(jako usługodawcom) i nam (klientom) było by lepiej (chociaż tu bym się obawiał iż zrobilibyście sobie monopol na ceny).Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym glebieniu konkurencji na forum


A przepraszam, zapomniałem - ja się nie mogę na forum odezwać, bo zaraz będzie że reklama, że konkurencję oczerniam albo inne pierdułki.

Pierwszą rzeczą jest że nikt tu się nie wymądrza (przynajmniej się nie staram), tylko jest normalna dyskusja, to że nie rozumiesz co jest pisane albo po prostu Cię to nie interesuje - nie czytaj - i nie oznacza faktu, że my się wymądrzamy.

To, że ktoś się skarży na usługę wcale nie musi oznaczać iż ja to pisałem i wypraszam sobie takie insynuacje. Moje posty są podpisane, staram się też ważyć słowa których używam na forum. Jeżeli Cię tak interesuje usuwanie "niewygodnych" postów na forum masz mnóstwo postów negatywnych na temat mojej firmy i usługi. Dziwne że nie usunąłem? Może dlatego że są umotywowane.

Zakładając temat np. która pizza gdzie jest lepsza, gdzie wymieniać opony, jaki samochód kupić itd. to nie jest temat w którym reklamuje się pozytywnie (czy też negatywnie) dany produkt? Można tak bez końca wymieniać. Każda dyskusja niezależnie od tematu zawiera "lokowanie produktu". No oczywiście jak ktoś napisze Ci że silniki 1.6 HDI często padają to też piszesz że się wymądrza i że reklamuje konkurencję (lub swoją firmę?).

Co do komórek, pomyliłeś osoby, a jeśli już poruszasz ten temat to powinieneś zważyć na to co było tam pisane i w jaki sposób. Na temat usuwania tematów już wiele razy się wypowiadałem i inni też, że pisać ponownie mi się już nie chce.

Piszcie sobie dalej na temat co się stało na rondzie, kto się mocniej nawalił w barze, kto się gdzie zrzygał czy też inne bzdety - takie tematy są przecież najbardziej interesujące - bliżej ludzi, nieprawdaż?

Skoro macie jakieś spory to się zdzwońcie pójdźcie na piwo i pogadajcie a nie urządzacie sceny i wymądrzacie się kto wie lepiej!

No właśnie, masz problem przyjdź, pogadamy a nie na forum zaraz piszesz.
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2013, o 12:58

Jedna i druga firma do du py , byłem z internetem w dwóch i żadnej nie polecam, wolne łącza i przerwy, ale płacić trzeba, jak wspomnisz że przez parę godzin nie było internetu i tyle nie zapłacisz bo usługa źle wykonana to mało się nie pos rają, drą japy że umowa jest podpisana. Im chodzi tylko o wyrwanie kasy a nie o jakość .
Na górę

Postautor: WMLan » 26 mar 2013, o 13:30

Gość pisze:Jedna i druga firma do du py , byłem z internetem w dwóch i żadnej nie polecam, wolne łącza i przerwy, ale płacić trzeba, jak wspomnisz że przez parę godzin nie było internetu i tyle nie zapłacisz bo usługa źle wykonana to mało się nie pos rają, drą japy że umowa jest podpisana. Im chodzi tylko o wyrwanie kasy a nie o jakość .

Tak, tak, oczywiście.
Na górę

Postautor: tomnet » 26 mar 2013, o 15:59

Gość pisze:Jedna i druga firma do du py , byłem z internetem w dwóch i żadnej nie polecam, wolne łącza i przerwy, ale płacić trzeba, jak wspomnisz że przez parę godzin nie było internetu i tyle nie zapłacisz bo usługa źle wykonana to mało się nie pos rają, drą japy że umowa jest podpisana. Im chodzi tylko o wyrwanie kasy a nie o jakość .


Nie wiem jak u Wojtka, ale u nas wszystko jest logowane i jesteśmy w stanie zweryfikować ile komu nie działało.
Inna sprawa jak ktoś przychodzi i mówi, że pod koniec lutego nie działało mu kilka dni. U nas w systemie wszystko pokazuje na działające, a klient tak naprawdę coś miał naklikane i pretensje są do nas.
Nawet sobie nikt pewnie nie zdaje sprawy ile jest serwisów bo ktoś wyłączył sobie kartę sieciową, albo zgłoszenia, że nie działa internet a tak naprawdę to komputer nie działa lub nawet sam monitor. Nie wspominając o zainstalowanych kilku programach antywirusowych i źle skonfigurowanymi firewallami.
Za takie przypadki też mamy oddawać kasę ?

Ktoś wymyślił prawo telekomunikacyjne i tego się trzymajmy. Są też takie instytucje jak UOKiK i też pod nie podlegamy.
Jeżeli, ktoś chce od nas odliczenia i ma ku temu powody to za każdym razem klient takie odliczenie otrzymuje.
pod koniec 2012r wysyłaliśmy klientom nowe wzorce umów, dopasowane do obecnie obowiązującego prawa.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to niech sobie przeczyta kiedy i za co należy się odliczenie.
Na chwilę obecną traktuję Twój post jako pomówienie.
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2013, o 17:33

Gość pisze:Jedna i druga firma do du py , byłem z internetem w dwóch i żadnej nie polecam, wolne łącza i przerwy, ale płacić trzeba, jak wspomnisz że przez parę godzin nie było internetu i tyle nie zapłacisz bo usługa źle wykonana to mało się nie pos rają, drą japy że umowa jest podpisana. Im chodzi tylko o wyrwanie kasy a nie o jakość .

Pewnie teraz w e-medii masz. Heh dajcie spokój sobie taką reklamę robić bo lipa u Was z netem i to mocna.
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2013, o 18:12

WMLan pisze:
Gość pisze:Niezłe przedstawienie robicie na forum :lol: Zarówno jedna jak i druga firma.Skoro macie jakieś spory to się zdzwońcie pójdźcie na piwo i pogadajcie a nie urządzacie sceny i wymądrzacie się kto wie lepiej!Tom-net się chwali bo inwestuje ale ma własną stronę internetową na której może to zagadnienie opisać bez zbędnych komentarzy,WM-lan chce pokazać że nie jest taki w ciemie bity i nie zostaje z tyłu co do internetu,jedno jest pewne te rozmowy służą REKLAMIE każdej z firm!Jakiś czas temu pojawił się temat na forum o komisach komórkowych który szybko znikł gdyż Pan ' chyba się obawiał tego co ktoś napisać może również i o jego komisie.Dlaczego temat internetu nie znikł tak jak temat komisów?(skoro cenzurować nie wygodne tematy komisów można to można i temat internetu-komuna powraca)Czyż by któryś z chłopaków lub sam szef tom-netu zbyt pojechał Panu z konkurencji (WM-lan)który chce w oczach forumowiczów wyjść na dobrą firmę o dużej wiedzy teleinformatycznej i dużych możliwościach?Spór jaki się wywiązał mogę porównać do kłótni dwóch gówniarzy którzy siedząc na forum piszą i ,,trolują,, jeden na drugiego przy tym przechwalając się swoją wiedzą jacy to nie mądrzy a tak na prawdę posiłkują się odszukując wskazówek z wujka google.Zamiast drzeć powinniście współpracować w tych ciężkich czasach i wam(jako usługodawcom) i nam (klientom) było by lepiej (chociaż tu bym się obawiał iż zrobilibyście sobie monopol na ceny).Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym glebieniu konkurencji na forum


A przepraszam, zapomniałem - ja się nie mogę na forum odezwać, bo zaraz będzie że reklama, że konkurencję oczerniam albo inne pierdułki.

Pierwszą rzeczą jest że nikt tu się nie wymądrza (przynajmniej się nie staram), tylko jest normalna dyskusja, to że nie rozumiesz co jest pisane albo po prostu Cię to nie interesuje - nie czytaj - i nie oznacza faktu, że my się wymądrzamy.

To, że ktoś się skarży na usługę wcale nie musi oznaczać iż ja to pisałem i wypraszam sobie takie insynuacje. Moje posty są podpisane, staram się też ważyć słowa których używam na forum. Jeżeli Cię tak interesuje usuwanie "niewygodnych" postów na forum masz mnóstwo postów negatywnych na temat mojej firmy i usługi. Dziwne że nie usunąłem? Może dlatego że są umotywowane.

Zakładając temat np. która pizza gdzie jest lepsza, gdzie wymieniać opony, jaki samochód kupić itd. to nie jest temat w którym reklamuje się pozytywnie (czy też negatywnie) dany produkt? Można tak bez końca wymieniać. Każda dyskusja niezależnie od tematu zawiera "lokowanie produktu". No oczywiście jak ktoś napisze Ci że silniki 1.6 HDI często padają to też piszesz że się wymądrza i że reklamuje konkurencję (lub swoją firmę?).

Co do komórek, pomyliłeś osoby, a jeśli już poruszasz ten temat to powinieneś zważyć na to co było tam pisane i w jaki sposób. Na temat usuwania tematów już wiele razy się wypowiadałem i inni też, że pisać ponownie mi się już nie chce.

Piszcie sobie dalej na temat co się stało na rondzie, kto się mocniej nawalił w barze, kto się gdzie zrzygał czy też inne bzdety - takie tematy są przecież najbardziej interesujące - bliżej ludzi, nieprawdaż?

temat komisów mniej więcej się zaczynał,, szukam dobrego serwisu-komisu,mam telefon do naprawy i nie wiem gdzie dobrze i w miarę tanio go naprawią,, oczywiście ktoś odpisał że tu i tu będzie dobry komis i nagle CIACH znika temat-CUD nad CUDY(administrator tego nie skasował) samo się kasuje bo nie został wskazany komis Zaburki a tematy związane z samym WM-lanem kwitną bo jest w nich zawarta reklama pod każdym postem administratora(odnośnik do strony) :lol: jak i tłumaczenia się ze nie jest tak źle z tym netem,skoro tematy rzygania,łatwych panienek na numerek lub gdzie kto się nawalił i w jakim barze są dla administratora tak interesujące ze ich nie usuwa to brawo to tylko pokazuje czym tak wogólę te forum jest-jednym wielkim śmietnikiem w którym Wojtek dba tylko o to żeby o jego firmie nikt źle się nie wypowiadał a usuwanie postów odbywa się ramach zasady ,,widzi mi się,, lub ,,nie widzi mi się,, ten temat.Nie musisz się tłumaczyć dlaczego usuwasz dany temat ale skoro usuwasz to usuwaj i takie które są w pewien sposób obraźliwe,oczerniające,reklamujące,bezsensowne odpowiedzi,z błędami-jak to bywa na innych forach,promujące agresje,nienawiść do władz miasta itp a zostawiaj wartościowe wtedy nikt ci nie wytknie tego że usuwasz tylko posty tobie niepasujące a forum w końcu będzie wolne od idiotów wypisujących głupoty jak i od głupich wpisów
Na górę

Postautor: WMLan » 26 mar 2013, o 20:34

Gość pisze:
temat komisów mniej więcej się zaczynał,, szukam dobrego serwisu-komisu,mam telefon do naprawy i nie wiem gdzie dobrze i w miarę tanio go naprawią,, oczywiście ktoś odpisał że tu i tu będzie dobry komis i nagle CIACH znika temat-CUD nad CUDY(administrator tego nie skasował) samo się kasuje bo nie został wskazany komis Zaburki a tematy związane z samym WM-lanem kwitną bo jest w nich zawarta reklama pod każdym postem administratora(odnośnik do strony) :lol: jak i tłumaczenia się ze nie jest tak źle z tym netem,skoro tematy rzygania,łatwych panienek na numerek lub gdzie kto się nawalił i w jakim barze są dla administratora tak interesujące ze ich nie usuwa to brawo to tylko pokazuje czym tak wogólę te forum jest-jednym wielkim śmietnikiem w którym Wojtek dba tylko o to żeby o jego firmie nikt źle się nie wypowiadał a usuwanie postów odbywa się ramach zasady ,,widzi mi się,, lub ,,nie widzi mi się,, ten temat.Nie musisz się tłumaczyć dlaczego usuwasz dany temat ale skoro usuwasz to usuwaj i takie które są w pewien sposób obraźliwe,oczerniające,reklamujące,bezsensowne odpowiedzi,z błędami-jak to bywa na innych forach,promujące agresje,nienawiść do władz miasta itp a zostawiaj wartościowe wtedy nikt ci nie wytknie tego że usuwasz tylko posty tobie niepasujące a forum w końcu będzie wolne od idiotów wypisujących głupoty jak i od głupich wpisów


1. Nie jestem właścielem tego forum
2. Od kasowania tematów są MODERATORZY nie ja
3. Zrób sobie wpis z odnośnikiem do swojej firmy, nikt ci tego nie broni i mi też.
4. Tematy o których piszesz - panienki itd. są usuwane dosyć często i też są pretensje takie jak Twoje, że tematy niewygodne są usuwane.
5. Nie ja dbam o forum - do tego są MODERATORZY
6. Temat o rzyganiu i panienkach był odnośnie Twojej wypowiedzi a nie od Internecie czy o mojej usłudze - chyba nie rozumiesz tego o czym sam piszesz i mieszają Ci się wątki.
7. Tematy "obraźliwe,oczerniające,reklamujące,bezsensowne odpowiedzi,z błędami" - patrz punkt 4. Twoje teksty są nielogiczne dla mnie, więc czego oczekujesz bo teraz już sam nie rozumiem.
8. W przeciwieństwie do Ciebie przynajmniej mam rozpoznawalny podpis Gościu.
9. Załóż sobie nowy temat o komisach - NIKT CI TEGO NIE BRONI tylko tak kombinuj, aby nie było to: "obraźliwe,oczerniające,reklamujące,bezsensowne odpowiedzi,z błędami" wtedy gwarantuję Ci, nikt tego nie skasuje.
10. "tematy związane z samym WM-lanem kwitną bo jest w nich zawarta reklama pod każdym postem administratora(odnośnik do strony)" łał no szał zwłaszcza te o dużych pingach w Suściu, o niechęci wchodzenia na dach jak gorąco i jak zimno, o tym że się umawiam z klientami i zdarza się nie przyjechać - normalnie istna reklama, chyba zorbie sobie większy podpis - zastanów się co piszesz, albo chociaż przeczytaj o czym piszesz.

Wydaje mi się że nie raz już mnie się czepiałeś na forum o kasowanie, podpis itd. co kilka miesięcy, więc sobie poczytaj wątki bo mi się nie chce pisać. I nie zaśmiecaj forum, masz jakiś problem to przyjdź pogadamy, sam to proponowałeś więc sam się tego trzymaj. Ale i tak nie przyjdziesz bo cwany na forum tylko jesteś:). I zejdź ze mnie bo już się nudne to robi. Nie chce mi się pisać więcej o tym. Pieprzysz durnoty bez żadnych dowodów i na swoich idiotycznych domysłach.

A no i załóż parę wartościowych tematów (jakieś teorie Wielkiego Wybuchu czy inne pierdolety), zobaczymy jaki jesteś w tym mocny, bo krytykować każdy potrafi. To ja sobie popiszę tak jak Ty na mój temat.
A tak w ogóle - jak Ci nie pasuje - załóż swoje forum, bądź administratorem, poczuj władzę :)
A i do podpisu jeszcze sobie awatara i logo strzelę :)
Na górę

Postautor: tomnet » 26 mar 2013, o 22:15

Najlepsza metoda na trolla to milczenie.
Temat póki co nie wnosi nic mądrego, brak konkretów więc szkoda czasu na dawanie trollom satysfakcji z pisania na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2013, o 04:03

po ile najszybszy net ?
Na górę

Postautor: XKH » 29 wrz 2020, o 15:59

Wlasnie sie spotkalem z strasznie niemila obsluga na infolinii. To byl ktorys raz z rzedu. Mam wrazenie ze to firma z czasow PRLu.
Jak tak dalej pojdzie to zaczne sie przygladac przetargom ktore wygrywaja w miescie, innym tez polecam.
Na górę

Postautor: XKH » 29 wrz 2020, o 16:14

Prosze tylko zobaczyc jakie opinie ma firma na Google i Facebook:
- https://www.google.com/search?q=tom-net ... 4c939adf,1,,,
- https://www.facebook.com/tomnetlwowska33/reviews/

Facebook: ocena 1,7 z 5 możliwych
Google: 2,4 z 5 możliwych

Dla włascicieli Tom-Net'u, prosze powiedziec Panu z infolinii zeby sobie wygooglal "obsluga klienta" i poczytal.
Na górę

Postautor: Wisia » 29 wrz 2020, o 17:41

Znowu czepianie się firm. I to najlepiej na forum .Załóż sobie firmę, a my zaczniemy czepiać się ciebie też tutaj. Czepianie się wszystkich i wszystkiego dochodzi do absurdu ,żeby już nie powiedzieć inaczej .Sam nic nie zrobi i tylko potrafi krytykować. Tego już się nie da słuchać. I tak wkoło Macieju. Ten zły, a tamten jeszcze gorszy itd . itp. To już chyba tak zostanie w tym mieście. najlepiej nic nie mieć, nic nie robić, wszystko zrównać i koniecznie siedzieć na forum. To jest dopiero osiągniecie. I jeszcze najlepiej coś dołożyć od siebie. NIe ważne prawda czy nieprawda, aby było o czym pisać .Dobrze ,że są w tym mieście jeszcze ludzie, którym się coś chce .Bo tak to byśmy wszyscy siedzieli na forum tylko już nie byłoby tematów głównych do opisywania.
Na górę

Postautor: XKH » 29 wrz 2020, o 19:39

Panie @Wisia, wystarczy być uprzejmym dla ludzi którzy są uprzejmi, zadnych wygibasow, proste i latwe. Zeby osiagnac rating na poziomie 1,7/5 to trzeba sie dobrze postarac.

I dodam, ze wyrazanie opinii na temat uslug służy właśnie jej poprawie. Na tym polega wolny rynek. Po to zeby firma wiedziala na czym sie skupic. A jak nie jest w stanie tego zrozumiec, to inni ludzie beda znali opinie innych i beda wiedzieli na co sie pisza biorac od nich internet.

No i prosze uwazac co o kim Pan pisze, bo o mnie Pan nic nie wie, i co osiagnalem - a osiagnalem duzo. Ja za to wiem co to Tom-Net i co osiagnal. I to nie sa tylko moje wymysly, prosze przeczytac inne opinie.

Pana komentarz uwazam za zbedny. Ten watek znajduje sie w forum "Miasto, mieszkańcy, PROBLEMY...". Internet w Tom-Necie to problem, stad tutaj piszemy. Jak chce Pan poczytac pochwaly, to zapraszam w inne miejsce.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”