stomatolog z pelna narkoza

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 lut 2013, o 00:48

Witam czy w tomaszowie jest stomatolog krory stosuje pelna narkoze przy robieniu zebow potrzrebuje zrobic 6 zembow a niechec do dentysty piwiduje ze chce je zrobic piod narkoza. I tu jest moje pytanie ktory denrysta robi takie zabiegi i jaka jest cena takiej przyjemnosci z gory dziekuje za wszelkie udzielone informacje
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2013, o 01:17

każda narkoza nie jest obojętna dla organizmu.

Nawet po znieczuleniu miejscowym mogą wystąpić komplikacje.

Wiec jak masz do zrobienia 6 zębów, co dokładnie?? kanał,wyrwanie, ubytek? To lepiej podziel to na strony i na dwie wizyty.

Nie sądzę też że wszystkie zęby masz aż tak rozwalone że nie wytrzymasz bez znieczulenia.

Przy głupim jasiu powinna być pielęgniarka przeszkolona w tym zakresie ze specjalnymi dokumentami.
NIGDY SAM STOMATOLOG!!!
Stomatolog tylko miejscowo.

Weź pod uwagę że jest to tak rzadko stosowane w tomaszowie a nawet w zamościu że za nic bym nie ryzykował!!
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2013, o 08:51

Gość pisze:Witam czy w tomaszowie jest stomatolog krory stosuje pelna narkoze przy robieniu zebow potrzrebuje zrobic 6 zembow a niechec do dentysty piwiduje ze chce je zrobic piod narkoza. I tu jest moje pytanie ktory denrysta robi takie zabiegi i jaka jest cena takiej przyjemnosci z gory dziekuje za wszelkie udzielone informacje


około 1500 dodatkowo w takim zabiegu robi się wiele zębów na raz więc dodatkowo koszt leczenia przynajmniej u 3 dentystów w Tomaszowie jest to możliwe ale wiem że robią to niechętnie wieć jak nie jesteś stałym ich pacjentem to się nie zgodzą - w Zamościu był przypadek że dziecko już się nie obudziło więc się zastanów czy warto
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2013, o 17:26

Jeśli się poddasz narkozie na tym Zadupiu jakim jest Tomaszów Lubelski to sorrki ale jesteś jakaś nie poważna,lepiej jedź do jakiegoś stomatologa do Zamościa,bo w Tomaszowie nie ma dobrych wykwalifikowanych stomatologów,tylko są niedouczeni dentyści,którzy sami sobie pootwierali gabinety.W Tomaszowie jak Ci podadzą narkozę to możesz się czasami nie obudzić,wierz mi.

Pozdrawiam!!!! i życzę zdrowego rozsądku.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2013, o 21:29

Gość pisze:Jeśli się poddasz narkozie na tym Zadupiu jakim jest Tomaszów Lubelski to sorrki ale jesteś jakaś nie poważna,lepiej jedź do jakiegoś stomatologa do Zamościa,bo w Tomaszowie nie ma dobrych wykwalifikowanych stomatologów,tylko są niedouczeni dentyści,którzy sami sobie pootwierali gabinety.W Tomaszowie jak Ci podadzą narkozę to możesz się czasami nie obudzić,wierz mi.

Pozdrawiam!!!! i życzę zdrowego rozsądku.


Całkiem bez sensu stwierdzenie moja rodzina z Zamościa regularnie przyjeżdża do Tomaszowa do dentysty narzekają b. na tamtejszych dentystów (leczą się tylko prywatnie) - sporo ich znajomych też tak jeździ - nie kierują się ceną bo w sumie z drogą wychodzi im drożej.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2013, o 21:33

stomatolog nie podaje narkozy tylko anestezjolog jesli nie wiesz oczym piszesz to nie wysylaj ludzi do zamoscia
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2013, o 21:36

Gość pisze:Jeśli się poddasz narkozie na tym Zadupiu jakim jest Tomaszów Lubelski to sorrki ale jesteś jakaś nie poważna,lepiej jedź do jakiegoś stomatologa do Zamościa,bo w Tomaszowie nie ma dobrych wykwalifikowanych stomatologów,tylko są niedouczeni dentyści,którzy sami sobie pootwierali gabinety.W Tomaszowie jak Ci podadzą narkozę to możesz się czasami nie obudzić,wierz mi.

Pozdrawiam!!!! i życzę zdrowego rozsądku.


:) - kolejny mądry aż się uśmiech sam ciśnie na usta jak lekarz coś potrafi to otwiera własny interes jak jeszcze czuje się niepewnie to idzie do jakiegoś centrum i zbiera doświadczenie by potem przejść na swoje - ale naiwnych nie brakuje przykład w cytacie
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2013, o 19:15

dla mnie to chore brac pelna narkoze idac do dentysty...pewnie do fryzjera z 5 aspiryn bierze zeby przypadkiem glowa nie bolala
Na górę

Postautor: zpytajj » 6 lut 2020, o 10:05

temat z 2013 a ja jestem ciekawy jak to wygląda teraz. Kto usuwa zęby w narkozie w TL? Ktos z was korzystał? ile można wyleczyć/usunać zębów podczas 1 znieczulenia?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2020, o 12:35

ja słyszałem ze u Kurzepów robia, w sumie znajomi robili ale nie wiem co i jak
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2020, o 19:36

z narkozą pełna leczy się zęby u dzieci niepełnosprawnych intelektualnie, autystyków itd. które nie rozumieją że leczenie zębów to zabieg który im pomorze
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”